Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da se pitam i da moze samo jedan igrac da se produzi to bi bio Lorenco

    Comment


    • Originally posted by Cassius Clay View Post
      Zato što su komšije SNS projekat. Isto što je Vesić radio u Zvezdi sredinom 2000ih kada su grobari rekli da nas gurao DS, tako sada njih SNS gura. Zadužuje ih, drži skup tim, tako da posle VK Partizana KK Partizan će pod katanac.

      Jebote da se nekome vrati sve to nije realno. Kukali su kako nas Vesić gurao u košarci, a mi došli pred katanac. Tako isto sada njih Ostoja gura a doguraće ih do gašenja.
      Tegi won't like this.

      Comment


      • Originally posted by Jimi22 View Post
        Tegi won't like this.
        mozda posle izbora i Vk prebace da igraju u Areni

        Comment


        • Originally posted by čović19 View Post
          da se pitam i da moze samo jedan igrac da se produzi to bi bio Lorenco
          Bez razmisljanja. Ali to bas nije realno. Za Berona postoji nada ako pristane da igra za 100k manje zbog uloge u timu, pa da dogodine kad prodje ovo sranje zabode neki bas jak ugovor. Ove godine se niko nece razbacivati sa parama, pogotovo ne na drugu petorku kojoj Beron pripada u bilo kom jacem el timu. Panter je najizvesniji. Njega ocekujem da ostane 80%.
          Last edited by Storm; 06-06-20, 19:21.

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Bez razmisljanja. Ali to bas nije realno. Za Berona postoji nada ako pristane da igra za 100k manje zbog uloge u timu, pa da dogodine kad prodje ovo sranje zabode neki bas jak ugovor. Ove godine se niko nece razbacivati sa parama, pogotovo ne na drugu petorku kojoj Beron pripada u bilo kom jacem el timu. Panter je najizvesniji. Njega ocekujem da ostane 80%.
            U drugoj petorci nekog jaceg tima od naseg imace za 200 do 300 k jaci ugovor i to verovatno dvogodisnji.
            Ako bude u prvoj petorci nekog od timova naseg igrackog ranga ( ne i plateznog) opet ce imati 200 do 300 vise nego kod nas.

            Djenka u poslednjoj sezoni kod nas je imao 350, otisao jedne sezone za 650 u Armani, posle druge epizode otisao u Himki za 800 plus 900.

            Ne nadajte se Beronu, levom rukom ce ubosti ugovor, izreklamirao se lepo preko nas i hvala mu za sve.

            Voleo bih svakako da on ostane,ali mislim da on sam ne planira vise da ostane.

            Comment


            • Mi kad bi uspeli da zadrzimo Lorenza , Berona , Pantera, prebacimo Djordjevica , Reatha, Uskokovica, dovedemo Dangu na trojku , Kuzmara udje u formu , imali bi vrhunski roster , prepun mladosti energije cvrstine talenta zelje za dokazivanjem. Sale bi to utegao bilo bi top.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                U drugoj petorci nekog jaceg tima od naseg imace za 200 do 300 k jaci ugovor i to verovatno dvogodisnji.
                Ako bude u prvoj petorci nekog od timova naseg igrackog ranga ( ne i plateznog) opet ce imati 200 do 300 vise nego kod nas.

                Djenka u poslednjoj sezoni kod nas je imao 350, otisao jedne sezone za 650 u Armani, posle druge epizode otisao u Himki za 800 plus 900.

                Ne nadajte se Beronu, levom rukom ce ubosti ugovor, izreklamirao se lepo preko nas i hvala mu za sve.

                Voleo bih svakako da on ostane,ali mislim da on sam ne planira vise da ostane.
                Najavljuju se od 30 do 50% manji budzeti i kod drugih ekipa. Nece moci da seku prve petorke koji imaju ugovore preko milionce, jer su to igraci kojima ako ne das ti ima ko hoce. Ali ce zato druge petorke sa 700-800k da se srezu na 400-500k. Ne vidim drugi nacin da se osetnije smanje rashodi.
                Last edited by Storm; 06-06-20, 20:21.

