Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Nisam ni napisao da je Covic kriv. Kuper sta pise je nebitno on je dosao kao MVP Izrala a i Tomas Italije,znaci da su placeni...Sto se tice FMP-a ne vidim da su Radanov i Djordjevic imali losije sezone od Rita. Dobric i Guduric su bili vodje ali u KLS-u.. i statstika im nije bila puno bolja od Radanova i Djorjevica u ABA ligi. Bukvalno smo zrtvovali Apica i Djordjevica za Oja i Rita sto je van svake pameti po meni. Mali Pecarski mora dobiti ogromn minute sl sezone ako se bude igrala uopste.
    Fascinantno je da mi u FMP dovodimo strance na pozicijama de imamo domace talrntovane igrace. Koji ce nam moj Rit, Ojo i ekipa????
    Ne daj boze da se dovede plej pa da se sprema za prvi tim. Ali de bi igrao onda tatin sin i Pot i njima slicni???

    Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

    Comment


    • Morate malo da razlikujete funkciju FMP od "razvojnog kluba" mi sa njima imamo sporazum o tehnickoj saradnji. Ne postoje oni da bi razigravali igrace za Zvezdu niti da bi pratili njihovu strategiju (koje i nema od kako je otisao Radonjic). Zaseban su klub, imaju neke svoje motive i nacine kako da opstaju.
      Mi imamo pravo prece kupovine, mozemo da posaljemo igraca da ima neku ulogu tamo i da se razvija al ne mozemo bas odredjivati ko ce i kako da se dovodi.
      Slazem se ja Lazo da bi najpametnije bilo dovoditi neke bisere na probu pa ako prokinu ajd u Zvezdu al...

      Comment


      • Originally posted by Ivan9 View Post
        Znaci posle dolaska Simona situacija je ovakva:

        _______, Hall, Uskokovic
        Loyd, Walden, Radanov
        Dobric, Lazic, Davidovac
        _______, Kuridza, Simonovic
        Nnoko, Kuzmic, Reath

        Nije lose uopste, jos da se pogodi sa ova dva igraca.
        Ako je onaj intervju bio iskren onda obrisi crtice i na PF stavi Borisu do decembra. Sa time krećemo a plej/bek se dovodi u slucaju da merkur udje u veneru dok su sve cakre otvorene.
        Haos je napolju, pare su jos uvijek imaginarne cekace se sigurica ako je bude.
        Ajd da pricamo o ovome sto imamo, koliko se u najboljem slucaju moze sa njima?

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Kakvu ulogu vidiš za Rita u kkcz? Po meni on je bio najbolji igrač Fmp-a I prilično je popravio svoju igru
          Zavisice od odbrane najvise, ume on solidno i da zastiti obruc i da preuzme, al' je jos uvek mnogo naivan - pravi puno faulova i skace na svaku fintu. U napadu je drasticno popravio sut, tu je sada prilicno pouzdan + moze na postu da kazni kada ga preuzme nizi igrac (mada je i tu jos sirov i predvidljiv). Moze biti dobar role player na 4/5, za neku vecu ulogu mu fali kvaliteta. Pozitivno je to sto napreduje, ima odlicne fizikalije i moze da donese taj strec element (posebno kao small ball petica).

          Originally posted by LosmiSK View Post
          Sto se tice FMP-a ne vidim da su Radanov i Djordjevic imali losije sezone od Rita. Dobric i Guduric su bili vodje ali u KLS-u.. i statstika im nije bila puno bolja od Radanova i Djorjevica u ABA ligi.
          Bas tako.

          Najbolji strelci FMP-a:

          1. Djordjevic (12.8)
          2. Rit (11.7)
          3. Radanov (11.0)

          Najbolji skakaci:

          1. Djordjevic (5.5)
          2. Rit (4.7)
          3. Radanov (4.1)

          Najveci indeks:

          1. Djordjevic (14.3)
          2. Radanov (13.0)
          3. Rit (10.7)

          Dobro su igrali jos Pot, Jeremic i Ulubaj, al' Djordjevic, Radanov i Rit su bili Top 3 igraca FMP-a.

          Originally posted by Victor BG View Post
          Morate malo da razlikujete funkciju FMP od "razvojnog kluba" mi sa njima imamo sporazum o tehnickoj saradnji. Ne postoje oni da bi razigravali igrace za Zvezdu niti da bi pratili njihovu strategiju (koje i nema od kako je otisao Radonjic). Zaseban su klub, imaju neke svoje motive i nacine kako da opstaju.
          Mi imamo pravo prece kupovine, mozemo da posaljemo igraca da ima neku ulogu tamo i da se razvija al ne mozemo bas odredjivati ko ce i kako da se dovodi.
          Slazem se ja Lazo da bi najpametnije bilo dovoditi neke bisere na probu pa ako prokinu ajd u Zvezdu al...
          Ne moze se FMP tretirati kao zaseban klub koji ima neke svoje motive, ako se finansira iz Zvezdinog budzeta. Neka se skinu sa nase sise pa neka onda prave njihovu strategiju i dovode koga hoce. Do tada bi morali iskljucivo biti u funkciji Zvezde i razvoja igraca koji imaju potencijal da zaigraju za nas.

          Comment


          • Ode Lorenco u Fener....

