Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Posto Gliga ne zavisi od gledalaca i tv prava vec isključivo od fransiza, one ce gotovo sigurno pretrpjeti ogromne gubitke a najlaksi nacin kresanja budzeta je finansiranje razvojne lige.
    Te je tako vrlo moguće za male pare zabosti neko vrh pojacanje koje ce ostati bez ugovora. Jedini ptoblem sto se to nece def znati prije decembra a nama to ne odgovara ako smo ozbiljni.
    Da igraca ima, ima, da Karaicic zna da probere zna a vala i Sasa konkretno bira sta i kako zeli da igra. Nadam se da ce ako se otvori sansa a igramo EL da cemo reagovati. 20 dana pred početak sezone ce nam se bacati pod noge.
    A jbt Viktore, čitam Gliga, i u glavi mi znak pitanja koji Gliga je tako jak ...kad ono G-liga baš si me bacio u razmišljanje
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Pangos video NBA na Espn mozdda i godinu dana pauze vece ime od LB sa 103 utakmice u NBA.
      Nekad smo krajem Juna zavrsavali prvenstva, nekada smo imali trenera koji nista ispod NBA ili stalnog reprezentativca nase zemlje ili Slovenije, Nemacke nije hteo ni da pogleda ali zato je ovaj sastav najboji i najskuplji u istoriji jel tako?.
      I prosle sezone smo doveli sve igrace vec u julu. Pangos ima F4 EL,Gonzaga, Barcelona 2g..Braun G liga igrac, two way ugovori do Zvezde...

      Zirbes i Jaka Blazic...Kad Nemca oteraju iz Brosea sv jasno, ali je prosao obradu.


      Molim samo da nam ponovo kao i kolega Kooper kazes gde nam je 14 miliona budzet, gde su Kinezi, Rusi , Arapi i ostali finansijeri zajedno sa penzionerima Srbije.
      Gde je zasto nasa dozivotna legenda nije potpisala za Zalgiris, Fener, Pao kao sto si najavaljivao?
      Nisam ja nikad napisao da je nas budzet 14m, stavise...ali ti si pisao kako dolaze strani )) sponzori...naculo se nesto o kineskim zelznicama, bio Cova ranije u Kini....

      Ja vama pisem ovde kako stoje stvari, jesam li napisao da je Pangos nas igrac pa me ovde nesto prozivas za njegov potpis,
      Pisao si i za Radonjica, Dangubica i Pangosa

      I ovako i onako nece biti publike tako da ce igraci ako bude uslova moci opusteno da treniraju i igraju, oni i ovako i onako ne citaju nase strucne analize odavde, nece se zvizdati Stimcu,Lazicu i jos nekim igracima koji ne budu po ukusu manjine sa foruma.
      Nemamnista protiv njih da budem iskren. Sto ne kazes ljudima da onog sto ste prodali sad kumite da platite obestecenje...

      Zao mi samo sto Billy otisao, muski odigrao, bilo je zadovoljstvo gledati ga kada se digne na trojku, on i Mwill u top 3 stranca sto su igrali kod nas.Nekima je cela petorka najbolja u EC i niko ih ne uzima a nama iz F15 i kao treci u aba ligi odose u najbogatije ili najbolje klubove.
      #nismoisti
      On je odigrao odlicne dve sezone i to nema pogovora... i jeste kao i ovaj otisao u Jace klubove i ali to klubu nista ne znaci...Za vreme Radonjica je svaki igrac kojije odigrao iole bolje otisao u top EL klub...
      Covicu stipso, mogao si ovih 14 miliona da iskoristis da nam ostanu ovi najbolji igraci a ne ove iz cipiripija da nam dovodis zajedno sa Simonom od stotinu leta.
      Jos cekam exell tabele o dobiti i novcu gde je nasao za poslednje tri sezone... Simon nema 40g, vec 34g, mladji je od dosta EL igraca..ili istih godina.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        I prosle sezone smo doveli sve igrace vec u julu. Pangos ima F4 EL,Gonzaga, Barcelona 2g..Braun G liga igrac, two way ugovori do Zvezde...

        Zirbes i Jaka Blazic...Kad Nemca oteraju iz Brosea sv jasno, ali je prosao obradu.



        Nisam ja nikad napisao da je nas budzet 14m, stavise...ali ti si pisao kako dolaze strani )) sponzori...naculo se nesto o kineskim zelznicama, bio Cova ranije u Kini....