                Comment


                • @ storm

                  Evo neka bude seca svih budzeta u EL za 20 do 30 %.

                  Da li ce Cska nesto puno da oseti to smanjenje sa 40 na 30 miliona. Dokaz da ga ne dotice to je potpis James na jos tri goidne
                  Oly ce sa 16 miliona da se spusti na 13.5 miliona ali mu to nije smetalo da ponudi Sloukasu trogodisnji ugovor na 5.5 miliona.
                  Mi sa 8.3 cemo po svemu sudeci pasti na 5 miliona, prvi ispred nas je Asvel ili Zalgiris koji ce opet biti iznad 10 miliona.Najveci strah kod nas je ako ostanemo bez 2 miliona prihoda od sezonskih i ulaznica, onda stvarno ne znam kako bilo ko od ovih sto ovde spominjemo mozemo angazovati.

                  Cska, Himki, Bayern, Asvel,Zenit, pa njima ulaznice ne ucestvuju ni 5 % u ukupnom budzetu.

                  Najvecu stetu ce osetiti Makabi,pa onda mi ako ne bude publike.

                  Zato je ne ocekujem da cemo mi sastaviti roster kao i prosle sezone vec 5 jula.
                  Mi realno imamo sada 13 igraca pod ugovorom, naravno neki ce zavrsiti sa nama, dva tri igraca mora da se pogode da budu nosioci i gro "zelenih" na njih treba dati, samo me nemoj pitati ko su i do koje cifre cemo ici.

                  Comment


                  • Ja sam zadovoljan angazovanjem trenera pre svega. Sastavice Sasa solidan roster i za 3,5-4 miliona koji ce ici na plate. Sacekace se na prvog pleja i eventualno centra avgust i probrace se nesto za po 400-500k.

                    Comment


                    • Смањиваће буџет онај ко смањује, мали клубови.

                      Армани у највећој кризи у италији као да повећава буџет шта је све потписао, цска такође дали Хајнса потписали још бољег. Оли распали нуди богаство за Слукаса, Барса исто богаство за Калатеса.
                      Једино сиромашни пао који је заинтересован за сваког ко се бави баскетом тапка у место.
                      Макаби осигурао себи Вилбекина а остале амере ако треба замениће новим америма.

                      Једино ми сиротиња и Богу смо тешки.

                      Comment


                      • Vidim da se Erik Grin pominje kao eventualno pojačanje Budućnosti! Strašan strelac koji je imao strasne brojke u Valensiji. . .fenomenalan šuter!

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          @ storm

                          Evo neka bude seca svih budzeta u EL za 20 do 30 %.

                          Da li ce Cska nesto puno da oseti to smanjenje sa 40 na 30 miliona. Dokaz da ga ne dotice to je potpis James na jos tri goidne
                          Oly ce sa 16 miliona da se spusti na 13.5 miliona ali mu to nije smetalo da ponudi Sloukasu trogodisnji ugovor na 5.5 miliona.
                          Mi sa 8.3 cemo po svemu sudeci pasti na 5 miliona, prvi ispred nas je Asvel ili Zalgiris koji ce opet biti iznad 10 miliona.Najveci strah kod nas je ako ostanemo bez 2 miliona prihoda od sezonskih i ulaznica, onda stvarno ne znam kako bilo ko od ovih sto ovde spominjemo mozemo angazovati.

                          Cska, Himki, Bayern, Asvel,Zenit, pa njima ulaznice ne ucestvuju ni 5 % u ukupnom budzetu.

                          Najvecu stetu ce osetiti Makabi,pa onda mi ako ne bude publike.

                          Zato je ne ocekujem da cemo mi sastaviti roster kao i prosle sezone vec 5 jula.
                          Mi realno imamo sada 13 igraca pod ugovorom, naravno neki ce zavrsiti sa nama, dva tri igraca mora da se pogode da budu nosioci i gro "zelenih" na njih treba dati, samo me nemoj pitati ko su i do koje cifre cemo ici.
                          Naš (i komšijski) budžet zavisi samo i isključivo od jednog čoveka.

                          Tako da treba kupovati igrače kao da se ništa nije desilo, produživati koga treba za pare koje traži. Nikakva štednja, kurci palci.

