Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napisao sam sve,postavio sam ti i sliku na tviteru da su bili u kontaktu. To je dokaz da ne znas sta se desava ni najmanje. Sve to sto je iz NS i okoline saznam lagano. Tako da nije prica Fredet i Kalates...itd...Bukvalno te sam covek demantovao...xD
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Da dodam da mi je jako zao za Apica. Potpuno atipican i odlican centar. Malo je danas centara sa levom rukom, ima osecaj za pprostor, naravno nije ne znam kakav igrac ali je suprotno onom sto imamo trenutno. Kad bi jos sredio sut sa poludistance ubijao bi i bas mi je zao ovog potpisa.

      Na duze staze to bi nam donelo dosta, ali ovako ode u Buducnost gde ce verovatno imati sigurnu 18-25m minutazu i lagano ce biti prvi centar ili bar deliti miutazu sa nekim.

      Odigrao je fino za Burgos kraj ACB-a i bas mi je zao. Kuzmic i Stimac su mozda trenutno bolje i iskusnije opcije ali Apic je mogao doneti nesto novo a verujem da je to znao i Obradovic.

      Ne znam sto mladi igraci beze od nas, uglavnom potpisuju stariji i prekaljeni i to nije dobro.

      Svakako sad j gotovo,moje zelje su bile Miskovic,Simonovic-mladji i Apic...to je nesto novo, ovako imamo igrace na godinu dana ugovora,sledece izlaze DObric, Davidovac itd...a ostaje Simon,Laza, Hall itd...

      Jednostavn nemamo konstantu i menjamo igrace, trenere redovno to jednostavno na kratak udarac ne moze donetinista a i na duzi. Trebali smo svim silama ici na ova tri igraca.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Pobjedu dana odnosi Marko na Twitter profilu Zvezde sa porukom "... Hvala za svaki KORAK..." if you know what I mean
        A on je samo odgovorio na Bilijevu oprostajnu poruku da nam se zahvaljuje na "korak" dalje u karijeri koji mu je omogucio izvanredan ugovor sa skoro 7 cifara.

        Cekamo komsije da vidimo gde ce ovih 5 najboljih igraca po glasovima bot masinerije Tegletije, da zavrse ove sezone. Jedan sto nije usao u top 5 EC iz ekipe koja je visoko kotirana u trecem sesiru je uspeo da predje u El, nadamo se da ce i stalni clan reprezentacije kome je jedan Jokic bio rezerva na cetvorci naci mesto u nekoj EL ekipi ili barem kod svog trenera u Italiji.

        Comment


        • Izgleda ce makabi pokupiti i tylera enisa... Ne znam nisam pametan ko moze kod nas na pleja a da ima evropsko iskustvo osim Woltersa...

          Comment


          • Ja bih hamiltona pa kud puklo... Dobar igrac u oba pravca

            Comment


            • Jović se javio sa odmora redakciji B92.net i otklonio sve dileme.

              "Imam ugovor sa Himkijem, ostajem tamo i nikakav kontakt između Zvezde i mene nije bio", odgovorio je Jović za naš portal

              Comment


              • Originally posted by Czbg9 View Post
                Ja bih hamiltona pa kud puklo... Dobar igrac u oba pravca
                Otišao u Galatu

                https://twitter.com/Sportando/status...807018497?s=20

                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                Last edited by Samo Zvezda; 16-07-20, 13:05.

                Comment


                • Nista, onda juriti nekog amera kao sto je lorenco bio, bez evro iskustva pa sta nam Bog da... Nejt volters je operisan od dodavanja

                  Comment


                  • Evo danasnjih "suskanja" oko igraca koji su spomenuti, Alex Hamilton navodno dogovorio 1+1 ugovor sa Galatasarajem, Bayern pregovara sa Wolters-om, a Makabi pregovara sa dvojicom, u pitanju su Tyler Ennis i Goss (ne da uzme obojicu vec navodno jednog od njih).

                    Comment


                    • PG - Walden, Hall
                      SG - Lloyd
                      SF - Lazic, Dobric, Davidovac 3/4
                      PF - MJK, Simanic, Simonovic
                      C - Nnoko, Kuzmic

                      + Reath na C ili PF ako ode Simanic,
                      + Radanov na SG iako je klasicna trojka 3/2
                      + Uskokovic

                      Jasno se vidi da nam fali bek (suter jer bih Waldena lakse gledao na kecu) koji zna da odapne iz bloka, zna da probije i ostavi ove spot up sutere na SF slobodne.
                      Mozda smo tanki na krilu visokom/niskom ali to nije veliki problem jer ako u napadu lopta bude kruzila brze, oni ce ostajati sami.
                      Ideja je da se Nnoko proigra iz pik igre, ako ne prodje, Lloyd ima odresene ruke da završi kako mu odgovara a povratni pas mogu da čekaju Walden, Lazic, Simanic.
                      Treba pričekati sa tim bekom, moze i bez njega, Radanov je sposoban da uzme minuta mora se podrzati naša mladost pa neka i useru, nasi su, kako ce naučiti?!
                      Ima Sale vremena da ovo utegne, nadam se timskoj igri a onda je ovaj roster bombona.

                      Comment


                      • Posto vidim da Blata jos nije potpisala Alba, otici u Jerusalim i ponuditi mu 3+1 ugovor.

                        Strasan igrac, ali strasan i bice hbna zver. Problem je samo sto smo uzeli supertalentovanog Hala a nije da ce moci lako izneti poziciju prvog pleja, ali na tri godine bice kidalica...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Kakav Blat, ima 23 godine a najveći domet mu je FCL.
                          A ne valja Boriša koji je godinu dana mlađi a nekoliko godina igra EL.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Gledati u sledecu sezonu ili sledecu dekadu stvar je izbora, znanja i ocekivanja...



                            Dobar defanzivac, klasicni floor general...znaci sve vidi na terenu, vise nego solidan sut....Ima 23 godine i bio je na tom U20 na Kritu prebolestan...Vrhunski igrac u nastajanju..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ne treba nam nepotizam u ekipi.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Jedna dilema manje

                                Comment

                                Working...
                                X