Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Šarac View Post
    Panther jer "kupujmo domace"

    A sada da klub malo poslusa i slogan kampanje "Duha koji lebdi" i da nam se tata vrati iz Nemacke ( iako je odavno stigao), ali dosta je bilo gastarbajtisanja po MinKenu i okolini.
    Realno najkvalitetniji igrac sa Srpskim pasosem na poziciji 2-ke nama dostupan.

    Comment


    • #32
      Panter pre Nedovića u svako doba dana i noći.

      Mnogo znači kad si iz NYC.

      Comment


      • #33
        Obzirom da su dostupni/slobodni morali bi pokusati da nam Pangos bude prvi pik, Nate Walters drugi, iskusan, pravi plej, a ako ni to ne bude moguce onda Josh Adams, to su moja tri pika za gorucu poziciju.
        Trenutno ne vidim bolje rješenje u Evropi da se uklapa u nase mogucnosti. Pangos je bio dosta skup ali i povredjen a ne znam koliko timova u EL nudi poziciju kljuceva u ruke. (ako PAO uzme Lorenca)
        Mozda u EC ima jos zanimljivih opcija ali ova tri bi trebalo da budu prioritet.

        Comment


        • #34
          Originally posted by Victor BG View Post
          Obzirom da su dostupni/slobodni morali bi pokusati da nam Pangos bude prvi pik, Nate Walters drugi, iskusan, pravi plej, a ako ni to ne bude moguce onda Josh Adams, to su moja tri pika za gorucu poziciju.
          Trenutno ne vidim bolje rješenje u Evropi da se uklapa u nase mogucnosti. Pangos je bio dosta skup ali i povredjen a ne znam koliko timova u EL nudi poziciju kljuceva u ruke. (ako PAO uzme Lorenca)
          Mozda u EC ima jos zanimljivih opcija ali ova tri bi trebalo da budu prioritet.
          za sada je to to ,bice mozda jos nesto na trzistu interesantno kako vreme odmice ali ja sam ipak od onih sto vole vrapca u ruci ....ako ima sanse da se Radonja dovede odmah to parafirati ...ima mozda i on nesto ispod radara da nam preporuci za male pare ...

          Comment


          • #35

            Comment


            • #36
              Pakuj Radonju i Nejta!

              Comment


              • #37
                Originally posted by Karamazov View Post
                Ovaj portal sto citiras su klasicni prepisivaci sa twitera i foruma, cak sta vise mislim da imaju nekog dopisnog clana odavde koji im prenosi informacije.

                Koliko su pouzdani govori ti i to da su jos pre par nedelja pisali da je Nedovic u razgovorima sa KKP.

                Ista situacija i sa onim Petersom, koji nikakve veze sa nama nema sem sprdnje sto smo nas nekoliko napravili na twiteru.

                Naravno da ima istine u delu ovih tvitova ali da se razumemo covek koji vodi ovaj portal/twiter nalog nikakve informacije nema.

                Danas su se svi ispalili za Macvana da preuzima direktorsku funkciju u Virtusu, i onda jbga izvini, pogresili smo.

                Comment


                • #38
                  Slažem se za Pangosa, ona sezona je bila monstruozna, nadam se da ga povrede nisu iskasapile i da ima motiva da odigra još jednu vrhunsku sezonu u EL.
                  Lično, žao mi je zbog Jovketa i jakog ugovora u Himkiju. Nadao sam se da su ti ludi Rusi opet nešto preumili i da će ga pustiti dalje. On bi nam legao samo tako!

                  Od "starih" igrača, osim ove paljevine sa Kalinićem, volio bih da vidim Dangubu na 3, a ako ne njega, onda Simona. Ostale bih preskočio. Vrijeme je i da se Laza polako seli iz prvih 12, da se ostave spolja recimo: Pangos, Đenka, Panter, DeDa, Dobrić, Dangubić, Radanov...

                  Da vidim oda li ima nešto od tih momaka i da im se eventualno doda neko u toku sezone ako bude škripalo.