                          Kada novca zafali, postupiti identično kao i komšiluk - na dve utakmice se po 30 sekundi ori "Vučiću šećeru" i dok se tekma još nije završila, budžet je ekspresno baš onoliki koliko je potreban.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Naš (i komšijski) budžet zavisi samo i isključivo od jednog čoveka.

                            Tako da treba kupovati igrače kao da se ništa nije desilo, produživati koga treba za pare koje traži. Nikakva štednja, kurci palci.

                            Kada novca zafali, postupiti identično kao i komšiluk - na dve utakmice se po 30 sekundi ori "Vučiću šećeru" i dok se tekma još nije završila, budžet je ekspresno baš onoliki koliko je potreban.
                            Ovo ima smisla .

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Naš (i komšijski) budžet zavisi samo i isključivo od jednog čoveka.

                              Tako da treba kupovati igrače kao da se ništa nije desilo, produživati koga treba za pare koje traži. Nikakva štednja, kurci palci.

                              Kada novca zafali, postupiti identično kao i komšiluk - na dve utakmice se po 30 sekundi ori "Vučiću šećeru" i dok se tekma još nije završila, budžet je ekspresno baš onoliki koliko je potreban.
                              Svaka ti dala.

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Naš (i komšijski) budžet zavisi samo i isključivo od jednog čoveka.

                                Tako da treba kupovati igrače kao da se ništa nije desilo, produživati koga treba za pare koje traži. Nikakva štednja, kurci palci.

                                Kada novca zafali, postupiti identično kao i komšiluk - na dve utakmice se po 30 sekundi ori "Vučiću šećeru" i dok se tekma još nije završila, budžet je ekspresno baš onoliki koliko je potreban.
                                Evo da se ja i ti slozimo ali mislim da to kada nase publike to ne ide tako lako kao kod komsija (nekada).

                                Kada se nije zaorilo onda kada smo jurili top 8 a i ptice na grani su znali da smo bili malo skrajnuti sa drzavne sise, da je NC malo i kukao da imamo to sto imamo, da nismo drzavni bankomat kao sto nas neki predstavljaju.

                                Zasto se nece zaoriti?
                                Verovatno si bio kao i mnogi od nas odavde protiv Valensije kada nam se semafor pokvario. U onom cekanju da poprave "nove" semafore iz Vesic production ltd, nervoza se sirila tribinama, stidljivo se zaculo sa A tribine Vesicu lopove, prihvatili i mi iz Partera b ( ne bas svi), dok su 'najverniji" mudro cutali kada je skandiranje uzelo maha putem cele hale. AKo oni cute a imaju mnogo razloga da cute, ostali u hali su ili njegovi glasaci, ne razumeju zasto bi njemu skandirali, plase se da ne dobiju sljagu sa ledja.

                                Za ozbiljan bunt i sto ti kazes da se posalje poruka glavnom finansijeru mora bas ozbiljna kriza da se desi protiv KK kluba, a svi znamo da zato sto ne mozemo da dovedemo Deshaun Thomasa a komsije ga hoce nece doci do vike na tribinama, nego ce gro nase publike otrovne strele uputiti ka NC kao nesposobnom da obezbedi budzet za razliku od Ostoje.

                                Socijalni mir u ovoj drzavi su kupili sa 100 eur, neko je platio racune, neko je potrosio u kafani, neko ce platiti sezonsku, neko je donirao KKCZ, neko ce kupiti deci nesto, tako da bez obzira koliko mi zeleli sebe da uverimo da ce sveopsti neki bunt da se pokrene, nedostatak veceg budzeta za KKCZ je mozda medju poslednjim mestima razlog da se digne pobuna {verbalna ) protiv Cicvuia.

                                Mada, po mom misljenju, NC ce obezbediti na ovaj ili onaj nacin dovoljno novca za ovu sezonu, sigurno ne kao ovaj cirkus od prosle sezone ali verujem da nikada vise nece doci u situaciju kao 2016/17 da se onoliko duguje igracima.
                                Last edited by Šarac; 07-06-20, 08:53.

                                Comment

                                Working...
                                X