Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

    Evo i nove teme za novu sezonu.

    Na početku najviše se pominju Radonja, Danguba, Simon i Jaka.

    Nemam ništa protiv da svi oni završe u Zvezdi.

  • #2
    Добар дан!

    https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1689659

    Comment


    • #3
      Ma to se sa twitera proširilo...Laza (bivši forumaš) i aktuelni Šarac su kreatori te vesti. Nema od toga ništa.
      Dobo, Laza je postavio ali se Šarac nije bunio već su se sprdali.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • #4
        Ajmo ciganijo. . .nek nam je sa srećom

        Comment


        • #5
          Samo jedan covek moze da bude novi trener Dejo Radonjic i niko vise ako je istina da samo cekaju formalnosti ima da se napijem ko guzica.

          Comment


          • #6
            Originally posted by Ganac View Post
            Ma to se sa twitera proširilo...Laza (bivši forumaš) i aktuelni Šarac su kreatori te vesti. Nema od toga ništa.
            Dobo, Laza je postavio ali se Šarac nije bunio već su se sprdali.
            Штета, делује као добар шутер. И ако вероватно не би био превише скуп јер долази из развојне лиге.

            Comment


            • #7
              Originally posted by Ganac View Post
              Ma to se sa twitera proširilo...Laza (bivši forumaš) i aktuelni Šarac su kreatori te vesti. Nema od toga ništa.
              Dobo, Laza je postavio ali se Šarac nije bunio već su se sprdali.
              Msm , da je ta "vest" krenula odavde

              Screenshot_217.jpg

              Comment


              • #8
                Originally posted by Ganac View Post
                Ma to se sa twitera proširilo...Laza (bivši forumaš) i aktuelni Šarac su kreatori te vesti. Nema od toga ništa.
                Dobo, Laza je postavio ali se Šarac nije bunio već su se sprdali.
                Upravo to.

                Jos sam se i sprdao sa burekdzijama da ce oni uskoro da prosire vest, jos im kreiram i naslovnu stranu za sto vise klikova i danas ( ceo dan bio van drustvenih mreza) imam sta da vidim.

                Pa JBTE i zivot i posao i pare koji ti ljudi primaju tamo. Ej B92 cak okacio da je to novi play, a juce smo dobili obavestenje od nekog IGORA koji cak ima i nalog na RSBu koji vodi taj sajt da je prilikom kucanja sifre kluba permutovao broj i zbog jednog broja u toj sifri prebaci ga u U-18 tim KKCZ.

                Evo i Fersu insajder to isto prenosi.

                Comment


                • #9
                  b92 je cirkus tv!

                  Comment


                  • #10
                    Форум покреће спортско новинарство у Србији...

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Triple View Post
                      Форум покреће спортско "новинарство" у Србији...
                      Evo popravio sam ti ovo

                      Oko ovoga sto napravise vest o njemu, mladi plej iz USA (tek puni 22 u Junu), jedna sezona u Razvojnoj, ako bi razmisljali o takvoj opciji verujem da bi vise isli na neku Bolden/Ojo/Reath varijantu da ide u FMP pa kako se tamo pokaze kao perspektiva za Zvezdu.
                      Posto ce izgleda Filip Covic opet biti "alfa i omega" u FMP-u sa iste pozicije na kojoj igra i Peters onda mi je tesko da poverujem da se uopste razmislja u tom pravcu (tj. da se dovede mladi plej iz USA).

                      Comment


                      • #12
                        Prvo trener pa onda sve ostalo. Ako se Radonja vrati kuci onda nemam brige . Od starih asova Danga i Simon uvek. Zbog Jake nisam odusevlje iako igrac sa zavidnim cvjem. Nekonstantan sut i sklon brain fartovima koji su me uvek izludjivali. Minutaza mu je u zadnjoj sezoni kod nas sa vremenom opadala i na kraju ga Radonja skrajnuo skroz. Iako veliki cigan tu nema sumnje. Voleo bih da vidim Djordjevica i Ritha u rosteru, odisu kosarkaskom klasom i potencijalom. A zasto da ne i Uskokovica i Radanova , iako se ovaj drugi nije razvio u ono sto se ocekivalo. Kad bi Radonja dosao u uspeli da iskopamo igrace poput Lorenza i Bilija samo bi nebo bilo granica

                        Comment


                        • #13
                          https://www.youtube.com/watch?v=g6wGopcyGis
                          Veoma zanimljiv igrac. Ispod radara. Bio bi odlicno resenje na duge staze !

                          Comment


                          • #14
                            Ove sezone nece biti nista ispod radara. Pojacanja koja dodju ce biti bas to, pojacanja. Obzirom na dosta manji budzet povesce se dobro racuna ko dolazi i ko ostaje.
                            Tako da ocekujem od Covica par bombi i to je to.
                            Ko god bude trener imace pozamasan fond igraca a svi znamo da nam je plej prva opcija.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Victor BG View Post
                              Ove sezone nece biti nista ispod radara. Pojacanja koja dodju ce biti bas to, pojacanja. Obzirom na dosta manji budzet povesce se dobro racuna ko dolazi i ko ostaje.
                              Tako da ocekujem od Covica par bombi i to je to.
                              Ko god bude trener imace pozamasan fond igraca a svi znamo da nam je plej prva opcija.
                              U Zvezdi verovatno ne, samo ne vidim zasto ne bi moglo u FMP sa nekom perspektivom za Zvezdu u narednom periodu.

                              Comment

                              Working...
                              X