Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Recimo da sam prosle godine citajuci imena u rosteru bio erektivno potentan, sada mi to djeluje dosta mrsavo mada imamo Saleta.
    Ok mi je Lloyd, Nnoko al ostali ma koliko iskustva imali, nisu bas kalibar da na EL nivou donesu neku prednost (osim DeDa)
    Po imenima smo bas tu kako i budzet kaze ali vjerujem da je roster bolje slozen nego prosle godine i nadam se iznenadjenju i dobroj, leprsavoj igri. Sto da ne i nekim dobrim pojacanjem koje ne zabide NBA

    Comment


    • A sta tek kazete na glasine da smo zainteresovani za Markusa Pejdza leb te jebo iskreno nebi ga voleo kod nas al ajde.
      Usvari imam jedan predlog da ponudimo Novici ugovor i da ih lepo ugasimo.

      Comment


      • Originally posted by ajkisloba View Post
        A sta tek kazete na glasine da smo zainteresovani za Markusa Pejdza leb te jebo iskreno nebi ga voleo kod nas al ajde.
        Usvari imam jedan predlog da ponudimo Novici ugovor i da ih lepo ugasimo.
        https://mobile.twitter.com/partizsnsevolii

        Evo da se ne nerviras. Grobar je pustio buvu na twiteru, nasi prihvatili sprdnju i zajebanciju, i naravno burekdzije se primile.

        Skroluj malo dole, imas i Fegijev odgovor.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          https://mobile.twitter.com/partizsnsevolii

          Evo da se ne nerviras. Grobar je pustio buvu na twiteru, nasi prihvatili sprdnju i zajebanciju, i naravno burekdzije se primile.

          Skroluj malo dole, imas i Fegijev odgovor.
          Hahaha kako su popadali ''insajderi'' ove sezone to je neverovatno.

          Samo ruku na srce meni se Pejdz jako jako svidZa bolje da smo otimali njega od Voldena posto je Pejdz EL nivo a Volden mi i nije bas...Tomas se meni ne svidja i ne bih mu dao nikad neke vece pare.

          Ubedljivo mi je najzalije ako je istina da smo imali sanse dovesti Trinkijerija i da to nismo uradili. Trenutno je za klasu bolji trener od svih zajedno u ABA ligi. Sto ce i dokazati rezultati partizana ove sezone i ako su na papiru dosta jaci nego prethodne.

          Bas mnogo upitnika nad nasim sastavom, da igramo EC bio bih zadovoljan ali ovako i nisam bas. Mora doci floor general..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Štimac potpisao za Monako.

            Sve najbolje!

            Comment


            • Nogirali ga iz Monaka...
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Bojiš se da će kod nas? Za te pare koje on uzima sumnjam. Ne trebaju nama nekretnine, već pokretljivi visoki (koliko vidim S.O. preferira takve igrače)
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Mislim da neće doći ni jedan ni drugi.
                  Štimac je granični EL igrač koji je zašao u godine, ovaj drugi nije nikad bio blizu EL kvaliteta.
                  Imamo pozitivno iskustvo sa Quincy-jem, Zo-om da direktno iz NBA/G League može da dođe igrač koji donese instant kvalitet, i verujem da će se tamo potražiti centar i ta dvojka koju su spominjali.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Il Baskonia rilascia Khadeen Carrington
                    Ovo je vrlo interesantna informacija.

                    Comment


                    • Daj Tarika Bleka!

                      Comment


                      • Originally posted by Storm View Post
                        Daj Tarika Bleka!
                        Daj jashta ako je spreman al to sto je slobodan mi ne uliva nadu. Mada sa Saletom i rosterom koji ima glavu i rep on je trenuenajbolja moguca opcija! (podvlacim ako je zdrav i spreman)

                        Comment


                        • Originally posted by ajkisloba View Post
                          Il Baskonia rilascia Khadeen Carrington
                          Ovo je vrlo interesantna informacija.
                          Otisao u Monako, a i tamo ce ga liferovati brzo. Sarac na onom drugom forumu pise da dolaze dva igraca top klase, ali u rangu nase kupovne moci od 350k dolara.

                          Dobro sto dolazi plej, nije ovo bio dovoljno kvalitetan roster na jedinici za EL. Misljenja sam da ce i neka cetvorka da leti....tj bolje dve i krstenu cetvorku da dovedemo...ali to se mozda desi i na zimu.

                          Za dve nedelje pocinju takmicenja.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Koja takmičenja kada počinju?
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Matić

                              https://nova.rs/sport/kosarka/teri-s...li-kalemegdan/

                              Prema nezvaničnim informacijama, blizu su dogovora sa Emanuelom Terijem (24, 206 cm), momkom koji može da pokriva obe cenzarske pozicije.


                              Last edited by Samo Zvezda; 17-09-20, 18:21.

                              Comment


                              • Taj je

                                Comment

                                Working...
                                X