Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Simon is back

    Comment


    • Okle to za Simona?

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Duop Rit i Hal nepotrebni...igrace oni nesto al nije to taj level. Upitan za EL level je i Volden. Znaci tri stranca su bacena, ako Nkoko ne dobije dobrog pakra bice i on a Loyd ce da divlja nemilice posto je za sad jedini koji moze da trpa u EL nemilice.

        Bukvalno nidje veze, odradice oni sezonu verovatno korektno ali koji qrac koristi nam FMP da nam dovodi matore polovnjake ili slabe strance...uglavnom svi mladi igraci od ABA lige FMP se zakucaju i jako lose rade...

        Meni je Jeremic za klasu bolji igrac od Lazica...kome ce ove sezone tek lomiti kicmu u EL ako ga ne klupira Obradovic...Nadam se da ce prepoznati talenat Dobrica..kao sto je to Radonjic video i kad je tad uzeo MVP titulu finalne serije..posle toga napredak slab,minutaza sve manja..




        LOL Protiv nikada jaceg FMPa i mladjanog Alimpijevica na suprotnoj strani.

        Pa kod Alimpijevica je natrpao taj isti Dobric KKP sa 5 trojki u jednoj utakmici, da je ostala legenda na klupi jos jednu seozonu Dobric bi mozda sada bio srecan da ga Dule u Kluzu ubaci u tim.

        Koji matori polovnjaci, 4 sto su dosli svi izmedju 26 i 28 godina.

        Naravno ti kao ni kolega ti po "kvalitetnim" upisima Cooper nikako da odgovorite gde cemo potrositi 14 miliona budzet, jer sa igracima iz Promiteasa i Simonovicem?zar gtr 92 ne najavi kao gotove potpise kod nas Pangos, Hamilton, Kalates, Jenning, sve milioneri, a mi zavrsismo sa backupovima svih ekipa osim Nnoka.

        I dalje zeljno forumasi ovde koji pojma nemaju o finansijama da nam ti i Kuper otvorite oci.
        Mi trenutno 4 stranca, KKP 5 , ali smo mi legija stranaca a oni su stozer domace kosarke sa domacim igracima.

        Rit ce biti 5ti stranac, i verovatno play znaci 6 od 15.

        I naravno navedi nam imena tih talenata iz FMp koji bez obzira koliko treniraju nikako da dobace do EL kvaliteta, znaci ti ocekujes od 12 igraca svake godine sto zavrse u prvom timu da svi imaju kvalitet da sledece sezone predju u KKCZ.

        Pa kako to da svi igraci koji zavrse koledz u americi ne zavrse u NBA, koliko godisnje imaju srece da dobiju ugovor, 30 do 40 maximum, a koliko samo tamo ima koledza i trenerskog kadra, koliko samo ulaganja mlade talente pocevsi jos od osnovnih skola pa koliko oni godisnje izbace igraca za vrhunski nivo?
        A KKCZ je trenutno igra evropski NBA, na zalost domacih talenata nema i to nema veze sa strukom, ili imas kvalitet ili nemas, a mozes da treniras 24 h dnevno, ako ti Bog nije dao telo i talenat , dzabe ti sve onda.
        Last edited by Šarac; 10-07-20, 13:42.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Duop Rit i Hal nepotrebni...igrace oni nesto al nije to taj level. Upitan za EL level je i Volden.
          Nisam čitao dalje, znači ova trojica će odvaliti sezonu [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Evo da pitam jos jednom okle info da dolazi simon?

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              [/B]

              LOL Protiv nikada jaceg FMPa i mladjanog Alimpijevica na suprotnoj strani.

              Pa kod Alimpijevica je natrpao taj isti Dobric KKP sa 5 trojki u jednoj utakmici, da je ostala legenda na klupi jos jednu seozonu Dobric bi mozda sada bio srecan da ga Dule u Kluzu ubaci u tim.

              Koji matori polovnjaci, 4 sto su dosli svi izmedju 26 i 28 godina.

              Naravno ti kao ni kolega ti po "kvalitetnim" upisima Cooper nikako da odgovorite gde cemo potrositi 14 miliona budzet, jer sa igracima iz Promiteasa i Simonovicem?zar gtr 92 ne najavi kao gotove potpise kod nas Pangos, Hamilton, Kalates, Jenning, sve milioneri, a mi zavrsismo sa backupovima svih ekipa osim Nnoka.

              I dalje zeljno forumasi ovde koji pojma nemaju o finansijama da nam ti i Kuper otvorite oci.
              Mi trenutno 4 stranca, KKP 5 , ali smo mi legija stranaca a oni su stozer domace kosarke sa domacim igracima.

              Rit ce biti 5ti stranac, i verovatno play znaci 6 od 15.

              I naravno navedi nam imena tih talenata iz FMp koji bez obzira koliko treniraju nikako da dobace do EL kvaliteta, znaci ti ocekujes od 12 igraca svake godine sto zavrse u prvom timu da svi imaju kvalitet da sledece sezone predju u KKCZ.