            Sad da vidimo koga da iskopamo. Ja bih probao sa Alexom Hamiltonom, pa sta bude...

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Ode Lorenco u Fener....

              Sad da vidimo koga da iskopamo. Ja bih probao sa Alexom Hamiltonom, pa sta bude...
              https://youtu.be/DZ1k0gJ2Jd8

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                Ode Lorenco u Fener....

                Sad da vidimo koga da iskopamo. Ja bih probao sa Alexom Hamiltonom, pa sta bude...
                Ja ne bih. Previše atletike, premalo BBIQ, nedovoljno opasan spolja.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • A gde ce nas najbolji plej iz prosle sezone covkins?

                  Comment


                  • Ocigledno je da ce klub cekatibsa potpisim pleja i da se trazu najbolje resenje. Bar smo plejmejkere znali da ubodemo

                    Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Opasan je hamilton, visok, dobar u odbrani, atleta, dobar sut, ume da asistira... Gubi lopte, da, ali gubio je i lorenco... Mislim da to moze da se dovede u red... Bio bi bas opasno pojacanje

                      Comment


                      • Zo i Hamilton dva sveta.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Zo i Hamilton dva sveta.
                          A da vidimo sa Sloukaskom, Cacom, Uertelom, kako oni razmisljaju posto ti Hamilton ne igra ?

                          99.9 % foruma se smejalno LB kada je stigao kod nas, nema El iskustva, prasinar G lige, a on pap u Fener. Svi nasi nosioci odose u bolje klubove od naseg a nama nisu valjali ,bili prozivani posle svake utakmice da mi moramo bolje naci.

                          Pa dajte ta imena koji odgovoraju nasoj strucnoj komisiji sa raznih foruma i twitera?


                          Mi bi samo El ime jer imamo 14 miliona budzet jel tako , pa sa tim budzetom potpisujemo Simona od 40 leta.?

                          Pa nam sada ni Hamilton ne igra jer dolazi iz cipirirpija , a odakle su dosli Panther, Beron, Lb, a pre toga Kalinic, Jovic, Guduric, svi bre dosli direktno iz Celticsa, jel tako?

                          Comment


                          • LB je igrao za prvaka NBA. On je dosao za dzaba i neiskusan a Miler za 60k sa ACL i to u Oktobru a ovaj na kraj proleca.

                            Nebitno ko ce doci, Sale posle 2012 ima penal za novu titulu.

                            Bitan je tim
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              A da vidimo sa Sloukaskom, Cacom, Uertelom, kako oni razmisljaju posto ti Hamilton ne igra ?

                              99.9 % foruma se smejalno LB kada je stigao kod nas, nema El iskustva, prasinar G lige, a on pap u Fener. Svi nasi nosioci odose u bolje klubove od naseg a nama nisu valjali ,bili prozivani posle svake utakmice da mi moramo bolje naci.

                              Pa dajte ta imena koji odgovoraju nasoj strucnoj komisiji sa raznih foruma i twitera?


                              Mi bi samo El ime jer imamo 14 miliona budzet jel tako , pa sa tim budzetom potpisujemo Simona od 40 leta.?

                              Pa nam sada ni Hamilton ne igra jer dolazi iz cipirirpija , a odakle su dosli Panther, Beron, Lb, a pre toga Kalinic, Jovic, Guduric, svi bre dosli direktno iz Celticsa, jel tako?
                              Smejale su se neznalice, kojih je na forumima otprilike sličan procenat. Nema drugog objašnjenja da neko sa nipodaštavanjem priča o igraču koji iza sebe ima respektabilnu NBA karijeru. Što Hamilton nema, te ti propada pokušaj relativizacije i izjednačavanja sa situacijom od prošle sezone.
                              Last edited by dekkard; 14-07-20, 18:06.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Smejale su se neznalice, kojih je na forumima otprilike sličan procenat. Nema drugog objašnjenja da neko sa nipodaštavanjem priča o igraču koji iza sebe ima respektabilnu NBA karijeru. Što Hamilton nema, te ti propada pokušaj relativizacije i izjednačavanja sa situacijom od prošle sezone.
                                Ajoj i za tebe i za kolegu ti po hvaljenju LB.

                                LB ima manje utakmica u NBA nego Loyd koji nam je dosao, LB cak nije ni zavrsio tu sampionsku sezonu a Loyd je barem u civilu ispratio playoff.

                                LB svakako ima kvalitet, kada je kliknuo bio je brutalan, ali imao je itekako losih utakmica, bio je prvi za odstrel zajedno sa Derikom pa je proigrao.

                                Ja samo ocekujem ovde jedan kvalitetan predlog koga bi vi na playu umesto LB posto je bilo vise nego ocigledno da on nece ostati, kao ni Beron i Punther.

                                Naravno spin je uspeo sa 14 miliona budzetom, realnost je da li ce sezona uopste i poceti a i dovedeni igraci vise odgovaraju EC budzetima nego El budzetima bez obzira koliko se trudili da povecamo realnu vrednost pojedinih igraca, jako tesko da mogu dusebriznici da dobace do magicne cifre od 14 milki.

                                Jedino ako Deric Rose ne dovedemo sada za 10 miliona po sezoni da mu pomognemo.

                                Comment

                                Working...
                                X