Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Borca View Post
    Vidim pominje se ovo po forumima samo ne znam odakle informacije, ako bi Djordi i ekipa davali nove 10-godisnje ugovore leta 2021 to bi znacilo da se vec od sledeceg leta prelazi na onaj 16 + 2 sistem koji najavljuju (16 dugorocnih licenci + 2 tima (finalisti) iz EK).
    To jos nije poznato niti objavljeno, a tek je ovo leto (da se nije desila ova situacija sa prekidima takmicenja) trebala biti ona prva godina sa 3 pozivnice i 2 mesta iz EK (uz 11 A licencasa i Bajern i Asvel koji imaju sigurna mesta/ugovore i za sezonu 20/21).
    Ta priča o 10-godišnjem ugovoru za jedan od dva beogradska tima je krenula od DV-a.

    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Ja kolko znam 10godisnji ugovori su ugovoreni 2016.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Ja kolko znam 10godisnji ugovori su ugovoreni 2016.
        Ima jos 3 slobodna Mesta od 18 nakon ove. Mi, francuzi i nemci imamo na 2 godine i jedna za pobednika eurocupa ali to ostaje vrv.

        Comment


        • ma to nema sanse.

          Prvo Djordi nece da da jednom klubu jer bi to definitivno sahranilo region koji je vec na samrti. Vise mu se isplati da nas ovako sve drzi na uzici i vestackim aparatima.

          Iz EC idu 2, francuzi, nemci i njegovi jebeni london tauersi.

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Ta priča o 10-godišnjem ugovoru za jedan od dva beogradska tima je krenula od DV-a.
            Odmah znas koliko je istinita.

            Comment


            • Originally posted by sinišamali123 View Post
              Ima jos 3 slobodna Mesta od 18 nakon ove. Mi, francuzi i nemci imamo na 2 godine i jedna za pobednika eurocupa ali to ostaje vrv.
              A увек неугодни клуб из Лондона?

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                ma to nema sanse.

                Prvo Djordi nece da da jednom klubu jer bi to definitivno sahranilo region koji je vec na samrti. Vise mu se isplati da nas ovako sve drzi na uzici i vestackim aparatima.

                Iz EC idu 2, francuzi, nemci i njegovi jebeni london tauersi.
                Djordi je klasicna jajara kome je dinar najbitniji a zna se ko trenutno ima para. U principu Zvezdi bi to odgovaralo zato sto bi posle psihopate mogli da udju u normalnu privatizaciju. Tesko ce se naci neki ludak da sipa ovoliko para u jedan ili dva kluba.

                To zna dobro Covic i on ce krenuti na sve ili nista oko toga. Jasna razlika se vidi pre u exell tabelama i danas, gde ih on vise ne spominje ali ima svoje neke ljude koji eto bacaju spiku da kkp ima 10m i da Zvezda ima manje, crni fondovi a nasi su beli itd...

                Tu pre svega mislim na nesretnog Ostoju kome nijecak i neprijanto da yradi bilo sta sto kaze svemoguci vezir.


                Zato kazem da je moguca A licenca, Covic zna da bolju sansu nece imati od ove i zato se verovatno aktivirao sve vise na Happy, Pink i ostalim smece televizijama...debt must be paid
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Djordi je klasicna jajara kome je dinar najbitniji a zna se ko trenutno ima para. U principu Zvezdi bi to odgovaralo zato sto bi posle psihopate mogli da udju u normalnu privatizaciju. Tesko ce se naci neki ludak da sipa ovoliko para u jedan ili dva kluba.

                  To zna dobro Covic i on ce krenuti na sve ili nista oko toga. Jasna razlika se vidi pre u exell tabelama i danas, gde ih on vise ne spominje ali ima svoje neke ljude koji eto bacaju spiku da kkp ima 10m i da Zvezda ima manje, crni fondovi a nasi su beli itd...

                  Tu pre svega mislim na nesretnog Ostoju kome nijecak i neprijanto da yradi bilo sta sto kaze svemoguci vezir.


                  Zato kazem da je moguca A licenca, Covic zna da bolju sansu nece imati od ove i zato se verovatno aktivirao sve vise na Happy, Pink i ostalim smece televizijama...debt must be paid
                  Jel hoćeš da kažeš da to nije dobro za Zvezdu?
                  Da to nije dobro za Čovića?
                  Da to nije dobro za Beograd?
                  Ko sprečava O'Stoju da radi isto?
                  Smeta ti neko ko se bori za svoj tim, za svoje boje i svoje navijače??
                  Moraš da se ofrkestiš, za šta se ti boriš!

                  Comment


                  • Originally posted by Пера Ложач View Post
                    Jel hoćeš da kažeš da to nije dobro za Zvezdu?
                    Da to nije dobro za Čovića?
                    Da to nije dobro za Beograd?
                    Ko sprečava O'Stoju da radi isto?
                    Smeta ti neko ko se bori za svoj tim, za svoje boje i svoje navijače??
                    Moraš da se ofrkestiš, za šta se ti boriš!
                    Nigde nisam napisao da je to lose, samo sam izneo situaciju kakva je i da ima sanse. Cak sam i napisao da je to dobro i zbog moguce privatizacije kad ovaj ludak ode posto drzava tj drugi koji dodje nece sipati te pare a Zvezda nece izigravati krimosima koji su unistili drzavu igracku...

                    eto, nadam se da si sad razumeo..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Svi bi uzeli tu licencu da im se ponudi. Bez izuzetka. Niko ne bi gledao interes regionalne kosarke, bla, bla, truc. Ja bih licno voleo da ne postoji ni jedna a licenca i da svake godine kroz domaca/regionalna prvenstva ides u EL. Ali posto je to nemoguce, onda gledas interes svog kluba. Partizan 2011. nije uspeo da se izbori za A licencu. O razlozima se mnogo diskutovalo. Ako su oni tacni, onda se nadam da ce Covic biti pametniji. Ovaj region zasluzuje u najmanju ruku tri licence kao sto npr imaju Spanci. Od kojih dve Srbija koja je daleko kosarkaski nauspesnija zemlja regiona. Ali...
                      Last edited by Storm; 03-07-20, 10:44.

                      Comment


                      • Informer nesto spominje Dzejmsa Andersona iz Efesa da smo kao zainteresovani.

                        Comment


                        • Zasto svi pricate da se licenca nudi? Ona se prije svega kupuje al postoje i pravila/uslovi koji se moraju ispuniti. Za sada nama manjka samo veoma niska uplata TV prava.
                          ECA je dionicarsko drustvo i ako hoces ravnopravno ucesce moras od ostalih da platis te akcije. Koliko mi je poznato, od Panate su trazili 10m a mi te pare da namuzemo, tesko.

                          Comment


                          • Originally posted by ajkisloba View Post
                            Informer nesto spominje Dzejmsa Andersona iz Efesa da smo kao zainteresovani.
                            To je prvi lik koga je Sarac spomenuo kad je otvorena tema, cini mi se prije Obradovica jos. Super igrac al doveli smo Lloyda.

                            Comment


                            • Originally posted by ajkisloba View Post
                              Informer nesto spominje Dzejmsa Andersona iz Efesa da smo kao zainteresovani.
                              Ne znaju ni šta igra čovek ali znaju da smo zainteresovani [emoji848]

                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X