        Pisao si i za Radonjica, Dangubica i Pangosa



        Nemamnista protiv njih da budem iskren. Sto ne kazes ljudima da onog sto ste prodali sad kumite da platite obestecenje...



        On je odigrao odlicne dve sezone i to nema pogovora... i jeste kao i ovaj otisao u Jace klubove i ali to klubu nista ne znaci...Za vreme Radonjica je svaki igrac kojije odigrao iole bolje otisao u top EL klub...


        Jos cekam exell tabele o dobiti i novcu gde je nasao za poslednje tri sezone... Simon nema 40g, vec 34g, mladji je od dosta EL igraca..ili istih godina.
        Ove ostale gluposti ne mogu da citam, nego ovo mi nije jasno, budu preciziniji dok sam raspolozen.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          A jbt Viktore, čitam Gliga, i u glavi mi znak pitanja koji Gliga je tako jak ...kad ono G-liga baš si me bacio u razmišljanje
          Izvini brt na odmoru sam, kucam tel ubi me autocorrect muka ziva sa interpunkcijom.

          Comment


          • Losmi je Tegeltija. Izvini Tegeltija.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Ove ostale gluposti ne mogu da citam, nego ovo mi nije jasno, budu preciziniji dok sam raspolozen.
              Da li radi veza Covic-Dodik ovih dana ....Naravno da su gluposti kad si vristao na Tvteru po ceo dan kako dolazi Dejo, Dangubic i Pangos.....evo ako nisi razapni me ovde odmah.

              Pisao si sam i za strane sponzore i to ovde....

              Pa nismo svi zaboravni gospodine Sarac...Pa subota idemm,onda gazda opljuva sve i nista...itd..ali necemo ovde...o jagnjtini da ne pricam, ali oticu ci cu ja sa SZ...on je pravi realan Zvezdas sa kojim se moze komunicirati normalno i nije ostrascen.

              Cim bude bolje stanje idemon i ja sami
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                A da vidimo sa Sloukaskom, Cacom, Uertelom, kako oni razmisljaju posto ti Hamilton ne igra ?

                99.9 % foruma se smejalno LB kada je stigao kod nas, nema El iskustva, prasinar G lige, a on pap u Fener. Svi nasi nosioci odose u bolje klubove od naseg a nama nisu valjali ,bili prozivani posle svake utakmice da mi moramo bolje naci.

                Pa dajte ta imena koji odgovoraju nasoj strucnoj komisiji sa raznih foruma i twitera?


                Mi bi samo El ime jer imamo 14 miliona budzet jel tako , pa sa tim budzetom potpisujemo Simona od 40 leta.?

                Pa nam sada ni Hamilton ne igra jer dolazi iz cipirirpija , a odakle su dosli Panther, Beron, Lb, a pre toga Kalinic, Jovic, Guduric, svi bre dosli direktno iz Celticsa, jel tako?
                Kako bre Sarac.
                Pa imamo jednog... Doduse iz ''evropskih Boston Seltiksa".

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Da li radi veza Covic-Dodik ovih dana ....Naravno da su gluposti kad si vristao na Tvteru po ceo dan kako dolazi Dejo, Dangubic i Pangos.....evo ako nisi razapni me ovde odmah.

                  Pisao si sam i za strane sponzore i to ovde....

                  Pa nismo svi zaboravni gospodine Sarac...Pa subota idemm,onda gazda opljuva sve i nista...itd..ali necemo ovde...o jagnjtini da ne pricam, ali oticu ci cu ja sa SZ...on je pravi realan Zvezdas sa kojim se moze komunicirati normalno i nije ostrascen.

                  Cim bude bolje stanje idemon i ja sami
                  Neke stvari nisu za javnost, to sta radi Covic po medijima a ne ticu se kosarke svakog navijaca KKCz stvarno ne treba da interesuje, pogotovo da gleda to smece od TV, ali vidim ti imas potrebu to da gledas.

