Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2011-12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto gazim ovako u ovu prvu ligu? Jace to malo.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Sto gazim ovako u ovu prvu ligu? Jace to malo.
      Srescemo se u finalu

      Comment


      • Da mi je znat kad ce se Gordon oporavit, sa njim bi bio vec prejak.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          Da mi je znat kad ce se Gordon oporavit, sa njim bi bio vec prejak.
          Mislim da je on na zalost zavrsio sezonu.

          Comment


          • Imao si srece Dusane, nisam imao pristup kompjuteru 2 dana i ostao mi Anderson na klupi kad je dao 8 trojki.
            Ali ima vremena da se popravi to, Erik Gordon se brzo vrace i dako pocne onaj Rip da igra vise.
            Vazno je da sam zavrsio na prvoj poziciji u prvoj ligi.
            sigpic

            Comment


            • Cisto da postujem nesto, Dule, igramo u finalu, gotov si.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Cestitam Dule na pobedi. 5-4, a nije bilo tako blizu u kategorijama.

                Drugu sezonu sam drugi..nece me nesto u finalu.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Cestitam Dule na pobedi. 5-4, a nije bilo tako blizu u kategorijama.

                  Drugu sezonu sam drugi..nece me nesto u finalu.
                  Hvala, dobro si se borio.

                  Cisto da se zna, osvojio sam i drugu ligu.

                  Dupli pobednik.

                  Comment


                  • Vas dvojica ste verovatno jedini koji su to uopste i pratili.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Kad su ostali neozbiljni. Traze da se igra fantasy, pa onda ne igraju.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Vas dvojica ste verovatno jedini koji su to uopste i pratili.
                        Pratili su jos neki...

                        Comment


                        • Salim se
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment

                          Working...
                          X