Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U kom to univerzumu je Terry sa 24 godine mlad[emoji769] igrač, a Boriša je sa 22 propali talenat?
    A da, u internetskom, forumaškom.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      U kom to univerzumu je Terry sa 24 godine mlad[emoji769] igrač, a Boriša je sa 22 propali talenat?
      A da, u internetskom, forumaškom.
      Verujem da je istina ovo što je Viktor napisao i iskreno se nadam da će Boriša u USA . Ima jedna stvar koju baš ne razumem najbolje kada pogledam izveštaj sa pripremne utakmice ...Ogi , Radanov , Uskoković , Boriša ukupno 5 poena .Minutažu nisam video ali lako je pretpostaviti da nije prevelika .Čemu služe pripremne ? Da bi Lojd dao 29pts ?

      Najlakše je pustiti priču preko Rsb-a kako se ovi mlađi ne zalažu dovoljno ,samo što iz odnosa Radonjića prema Boriši znam da to nije istina . Ima "milion" pitanja oko tog odnosa prema mladim igračima .Kako su selektirani i vođeni kroz sistem kkcz a da nemaju radne navike ,od juniora do prvog tima ??? Meni to ne deluje istinito ...

      Da me ne razumete pogrešno , ima i do tih momaka ali sigurno i do kluba i trenera koji su radili sa njima .MJK da ima prednost u odnosu na Borišu ? Laza u odnosu na Radanova ? Izvinite ali ja to ne razumem

      Plašim se da ćemo postati ,ako već nismo , klub koji će talenti izbegavati u širokom luku . Mega će postati najbolji izbor . Što bi se zajebavao u Zvezdi kada tamo imaš minute , svu slobodu da puniš sve statističke kolone (Petrušev , Simonović) Svojevremeno je Magelan (Rašković) imao drugi plan za Borišu (koledž pa Nba ) ali su Simanići ludi zvezdaši i nisu ga poslušali . Verujem da se sada kaju ...

      Comment


      • Meni nije jasno kako nijedan trener nema strpljenaj za tog Borišu, a npr. protiv Grobara nam one godine doneo prolazu u finalnu seriju.

        Trpeli smo Bjelicu tu, pa Peru na centru, pa onog Radovanovića ili kako već na poziciji 4 što se stalno poveređivao, pa i Mitrovića nakon poverede, jedino Boriši ne mogu da se daju minuti u kontinuitetu i da se uvede u sistem.

        Slažem se da je i on sam kriv, ali brate i ja bih gubio volju kad svaki trener trese onu stvar na njemu i svaki trener neće da mu da poverenje pa kad i izgubi dve lopte u dva uzastopna napada ili promaši tri otvorena šut.

        Comment


        • Jadan Borisa,niko ga ne voli....Meni deluje da mu je mindset jedna velika nula. Kad pogledas njegove minute vec godinama, procenti nisu losi, bacanja skoro ne sutira. Cetiri bacanja za clu EL, ocigledno se gadi znojavog tela, ne voli u meso, ne voli puno da sutira...

          Bice on dobar igrac, ali nema mentalni sklop da postane nosilac bilo kog tima. On to nije znao za svoju genraciju da bude. Bice spot up suter i catch and shot i to je to.

          On umesto da se bori da zvekne 10lopti,on jedva sutne jednu...

          Obradovic je cudno vodio ove pripreme, ako dodje taj levoruki bek, onda nema prostora za ove nase tkz mlade igrace. Obradovic ima jednu losu osobinu, a to je da ne zna da finishira...timovi mu se debelo istrose tokom sezone. Mozda ga Cova nauci...


          Cak ni Radanov nema neki mentalni sklop, cak mi Uskokovic deluje da ima najbolji, ali nema kvalitet da to iznese. Kad dovedes Rita, Kuridzu, Simonovica...onda je jasno da od Simanica nema qrca.

          Niko tu nema taj ubilacki deo kao Dobric i Guduric ili muda kao Davidovac da preuzme duznosti.



          Klub je doveo dobra pojacanja, ali ovo su jos pripreme i ne mora nista da znaci, ali dobili smo neke obrise. Bic simpatican tim nama navijacima,ali za Evropu i bez navijaca mislim da ovaj tim nece moci bas previse. Treba tu vreme privikavanja na sve, cak smo i izgubili neko iskustvo.

          Ono sto je dobro, imacemo verovatno dobru podlugu za onu tamo sezonu. Plej nam je i te kako potreban, Hal jednostavno nije kalibar za EL...eventualno back up i to je to. Mada mi opet nije jasno da dovodis prvog pleja npr na pocetku sezone.

          Sve u svemu videcemo, ocekivanja su velika...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Borisa jednostavno treba da ide. U
            Zvezdi nema ata da trazi. Bolje da ode negde gde nema pritiska, moranja i slicno. On ni kod jednog trenera nije pokazao sta se ocekivalo. Evo Rit mu drzi lekcije ove sezone. Jednostavno to vise ne treba forsirati.

            Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

            Comment


            • Sa druge strane cujem da se trazi plej a ne bek suter. Sasa Loyda i Woldena vidi na 2 a zna Sasa i sa 3 beka u petorci da zaigra

              Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Borisa jednostavno treba da ide. U
                Zvezdi nema ata da trazi. Bolje da ode negde gde nema pritiska, moranja i slicno. On ni kod jednog trenera nije pokazao sta se ocekivalo. Evo Rit mu drzi lekcije ove sezone. Jednostavno to vise ne treba forsirati.

                Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                Nema on vise u Zvezdi pritiska, tj nikad ga nije ni imao...Stondiran covek...




                Sa druge strane cujem da se trazi plej a ne bek suter. Sasa Loyda i Woldena vidi na 2 a zna Sasa i sa 3 beka u petorci da zaigra
                Tarik Blek? najjaci insajder si Lazo
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Nema on vise u Zvezdi pritiska, tj nikad ga nije ni imao...Stondiran covek...






                  Tarik Blek? najjaci insajder si Lazo
                  Ne razumem sta pises. Navedi mi, kopiraj citiraj de sam napisao da Black dolazi u Zvezdu???? Ako to ne uradis ides na blok???

                  Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Ne razumem sta pises. Navedi mi, kopiraj citiraj de sam napisao da Black dolazi u Zvezdu???? Ako to ne uradis ides na blok???

                    Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Opet te pitam de sam napisao da dolazi u Zvezdu???
                      Na tviteru se razglabalo o slobodnim igracima, svima se nalazile mane. Evo ja pitao a dal bi bio po volji Black????


                      Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Rat insajdera haha

                        Comment


                        • Daj Boze da dodje PG. ja to pricam odavno. Walden nije plej i tacka.

                          Comment


                          • Po mojim informacijama vrlo smo blizu dogovora sa Jaylen Adamsom.
                            https://www.google.com/url?sa=t&rct=...GFaG7Bw0wEkb_P
                            Last edited by ajkisloba; 20-09-20, 17:18.

                            Comment


                            • Ko je dobar Sasi i meni je. To sto se trazi jos jedan PG je dokaz da Sasa bira ekipu, a ne Nebojsa zvani 7 centara, 6 krila i jedan plej.
                              Last edited by Storm; 20-09-20, 19:57.

                              Comment


                              • Kad je to isključivo Čović stariji dovodio igrače?
                                Drugo, NIKAD nije bila situacija da je nagomilano igrača na jednoj poziciji.
                                Treće, i najvažnije i ja Saši verujem.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X