                  Sto se tice protesta, juce je bilo preko 100 k ljudi u Izraelu zbog skoro istih mera koja je izrekla njihova vlada, sta bi sa nasim protestima, da stanem uz rame sa Vucic satelitima sa navucenim kapulljacama, sa Levitijanom,Nogom,raspopom ANtonijem, pa da li si normalan. Osnovna ideja protesta je uspela a to da nije uveden pol cas. onog trenutka kada je drzava osetila da gubi tlo sluzbe su svoje odradile, jer je Njegoseva bila puna kao oko, Zemunski Kej nigde mesto u kaficu da nadjes.Nijima je zivot super i tako jos koliko miliona ljudi, dali stvarno mislis da 100 naivnih klinaca koji sada leze prebijeni u zatvoru da promene vlast? Vece sanse ste ti i Marinika imali, ali ste vi posle jedne setnje do autoputa dobili upalu misica i sutra ga ugasili. Napisao sam vec, kada stomaci zakrce za koji mesec, Korona nece biti tada na dnevnom redu ni policijski cas, vec egzistencija ovog naroda koji jos uvek cepka onih 100 eur i par minimalaca sto je drzava dala tako sto se zaduzila 2.2 mlrd eura. Cujemo se vidimo u septembru /oktobru da li ce samo 4100 po Vucicu biti ispred skupstine.

                  Ako mislis na APica, pa ja stvarno mislim da je to spin poput Fredeta, Kalatesa i ostalih bombi.

                  Sta ja imam da najavaljujem Dangubica, Simona, Stimca i ostale povratnike u tim kada je to sam Covic najavio, neko dojde neko ne dodje. Za Pangosa su pustili ovi sa Rsba , da li su imali druge informacije ili su navuceni stvarno ne znam, desava se . Na twiteru nigde nisam napisao za Radonjica, sprdao se sa ostalima na twiteru kao i za onog iz razvojnog tima Knicka pa ga svi mediji preneli da je nas igrac umesto Browna. Toliko o nasim novinarima, a to sto je tebi milo i sto su ti porasle nade da ce doktor hrkljus kosarke da nam se vrati, jbga, vise srece next time.


                  Sto se tice jagnjetine, poziv je bio ako DR potpise, posto nije , ne bih da sedim sa tuznim facama oko sebe a ja jedini da budem srecan.
                  Last edited by Šarac; 14-07-20, 21:50.

                  Comment


                  • Sto se tice jagnjetine, poziv je bio ako DR potpise, posto nije , ne bih da sedim sa tuznim facama oko sebe a ja jedini da budem srecan

                    I dalje mislim da je to bila dobra ideja . Šteta što nije realizovana

                    ali oticu ci cu ja sa SZ...on je pravi realan Zvezdas sa kojim se moze komunicirati normalno i nije ostrascen.
                    Ja tako sebe ne bih opisao a način komunikacije zavisi od sagovornika

                    Comment


                    • Najjači je deo gde nas navijače Zvezde ne treba da interesuje šta radi Čović mimo košarke.....kako bi se ti što to pišu/prićaju šrvi busali da on van košarke radi ili je radio nešto zbog čega pošten čovek može da se podiči.

                      Comment


                      • @Samo Zvezda
                        Odlicna profilna slika. Dopada mi se vise od Sarceve

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Neke stvari nisu za javnost, to sta radi Covic po medijima a ne ticu se kosarke svakog navijaca KKCz stvarno ne treba da interesuje, pogotovo da gleda to smece od TV, ali vidim ti imas potrebu to da gledas.
                          Na ovo necu ni da odgovaram. Pravog navijaca to ne zanima, to mi je jasno....Sta ima da ga zanima urusavanje sopstvene zemlje...

                          Sto se tice protesta, juce je bilo preko 100 k ljudi u Izraelu zbog skoro istih mera koja je izrekla njihova vlada, sta bi sa nasim protestima, da stanem uz rame sa Vucic satelitima sa navucenim kapulljacama, sa Levitijanom,Nogom,raspopom ANtonijem, pa da li si normalan. Osnovna ideja protesta je uspela a to da nije uveden pol cas. onog trenutka kada je drzava osetila da gubi tlo sluzbe su svoje odradile, jer je Njegoseva bila puna kao oko, Zemunski Kej nigde mesto u kaficu da nadjes.Nijima je zivot super i tako jos koliko miliona ljudi, dali stvarno mislis da 100 naivnih klinaca koji sada leze prebijeni u zatvoru da promene vlast?