              Pa kako to da svi igraci koji zavrse koledz u americi ne zavrse u NBA, koliko godisnje imaju srece da dobiju ugovor, 30 do 40 maximum, a koliko samo tamo ima koledza i trenerskog kadra, koliko samo ulaganja mlade talente pocevsi jos od osnovnih skola pa koliko oni godisnje izbace igraca za vrhunski nivo?
              A KKCZ je trenutno igra evropski NBA, na zalost domacih talenata nema i to nema veze sa strukom, ili imas kvalitet ili nemas, a mozes da treniras 24 h dnevno, ako ti Bog nije dao telo i talenat , dzabe ti sve onda.
              Prelazn rok nije gotov i bolje sacekaj,promasio si uglavnom sve sem sto RSB izbaci u svom posebnom kutku za dolazak igraca a ti veze nemas sa njima pa eto...

              Drugo, Dobric je delo Radonjica,jeste mu Alimpije dao sansu ali da je radio sa DR kao sto bi trebao eto bar jos 500k evra u kasi. Ovako....

              Kazem, nije kraj prelaznog roka. Sacekajmo kraj pa da vidimo koliko ce biti stranaca i igraca generalno, previse si omasio da bih ti verovao da ce biti sest, ali nek ostane ovde upisano da si napisao sest!!!

              ..sto se tice mladih igraca, niste verovali ni u mocnog Kuridzu dok u 33godini nije krenuo da sipa u Primorskoj, zato ne verujete ni u mlade talentovane klince.....vec u mocnog Duopa Rita koji je najbolji post up igrac u aba ligi,, to je taj neki ciklus koji se nastavlja od playbooka Alimpijevica koji je posle Zvezde otisao u Sibir, bio dva meseca i nikad ga vise niko u zivotu nije video a menadzer mu Misko....

              Jos jedan plej, sto znac da u principu imas tri pleja i da je Uskokovic dzaba krecio,bice treci plej u FMP-u posle Pota,Sina...Divno se radi sa mladim igracima. Ristic nista, Djordjevic bolje da ostane u FMP-u.

              Da ne idem u proslusezonu i bacenim parama u bunar i spasenju od covid 19....i to se lako zaboravlja..

              Nema domacih talenata a Smajlagic ode u NBA, Pohusevski ili kako vec u Oliju, Ristic hara u Astani, Apic prodat pre nego sto je i zaigrao u KKCZ itd...postali smo kranje netalentovana zemlja, neka nam je Bog u pomoci..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Ono što se lako ne zaboravlja to su tvoja "predviđanja" vezano za šampiona ABA lige sezone 19/20 i sam nastavak[emoji769] sezone u ABA I EL. [emoji23][emoji23][emoji23]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Simon je blizu tako sam čuo.

                  A ovi što kukaju za domaće su najveći licemeri jer da imamo 12 ortodoksnih Srba posle 1-12 skora spalili bi klub a tu decu bi natakli na krasni.


                  Koja to ekipa na planeti igra s 12 domaćih???

                  Comment


                  • Originally posted by FKCZ View Post
                    Simon je blizu tako sam čuo.

                    A ovi što kukaju za domaće su najveći licemeri jer da imamo 12 ortodoksnih Srba posle 1-12 skora spalili bi klub a tu decu bi natakli na krasni.


                    Koja to ekipa na planeti igra s 12 domaćih???
                    A i ti sto kukaju imaju vise stranaca od nas, ali to za medilje nije „legija stranaca“

                    Comment


                    • Da bi se ostvario iskorak u EL, a to podrazumeva plasman u PO bez statiranja u kukuruzu u istom potrebno je 7,8 stranaca i to ne bilo kakvih.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Ono što se lako ne zaboravlja to su tvoja "predviđanja" vezano za šampiona ABA lige sezone 19/20 i sam nastavak[emoji769] sezone u ABA I EL. [emoji23][emoji23][emoji23]
                        Pa nje to bilo do mene...Ti si kosarkaski fanatik sa Covicem da se sutate u dupe sto se nije igralo...Covara je retka kukavica ispao...

                        Sto se tice predvidjanja, dovoljno od tebe je Alimpijevic i Cedevita...ugasio si jedan klub i jednog trenera....
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Da odgovorim mom drugu, mnogo forumasa mi u pp pitalo za igrace i svima sam isto govorio.

                          Na RSB ne pissem tamo se skupila neka deca, na vox92 ako ne pljujes po igracima kluba nisi dobro dosao uopste, a ovde je koliko toliko ostala normalna atmosfera.
                          Da li ja znam ili ne znam koji ce igrac doci to uopste nije bitno, ovaj tim ce biti dosta jeftiniji od proslog, imacemo manje strancaca nego prosle sezone.

                          Lozenje na ove domace igrace sto si spomenuo, ajde malo uozbilji si, Smajlagic iz GSW ce da se vrati u Srbiju?

                          Nego vidi tamo da ti legenda nadje negde posao, jos jedna sezona i moze samo na SOSu da gostuje u rubrici Secanja,

                          Ocekivao sam te sa Marinikom da si trenutno u marshu ka autoputu ali izgleda da imas pametnija posla da se bavis prelaznim rokom i ocenom igraca i brigom za srBsku kosarku.

                          Covara je ispao pizda sto je pristao zajedno sa jos 17 timova iz El da se prekine lige, Ma bravo !

                          Comment


                          • Nebojša Čović je nešto najbolje što je moglo da se desi Zvezdi u 21-om veku.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Nebojša Čović je nešto najbolje što je moglo da se desi Zvezdi u 21-om veku.
                              Malo će zvučati čudno ali je nešto najbolje i najgore u isto vreme tačna definicija.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Ima i tu istine.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X