Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    LB ima manje utakmica u NBA nego Loyd koji nam je dosao, LB cak nije ni zavrsio tu sampionsku sezonu a Loyd je barem u civilu ispratio playoff.
    Lorenzo Brown ima 103 utakmice u NBA sa 11.5 minuta prosecno, Jordan Loyd ima 12 utakmica i 4.6 minuta.

    Comment


    • @Sarac je u pravu oko imena koja eventualno mozemo da platimo za jos jednog igraca u bekovskoj liniji. Vec 3 stranca su dovedena na pozicije 1 i 2 i sigurno je dosta novca (za nase standarde) potroseno tu.
      Od imena koja se vrte, a da vec imaju Evropski staz meni su najzanimljiviji pominjani Alex Hamilton i Semaj Christon s tim da Hamilton jos uvek igra zavrsnicu Izraelske lige (njegov Makabi Rison je usao u plej of sa mesta br. 3 i igraju sa 6-tim Makabi Haifom, a prekljuce su pobedili Makabi Tel Aviv u gostima).

      Comment


      • Originally posted by Nas View Post
        Lorenzo Brown ima 103 utakmice u NBA sa 11.5 minuta prosecno, Jordan Loyd ima 12 utakmica i 4.6 minuta.
        Mislio sam na poslednju sezonu, a ne na ukupno u karijeri, pogresno sam se izrazio.
        Poenta je da se ispinovalo sa ne znam kakvim velikim imenima, a realnost je da nema sanse da cemo uspeti dovesti ove sezone igraca kvaliteta LB i da svako ime ce biti neuporedivo njegovim kvalitetima.
        Da ima jos takvih igraca ne bih uzimali ovi sto ih uzimaju inace, i zato nema potrebe da se mrstimo na Hamiltone i ostale iz EC jer to je realnost.

        Comment


        • Nama je Obradovic najjace pojacanje i ako mu se da povjerenje pa ostane sve tri (a mozda i vise) nagledacemo se lijepe kosarke.
          Tako da sam miran, izbor diktira cijena i nase mogucnosti pa u skladu sa tim biramo najbolje sto mozemo.

          Comment


          • Sasa pravi TIM i to je jedino bitno

            Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Mislio sam na poslednju sezonu, a ne na ukupno u karijeri, pogresno sam se izrazio.
              Poenta je da se ispinovalo sa ne znam kakvim velikim imenima, a realnost je da nema sanse da cemo uspeti dovesti ove sezone igraca kvaliteta LB i da svako ime ce biti neuporedivo njegovim kvalitetima.
              Da ima jos takvih igraca ne bih uzimali ovi sto ih uzimaju inace, i zato nema potrebe da se mrstimo na Hamiltone i ostale iz EC jer to je realnost.
              Ih, nema sanse... Vec se suska da se G-League mozda nece igrati sledece sezone... Tamo imas 28 timova, u svakom prosecno bar trojicu interesantnih igraca (a realno i vise). Ako se to zaista ne bude igralo, mogu svakakve opcije da se otvore, mozda i bolje od Zoa.

              Pritom, mi imamo funkcionalan roster vec sada:

              PG: Hol, Volden, Uskokovic
              SG: Lojd, Radanov
              SF: Dobric, Davidovac, Lazic
              PF: MJK, Simonovic, Simanic/Rit
              C: Noko, Kuzmic, Djordjevic

              Jasno je da fali talenta, al' nije da se ne moze igrati sa ovim - cak i selekcija ima nekog smisla... Znaci strpljivo cekati igrace koji potencijalno mogu da naprave razliku (pre svega neki plej/kombo i cetvorka), nema potrebe za zurbom i iznudjenim resenjima. Ne fale nama igraci za popunu rostera (vec je prilicno pun), nego neki koji ce nam potencijalno dici plafon.

              Tako da meni ima smisla sto se forumasi sada mrste na neka imena i ocekuju da preostala dva pojacanja (ili mozda samo jedno?) budu nesto zvucnija i kvalitetnija, takvi nam realno i trebaju.

              Comment


              • Originally posted by Nas View Post
                Ih, nema sanse... Vec se suska da se G-League mozda nece igrati sledece sezone... Tamo imas 28 timova, u svakom prosecno bar trojicu interesantnih igraca (a realno i vise). Ako se to zaista ne bude igralo, mogu svakakve opcije da se otvore, mozda i bolje od Zoa.

