Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Do mene je dosla prica da trazimo neko krilo (predpostavljam da se misli na PF) zna li ko od vas gresnika jel ima istine?
    Kad je Victor imao dojavu.

    Comment


    • http://kkcrvenazvezda.rs/2020/10/15/...zili-saradnju/

      Izgleda da su nam iz Old Spyce doneo O Brajana svi po jedan Old Spyce.
      Šalu na stranu odavno nisam video da je neki klub radio ovako dobro na svim ekonomskim poljima od KK.

      Comment


      • Uskoković napustio Zvezdu i prešao u Tamišu.

        Comment


        • Originally posted by serbianhoops View Post
          Uskoković napustio Zvezdu i prešao u Tamišu.
          Jel to isto pozajmica posto mi se cini da su tamo vec na pozajmici Manojlović, Anđušić i Pavicević?

          Comment


          • Nije pozajmica. Prelazak.

            Comment


            • Hvala na informaciji.

              Comment


              • Kosta Uskoković

                Comment


                • Originally posted by serbianhoops View Post
                  Kosta Uskoković
                  Nice one.

                  Comment


                  • Fals flag od našeg Serbianhoops-a
                    Naravno nenameran.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by Antona View Post
                        E do kurca. Kakav sok. Osecam se kao da smo potpisali Alimpijevica.
                        Nista, barem se necu uzbudjivati zbog kosarke ni ove sezone
                        Ovo sam napisao kad smo doveli Saleta. Sa ove tacke gledista mislim da je ovaj scenario ipak dobar, jer su se sad i najveci Saletovi fanovi uverili da covek nema pojma i da ne moze u istu recenicu sa Radonjom.. O drugim trenerima je glupo i govoriti. Malo Sarac pisa uz vetar, ali procice ga.
                        Dekard da nije banovan i on bi tupio kitu... Deki je navikao pa mora

                        Mislim da je obo idealan scenario jer mi uvek mozemo da dovedemo trenera kao sto je Alimpije, Sakota, Tomic, Sale, ali trenera kao sto je Radonja na trzistu nema, a da su nama dostupni. Ko zna koliko ce godina proci dok Partizan ne nadje trenera kao sto je bio Trinkijeri.

                        Comment


                        • Originally posted by Antona View Post
                          Ovo sam napisao kad smo doveli Saleta. Sa ove tacke gledista mislim da je ovaj scenario ipak dobar, jer su se sad i najveci Saletovi fanovi uverili da covek nema pojma i da ne moze u istu recenicu sa Radonjom.. O drugim trenerima je glupo i govoriti. Malo Sarac pisa uz vetar, ali procice ga.
                          Dekard da nije banovan i on bi tupio kitu... Deki je navikao pa mora

                          Mislim da je obo idealan scenario jer mi uvek mozemo da dovedemo trenera kao sto je Alimpije, Sakota, Tomic, Sale, ali trenera kao sto je Radonja na trzistu nema, a da su nama dostupni. Ko zna koliko ce godina proci dok Partizan ne nadje trenera kao sto je bio Trinkijeri.

                          Evo i tebi da ponovim kako i Lakiju , malo sam se zajebavao, poslednji sam ja ovde koji ce da pisa po bilo kome u klubu a narocito prema DR. Svakom prema zasluzi,zna se sada sa ove vremenske razdaljine gde je puklo kod Obradovica, ali o tome cemo drugom prilikom kao sto su i mobilni telefoni i odlasci tajno u Vitoriju izasli na videlo kada je trebalo tako ce i ovo sto je bilo za vreme Obradovica gde je zapelo. Sada nije vreme za te stvari nego da se nadamo da ce nas u pustiti unutra barem za dva meseca i da osvojimo sve sto moze da se osvoji ove sezone.

                          Comment


                          • Ne volim te konspirativne skoj fazone, "sada nije vreme za to", "neprijatelj samo čeka", "moramo da zbijemo redove"...
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by nebitan View Post
                              Ne volim te konspirativne skoj fazone, "sada nije vreme za to", "neprijatelj samo čeka", "moramo da zbijemo redove"...
                              Nesto ce da promeni ako se kaze sada a ne krajem sezone, dosta realitija, zatvorena knjiga, dolazi nova godina, nova energija, novi trener i nova atmosfera u klubu zbog samo jedne pobede. Upravo sada sam obradovao kancelariju sa poklonima iz shopa Kkcz, sebe pocastio isto tako da tebi i svima ovde zelim Srecnu Novu, zdravlja pre svega i sve sto ide uz to.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Nesto ce da promeni ako se kaze sada a ne krajem sezone, dosta realitija, zatvorena knjiga, dolazi nova godina, nova energija, novi trener i nova atmosfera u klubu zbog samo jedne pobede. Upravo sada sam obradovao kancelariju sa poklonima iz shopa Kkcz, sebe pocastio isto tako da tebi i svima ovde zelim Srecnu Novu, zdravlja pre svega i sve sto ide uz to.
                                Sa ovom slikom u Novu godinu . Malo je osmeha bilo na licima igrača

                                Comment

                                Working...
                                X