                  Osim Dangubića, možda dati priliku Ritu i Đorđeviću iz FMP-a, a onda na to dodati Simanu, Kuridžu, Kuza i pokušati sa nekim provjerenim centrom da se pojača unutrašnja linija.

                  Osim Kevina i centra,ostali igrači nisu preskupi, a vrijedilo bi baciti ih u vatru. Da pokušamo malo sa receptom koji godinama gura Žalgiris.

                  Naravno, valjalo bi prvo trenera da riješimo

                  Comment


                  • #39
                    Мало пре прочитах да млади Мишковић спомиње као појачање Звезде, добар играч нема шта само не знам да ли је паметно да у сезону крећемо са 2 талента и МЈК који је најзахвалнији играч.

                    Comment


                    • #40
                      Ko god da vam dodje za trenera , malo je vjerovatno da ce vratiti Dangu i Simona. To je neko moje misljenje. Naravno pod uslovom da ostanu Dobric i Davidovac. Mislim da je rizicno vratiti navedenu dvojicu jer osim sto su "skautirani", Dangu opterecuje to sto je ipak malo sklon povredama, nazalost, a Simon je vec u ozbiljnijim igrackim godinama. To je neko moje misljenje. Prateci Dejov rad dugi niz godina, maltene sam siguran da ako se on vrati (sto ne bih volio naravno) , tek tada nema nista od povratka ove dvojice. Jednostavno, mora traziti nove igrace, sa sigurnijim poenima u rukama i doprinosom. Ne kazem da njih dvojica ne valjaju, ali ako je ambicija, kao sto jeste, titula u Abi i plasman u drugi krug EL onda mislim da vam treba neko novi. Ne zamjerite.

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Triple View Post
                        Мало пре прочитах да млади Мишковић спомиње као појачање Звезде, добар играч нема шта само не знам да ли је паметно да у сезону крећемо са 2 талента и МЈК који је најзахвалнији играч.
                        Jel moguce da se primas na ono sto Lux sa Vozdovca lupeta po twiteru?

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Šarac View Post
                          Jel moguce da se primas na ono sto Lux sa Vozdovca lupeta po twiteru?
                          Ја чак и немам твитер налог, тако да сам тотално искључен из тог твитерашког света. Прочитао сам то на фб страници Дневна доза Кошарке.

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Triple View Post
                            Ја чак и немам твитер налог, тако да сам тотално искључен из тог твитерашког света. Прочитао сам то на фб страници Дневна доза Кошарке.

                            Eh onda OK, jer FB je bas pouzdan izvor. @ LOSIMSK RULES

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                              Ko god da vam dodje za trenera , malo je vjerovatno da ce vratiti Dangu i Simona. To je neko moje misljenje. Naravno pod uslovom da ostanu Dobric i Davidovac. Mislim da je rizicno vratiti navedenu dvojicu jer osim sto su "skautirani", Dangu opterecuje to sto je ipak malo sklon povredama, nazalost, a Simon je vec u ozbiljnijim igrackim godinama. To je neko moje misljenje. Prateci Dejov rad dugi niz godina, maltene sam siguran da ako se on vrati (sto ne bih volio naravno) , tek tada nema nista od povratka ove dvojice. Jednostavno, mora traziti nove igrace, sa sigurnijim poenima u rukama i doprinosom. Ne kazem da njih dvojica ne valjaju, ali ako je ambicija, kao sto jeste, titula u Abi i plasman u drugi krug EL onda mislim da vam treba neko novi. Ne zamjerite.
                              Nema ti ko sta zamjeriti, iznjeo si svoje mišljenje sa kojim se ja slazem. Ne vidim na koji nacin mozemo u roster ukljuciti svu trojicu ako ni jedan nema mogucnost da kreira poene za sebe.
                              O ambicijama je tesko govoriti kad su sponzori na najvecem udaru od Korone. Vidjecemo, zanimljivo trziste mada najvece zvezde dobijaju trazeno u junu.

                              Comment


                              • #45
                                Na RSB najavljuju prvi potpis, ja mislim da je rec o Dangubicu, a u sebi se nadam da je rec o Panterrrrrrrrrrru!

                                Comment

                                Working...
                                X