                Pritom, mi imamo funkcionalan roster vec sada:

                PG: Hol, Volden, Uskokovic
                SG: Lojd, Radanov
                SF: Dobric, Davidovac, Lazic
                PF: MJK, Simonovic, Simanic/Rit
                C: Noko, Kuzmic, Djordjevic

                Jasno je da fali talenta, al' nije da se ne moze igrati sa ovim - cak i selekcija ima nekog smisla... Znaci strpljivo cekati igrace koji potencijalno mogu da naprave razliku (pre svega neki plej/kombo i cetvorka), nema potrebe za zurbom i iznudjenim resenjima. Ne fale nama igraci za popunu rostera (vec je prilicno pun), nego neki koji ce nam potencijalno dici plafon.

                Tako da meni ima smisla sto se forumasi sada mrste na neka imena i ocekuju da preostala dva pojacanja (ili mozda samo jedno?) budu nesto zvucnija i kvalitetnija, takvi nam realno i trebaju.
                Ispravi me ako gresim, ali mislim da je u vise intervjua Sasa izjavio da mesto prvog playa mora biti igrac sa pod evropskim iskustvom, a pod dva ako je moguce i El iskustvo.

                Mi kao navijaci mnogo volimo da robujemo poznatim imenima, obicno vise nam pruze igraci koji kada potpisu za nas, vise od pola navijaca moraju da guglaju prvom da vide da li se uopste novi igrac bavi kosarkom. Najvise volimo one koji su imali ime nekada pa da ih vratimo na pravi put, a najvise volimo igrace timova konkurenata koji su nas zatrpavali (Pulen, Deshawn Thomas itd).
                Ja se ne mrstim na Hamiltona, pre nego sto je i poceo zvanicno prelazni rok sam ga najavio, malo zeza sto se jos uvek igra Izraelska liga, skeptican sam samo sto bi Sasa ga bi mozda i uzeo da nismo uzeli Voldena i Halla u medjuvremenu jer nije hteo ovog da ceka da se zavrsi sezona.

                Nedoumica ostaje jos Reath da ili ne, play se ceka sa kvalitetom ili imenom, Kuzmic ili Stimac, i to bi bilo to sto se tice rostera za ovu sezonu.

                Naravno Radanov i Uskokovic da se ozvanice i zvanicno kod nas.
                Last edited by Šarac; 14-07-20, 19:07.

                Comment


                • Daj Woltersa

                  Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Posto Gliga ne zavisi od gledalaca i tv prava vec isključivo od fransiza, one ce gotovo sigurno pretrpjeti ogromne gubitke a najlaksi nacin kresanja budzeta je finansiranje razvojne lige.
                    Te je tako vrlo moguće za male pare zabosti neko vrh pojacanje koje ce ostati bez ugovora. Jedini ptoblem sto se to nece def znati prije decembra a nama to ne odgovara ako smo ozbiljni.
                    Da igraca ima, ima, da Karaicic zna da probere zna a vala i Sasa konkretno bira sta i kako zeli da igra. Nadam se da ce ako se otvori sansa a igramo EL da cemo reagovati. 20 dana pred početak sezone ce nam se bacati pod noge.

                    Comment


                    • Oprosti se BIli

                      Comment


                      • Biliju sve najbolje u nastavku karijere.

                        Što se tiče prelaznog roka, verovatno se narednih mesec dana neće ništa i dešavati.

                        Zbog virusa je još uvek sve neizvesno. Ne žele ni naši da se zaleću i tek tako rasipaju novac.

                        Prikočili su.

                        Comment


                        • Originally posted by Nas View Post
                          Ih, nema sanse... Vec se suska da se G-League mozda nece igrati sledece sezone... Tamo imas 28 timova, u svakom prosecno bar trojicu interesantnih igraca (a realno i vise). Ako se to zaista ne bude igralo, mogu svakakve opcije da se otvore, mozda i bolje od Zoa.