                          Naravno da su puni kad svi pricaju istu pricu kao i ti. Bukvalno preslikano. Zove mene drug i kaze kako je, koliko NAS ima..reko ma nema nikog 500ljudi,od toga 450studenata...kaze on, pu jbm im mater kako su tako lako odustali....Bukvalno NIJE BIO JEDNOM




                          Vece sanse ste ti i Marinika imali, ali ste vi posle jedne setnje do autoputa dobili upalu misica i sutra ga ugasili. Napisao sam vec, kada stomaci zakrce za koji mesec, Korona nece biti tada na dnevnom redu ni policijski cas, vec egzistencija ovog naroda koji jos uvek cepka onih 100 eur i par minimalaca sto je drzava dala tako sto se zaduzila 2.2 mlrd eura. Cujemo se vidimo u septembru /oktobru da li ce samo 4100 po Vucicu biti ispred skupstine.
                          Kakva expertiza

                          Ako mislis na APica, pa ja stvarno mislim da je to spin poput Fredeta, Kalatesa i ostalih bombi.
                          N bih rekao, ali ajde da ti verujem ovaj put, valjda neces opet kiksnuti.

                          Sta ja imam da najavaljujem Dangubica, Simona, Stimca i ostale povratnike u tim kada je to sam Covic najavio, neko dojde neko ne dodje. Za Pangosa su pustili ovi sa Rsba , da li su imali druge informacije ili su navuceni stvarno ne znam, desava se . Na twiteru nigde nisam napisao za Radonjica, sprdao se sa ostalima na twiteru kao i za onog iz razvojnog tima Knicka pa ga svi mediji preneli da je nas igrac umesto Browna. Toliko o nasim novinarima, a to sto je tebi milo i sto su ti porasle nade da ce doktor hrkljus kosarke da nam se vrati, jbga, vise srece next time.
                          Sve si najavljivao i promasio!!!

                          Sto se tice jagnjetine, poziv je bio ako DR potpise, posto nije , ne bih da sedim sa tuznim facama oko sebe a ja jedini da budem srecan.
                          Extra, otice prava ekipa kad dodje vreme...i to je to. Jasno ti je da ti tu neces biti. Ne primamo lose insajdere
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Losmi pusti ti nas lazne insajdere. Nego reci ti nama sta mislis ko ce osvojiti EL sad krajem Jula?

                            Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Losmi pusti ti nas lazne insajdere. Nego reci ti nama sta mislis ko ce osvojiti EL sad krajem Jula?

                              Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                              Sponzor Gasprom, dolazi Blazic, Radonjic...to je ovo sto sam zapamtio a bilo je dosta toga.

                              EL je trbala da se igra. Svakako Covi(c)d nec otici, nece biti publike i morace da se zivi sa ovim. Mogli su da imaju pokaznu vezbu, ovako ce cela sezona verovatno stati u nekih par turnira.

                              Svakako veliki krah dolazi dok se vakcina ne izmisli..

                              Ko god voli kosarku i bio je za to da se ne igra posto se uplasio da je covic sjebao sezonu i plasio se partizana..ne treba previse da pise od otkazivanju sezone a jos manje da bude srecan. Covara je bio toliko jak da je molio Boga posle 15dana Covi(c)da da se sezona otkaze.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Sponzor Gasprom, dolazi Blazic, Radonjic...to je ovo sto sam zapamtio a bilo je dosta toga.

                                EL je trbala da se igra. Svakako Covi(c)d nec otici, nece biti publike i morace da se zivi sa ovim. Mogli su da imaju pokaznu vezbu, ovako ce cela sezona verovatno stati u nekih par turnira.

                                Svakako veliki krah dolazi dok se vakcina ne izmisli..

                                Ko god voli kosarku i bio je za to da se ne igra posto se uplasio da je covic sjebao sezonu i plasio se partizana..ne treba previse da pise od otkazivanju sezone a jos manje da bude srecan. Covara je bio toliko jak da je molio Boga posle 15dana Covida da se sezona otkaze.
                                Pusti ti to. Terao si nas sa tvitera, likovao u fazonu, videcete,,,, pojma nemate,,,, sta vi znate,,,, gasite profile,,. Mesec dana si ratovao sa tviter zajednicom tvrdeci da se EL igra, da mi ostali lupetamo, da ti imas izvore. Losmi nije da te ne znamo.
                                Oko DR i sam si to tvrdio pa smo zakazali okupljanje u Dascari.
                                Elem ne bibti bio Losmi kada ne bi terao kontru.

                                Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X