Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista ni od Nedovica.
    Ima se moze se.

    Comment


    • Pa imamo 14m možemo bolje

      Comment


      • Originally posted by serbianhoops View Post
        Drago mi je što imam jedinstvenu koncepciju košarke, ja žalim što igrači poput Radovana Đokovića, Kočovića, Simića, Ašćerića ili Radanova nisu forcirani isključivo na kecu.
        Jedinstven si ovde nema sta..Radanov na ozbiljnom levelu nema sta da trazi na kecu o ostalima ne bih diskutovao..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Svaki od njih je igrao pleja u mladim uzrastima i ta pozicija im je najviše odgovarala. To što se odustao od prakse koja nam je donela visoke atipične plejmekera poput Obradovića, Jarića ili Jovića, da bi se forcirani niži, spori i fizički limitirani plejmekeri je dokaz da nam košarka počinje uveliko da zaostaje. Jedine nade što se tiće naših plejmekerima u ABA ligašima se svode na Pota i Jaramaza iako se poslednji često koristi kao bek šuter. A obojica odavno nisu vise klinci.
          Last edited by serbianhoops; 06-07-20, 21:55.

          Comment


          • Originally posted by serbianhoops View Post
            Svaki od njih je igrao pleja u mladim uzrastima i ta pozicija im je najviše odgovarala. To što se odustao od prakse koja nam je donela visoke atipične plejmekera poput Obradovića, Jarića ili Jovića, da bi se forcirani niži, spori i fizički limitirani plejmekeri je dokaz da nam košarka počinje uveliko da zaostaje. Jedine nade što se tiće naših plejmekerima u ABA ligašima se svode na Pota i Jaramaza iako se poslednji često koristi kao bek šuter. A obojica odavno nisu vise klinci.
            Zaboravio si i Tea. Sve to ok sto ti pises i imas pravo, ali eventualno Kocovic mi se tu svidja najvise..Mozda su mogli da budu forsirani na kecu, ali nemaju bas toliki slif kao sto ti mislis, eventualno Kocovic... ali defanzivno su poprilicno truba na kecu mislim bar..dok ova tri sto si nabrojao su bolji defanzivci bili neko ofanzivci..Mislim da tog Simica nisam ni gledao..alkontam da mislis na onog iz Slobode..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • Ode danga na ctno belu stranu brda, sve najbolje momak... Da te zaobidju povrede, da izdrzis muski uvrede jer Bogu hvala za 250k godisnje moras da budes spreman i na to, zelim ti da uzmes jos koji kup...

                Comment


                • Popišao se po sebi i svemu što je uradio u CZ.
                  Nerazumna odluka, ide u krš tim, kod trenera početnika, nestabilne plate...

                  Comment


                  • Comment


                    • Ma meni nikad nece biti jasni ti likovi sto menjaju tabore... kao da su to jedini klubovi pa nema gde drugde da potpise.

                      Comment


                      • Nigde drugde ne može uzeti ni pola tih para, tako da je potpuno razmljivo. Čovek je profesionalac, mi ga ne želimo, kod njih dobija dvogodišnji ugovor za sjajnu platu i to je to.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Klubovi su firme, košarkaši su radnici. Dakle kao sav normal svet idu tamo gde im najviše odgovara, gde je najbolja zarada. Kratko jasno. Meni je drago što, bar u slučaju Dangubića, državne pare koji beogradski blizanci dobijaju od državnih sponzora, idu u džepu nekog našeg državljana koji će veći deo tih para potrošiti ili uložiti u Srbiji za razliku od stranih legijonara koji će to ćiniti u svojim zemljama.

                          Comment


                          • Meni to nikad neće biti jasno. Dobijao si podršku, ljubav, pažnju, na kraju i novac od tih navijača. Pa mi kupujemo sezonske i dnevne karte itd.

                            Prvo KKP koji je u fazi raspada, jel on misli da sa ikebana klubom može da bude bolji od Zvezde?!

                            Comment


                            • Izvinjavam se, nijesam sve ispratio.. A jel' smo mi i u jednom trenutku, bili zainteresovani da vratimo čoveka u naše redove??

                              Dangi u novom klubu želim (skoro) sve najbolje..
                              Sezonu bez povreda i trofeja..

                              Comment


                              • Profi igrac ima ponudu na dvije godine sa solidnom lovom ili da igra za Megu skoro gratis. Msm da tu dileme nema, ako odbije siguran sam da mu niko porodicu hraniti nece. Zato dok mozes uzmi lovu pogotovo kad ne mozes da biras, lako je odbiti da ima makar i priblizno nekog drugog kluba, ovako stvar jasna. I sto rece @salelesa...

                                Comment

                                Working...
                                X