                          Pritom, mi imamo funkcionalan roster vec sada:

                          PG: Hol, Volden, Uskokovic
                          SG: Lojd, Radanov
                          SF: Dobric, Davidovac, Lazic
                          PF: MJK, Simonovic, Simanic/Rit
                          C: Noko, Kuzmic, Djordjevic

                          Jasno je da fali talenta, al' nije da se ne moze igrati sa ovim - cak i selekcija ima nekog smisla... Znaci strpljivo cekati igrace koji potencijalno mogu da naprave razliku (pre svega neki plej/kombo i cetvorka), nema potrebe za zurbom i iznudjenim resenjima. Ne fale nama igraci za popunu rostera (vec je prilicno pun), nego neki koji ce nam potencijalno dici plafon.

                          Tako da meni ima smisla sto se forumasi sada mrste na neka imena i ocekuju da preostala dva pojacanja (ili mozda samo jedno?) budu nesto zvucnija i kvalitetnija, takvi nam realno i trebaju.
                          Sve pet, osim da je Štimac sigurica pored Nnoka u centarskoj liniji.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Mislio sam na poslednju sezonu, a ne na ukupno u karijeri, pogresno sam se izrazio.
                            Poenta je da se ispinovalo sa ne znam kakvim velikim imenima, a realnost je da nema sanse da cemo uspeti dovesti ove sezone igraca kvaliteta LB i da svako ime ce biti neuporedivo njegovim kvalitetima.
                            Da ima jos takvih igraca ne bih uzimali ovi sto ih uzimaju inace, i zato nema potrebe da se mrstimo na Hamiltone i ostale iz EC jer to je realnost.
                            Pangos i nije neko ime...Mislim da je i vece od Brauna dosta pa si ga najavljivao. Tako da tvoja tvrdnja nije tacna bas.

                            Verujem u jos bar dva jaka imena i jos jednogprosecnog. Tek je sredina Jula. Nekad u Julu u neka lepsa vremena nismo imali vise od Djenke, tacnije to je bio cak i Oktobar!
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Pangos i nije neko ime...Mislim da je i vece od Brauna dosta pa si ga najavljivao. Tako da tvoja tvrdnja nije tacna bas.

                              Verujem u jos bar dva jaka imena i jos jednogprosecnog. Tek je sredina Jula. Nekad u Julu u neka lepsa vremena nismo imali vise od Djenke, tacnije to je bio cak i Oktobar!
                              Pangos video NBA na Espn mozdda i godinu dana pauze vece ime od LB sa 103 utakmice u NBA.
                              Nekad smo krajem Juna zavrsavali prvenstva, nekada smo imali trenera koji nista ispod NBA ili stalnog reprezentativca nase zemlje ili Slovenije, Nemacke nije hteo ni da pogleda ali zato je ovaj sastav najboji i najskuplji u istoriji jel tako?.

                              Molim samo da nam ponovo kao i kolega Kooper kazes gde nam je 14 miliona budzet, gde su Kinezi, Rusi , Arapi i ostali finansijeri zajedno sa penzionerima Srbije.
                              Gde je zasto nasa dozivotna legenda nije potpisala za Zalgiris, Fener, Pao kao sto si najavaljivao?

                              Ja vama pisem ovde kako stoje stvari, jesam li napisao da je Pangos nas igrac pa me ovde nesto prozivas za njegov potpis,

                              I ovako i onako nece biti publike tako da ce igraci ako bude uslova moci opusteno da treniraju i igraju, oni i ovako i onako ne citaju nase strucne analize odavde, nece se zvizdati Stimcu,Lazicu i jos nekim igracima koji ne budu po ukusu manjine sa foruma.

                              Zao mi samo sto Billy otisao, muski odigrao, bilo je zadovoljstvo gledati ga kada se digne na trojku, on i Mwill u top 3 stranca sto su igrali kod nas.Nekima je cela petorka najbolja u EC i niko ih ne uzima a nama iz F15 i kao treci u aba ligi odose u najbogatije ili najbolje klubove.
                              #nismoisti

                              Covicu stipso, mogao si ovih 14 miliona da iskoristis da nam ostanu ovi najbolji igraci a ne ove iz cipiripija da nam dovodis zajedno sa Simonom od stotinu leta.
                              Last edited by Šarac; 14-07-20, 20:26.

                              Comment


                              • [QUOTE=Laza Kacanski;2112081]Daj Woltersa

                                Mislim da je on najrealnini za sada...

                                Comment

                                Working...
                                X