Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj voli loptu vise od oca i majke

    Emiliano Carchia
    @Carchia
    KK Crvena Zvezda offered Keifer Sykes a contract for the season but the guard turned it down, a source tells
    @Sportando
    .
    Sykes will be playing BCL Final Eight with Turk Telekom Ankara but he will be free agent after the competition

    Comment


    • Realno nama i treba neko ko ce da ima poene i povuce kad zapne a zapinje nam kad je Lloyd na klupi. Desavali su nam se periodi od po 5min bez poena. E sad ako Karaicic kaze da on jeste za te uloge, ja mu vjerujem mada ima na tržištu jos dobrih opcija stim da je sad vec jasno sta ciljamo.

      Comment


      • Originally posted by Borca View Post
        Ovaj voli loptu vise od oca i majke
        Ovaj je bio najveći krš u Milanu, krstio sam se levom i desnom. Sreća ako nas je odjavio.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Pisu da je Andrew Harrison gotov. Ima li kakve istine tu?

          Comment


          • Originally posted by VladaVlada View Post
            Pisu da je Andrew Harrison gotov. Ima li kakve istine tu?
            Kako sad to? Zar se ne trazi SG? Mi ne znamo ni koju poziciju trazi Sasa, a ne da znamo je l’ ovaj zavrsen.
            Last edited by Storm; 24-09-20, 12:06.

            Comment


            • A ko ce ga znati, sto rece storm ovaj je SG a pouzdano znamo da smo ganjali PG. Mada realno nama treba bek, koji ima poene ma nesto kao sto je Punter igrao. Da udje sa kluoe promjeni tempo razdrma saigrace da prosto unese zivosti.

              Comment


              • Ovaj je PG i to sa solidnim nba iskustvom. Slicniji je Lorencu nego Panteru.

                Comment


                • Ovaj Harrison je visoki PG, kao sto je bio Jovic. Ume fino da sutne za 3, i ima Nba iskustvo..Plus na ytu vidim da je bio zelja komsija, a znamo da je to poseban fetis Covicu

                  Comment


                  • Ne bih se uopste bunio kad bi stigao Andrew Harrison.

                    Comment


                    • Ja sam njega predlozio pre jedno mesec dana ako se neko seca. Andrew bi bio bas pojačanje.

                      Comment


                      • Moze Herison. U principu nije bitno da li je PG ili SG. Nama treba jos jedan bek koji moze da kreira za sebe i za druge, da mu pik nije strana rec i da moze da ubaci bar nesto spolja kada nam stanu glavne opcije(ili zatvoreni ili im nije dan). Ima sasvim dovoljno mesta i za boljeg igraca od Hola.

                        Comment


                        • Gde ume fino da šutne za 3, nema u karijeri veći procenat od 30%. Gde je igrao u sezoni 19/20?
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Igrao je u g ligi. Ne znam zasto je iz Himkija otisao tamo. Mogao je da zabode bolji ugovor u Evropi ili Kini.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Gde ume fino da šutne za 3, nema u karijeri veći procenat od 30%. Gde je igrao u sezoni 19/20?
                              Nije problem, ima dobar osecaj za asistenciju, dovedes 4-ku sa dobrim sutem spolja pa ce da ga "hrani" loptama.

                              Moje misljenje je da je bolja opcija da malo rasporedis ofanzivna oruzja, da svoje najvece ofanzivne kapacitete nemas sa iste pozicije, pa ako Loyd-a ne ide (ili kada je na klupi) njegov ucinak ne mora da nadomesti neki drugi bek u rotaciji, a i protivnik mora da sa mlao vise pozabavi skautingom u smislu zaustavljanja tvojih najvecih pretnji posto iste ne bi bile na istoj (ili slicnoj) poziciji u timu.
                              Last edited by Borca; 24-09-20, 15:53.

                              Comment


                              • Uvek je bolje kad imaš na terenu igrače koji imaju širi ofanzivni repertoar nego kad su predvidljivi (centar samo u pnr ili na postu može da poentira, plej samo na ulazu, krilo samo iz ćoška itd. Itd.). Igrači danas moraju da budu takvi da svi predstavljaju pretnju spolja i da šire odbranu ili da igrač koji ostane višak u napadu bude sposoban to da kazni.
                                To sa ovim nije moguće.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X