Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kokoškov naciljao Berona

    Comment


    • Ako su istinite ove glasine za kojekakve bekove sutere onda je tandem Hall i Walden plejmejkerski par. A to znatno umanjuje ambicije u El. Prilicno skromno. Onako bas evrokup nivo.
      Last edited by Storm; 09-07-20, 12:15.

      Comment


      • Ocigledno nismo dovoljno revnosni kao danilovi drugari

        Comment


        • Ako si odgledao bar nekolicinu Saletovih utakmica, ne znam šta nije jasno oko koncepcije igrača. Čovek voli da mu svi bekovi u timu imaju sposobnost da kreiraju i asistiraju. Dakle, neće plej biti isključivo Hol/Volden, nego svako po potrebi, znači i Lojd. Verovatno će dovesti još nekog pleja/kombo beka (npr Walkup koji se pominje) i vrteće 4-5 igrača na poziciji kreatora. Zato kažem da Volden neće biti samo plej, siguran sam.

          Što se tiče Hola, gledao sam ga par puta, ja sam sasvim zadovoljan njegovim potpisom. Dobra defanziva, solidan pregled igre, i pre svega mislim da će želeti da se dokaže u EL.

          Comment


          • Samo dostojanstveno.
            Bar imamo za bandaze i autobus.

            Comment


            • Onog Walkupa sam gledao svega par puta i to protiv nas i mozda jos CSKA ako se dobro sjecam, vi ste ga pljuvali nesto ja rekoh dobar plej al pravi plej. Saras je pokusao da napravi novog Pangosa al statistika mu nije neka al da zna da prodre i asistira to zna. Sta znam ako ce ostale da razigra ja sam ZA.
              Iskreno, vise sam za neku Gligu opciju, bas ima materijala, problem je sto oni dobri za nas cekaju NBA odluku a nama treba sad. Tako da ce najvjerovatnije iz Evrope stici i taj 4i bek.
              U sustini ovaj roster nema neka jaka imena al vjerujem da ce imati mobilnu timsku igru pa cemo tempom da meljemo protivnike a sad za koliki plasman ce to biti dovoljno...

              Comment


              • @Sarac Cekamo li i dalje kraj Izraelske lige ?

                Inace veceras bi trebalo da ozvanice Hola.
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Potvrđeno.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Pravi se nova „legija stranaca“

                    Comment


                    • To sam se ja prepirao sa Kalverom Mani ili kako vec...On je pisao kako je Kraft bolji a ja Valkup....ne bi me ni on cudio da imamo 5kombo bekova..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by serbianhoops View Post
                        Obradovic nema materijala da ima domacu osnovu. Uvodice on jednog ili dvojicu klinaca u sistem i to je to. Ja pozdravljam sto se Simonovic i Dangubic nisu doveli. Jos ako se i Stimac iskulira, odlicno.
                        Last edited by Storm; 09-07-20, 20:39.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Obradovic nema materijala da ima domacu osnovu. Uvodice on jednog ili dvojicu klinaca u sistem i to je to. Ja pozdravljam sto se Simonovic i Dangubic nisu doveli. Jos ako se i Stimac iskulira, odlicno.
                          Ali zato može da se napravi osnova od sirovina iz inostranstva. Nama samo bitno da nije domaći igrač.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                            Ali zato može da se napravi osnova od sirovina iz inostranstva. Nama samo bitno da nije domaći igrač.
                            To nema veze s vеzom. Na trzistu postoje bolji igraci od pomenutih i to je to. Za iste pare. Sledece godine cekamo Gudurica i Jovica. Sto se mene tice i Kalinica. To su vec domaci igraci u kojima ima mnogo vise kosarke i koje bih dozivotno vezao ugovorom, ako je to moguce.

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              To nema veze s vеzom. Na trzistu postoje bolji igraci od pomenutih i to je to. Za iste pare. Sledece godine cekamo Gudurica i Jovica. Sto se mene tice i Kalinica. To su vec domaci igraci u kojima ima mnogo vise kosarke i koje bih dozivotno vezao ugovorom, ako je to moguce.
                              A mladi igrači? Jel postoji to. Jebes sve ako ne izbacimo trojicu, četvoricu igrača a nije da nema materijala.

                              I ovako nećemo igrati neku bitnu ulogu u EL, van prvih deset. Logičnije je forsirati mlade i domaće a ne škart koji ni ne zna šta je Zvezda.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                                A mladi igrači? Jel postoji to. Jebes sve ako ne izbacimo trojicu, četvoricu igrača a nije da nema materijala.

                                I ovako nećemo igrati neku bitnu ulogu u EL, van prvih deset. Logičnije je forsirati mlade i domaće a ne škart koji ni ne zna šta je Zvezda.
                                Kog mladog igraca? Evo uzmi fmp i megu (to su mladi igraci koji igraju na aba nivou). Ko je po tebi tu materijal za el ekipu trenutno? Radanov i Uskokovic ce biti u Zvezdi. Dobice sansu. Koga jos?

                                Comment

                                Working...
                                X