Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mrkela View Post
    Broj novozarazenih se ne moze manifestirati odma isti dan, posljedice vikenda i izlaska napolje mozes da ocekujes tek za 5 6 dana. Virus u prosjeku tek za 5 6 dana inkubira, a cak do 14 dana moze proci..
    Ma nisam na to mislio(na posledice vikenda i kada se simptomi pojavljuju i odrazavaju u brojkama), nego smo juce se pitali da li je jucerasnji pad u brojkama realan, ili je posledica toga sto je "progutan sat" menjanjem vremena, ili zbog neizvestavanja potpunog jer je vikend/nedelja. Sto su spanske novine navele kao mogucnost (i oni napisali mozda ima veze sa tim sto je nedelja nisu bili sigurni). Meni to nije logicno zvucalo, jer valjda u ovim situacijama rade sve bolnice svaki dan, ali rekoh "aj videcemo sutra, prekosutra"
    Last edited by colchonero; 30-03-20, 11:35.

    Comment


    • Da cujemo sta Khon ima da kaze danas u 15h.

      Comment


      • Probali su sa Nestorovicem ali on je neka skolovanija verzija Miroljuba Petrovica. Sad Kon i ona plavusa vode borbu za ministra zdravlja. Davno je u Srbiji postojala odgovornost za izreceno, oboje su se kompromitovali, sad cemo videti ko ce probiti sve granice, taj ce biti novi ministar.

        Kad je ''gardonacelnik'' dozvolio da ga hebe jedan Vesic, ko zna na sta su ovi spremni. Vrh njihovog zvanja je da budu ministri zdravlja,a za to moras da platis neku cenu, oni je sad placaju sizoju...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Kad se ne sluša naredna Vlade o zabrani verskog okupljana



          - klik na sliku/video -
          Last edited by Constantin; 30-03-20, 11:43.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            Ma nisam na to mislio(na posledice vikenda i kada se simptomi pojavljuju i odrazavaju u brojkama), nego smo juce se pitali da li je jucerasnji pad u brojkama realan, ili je posledica toga sto je "progutan sat" menjanjem vremena, ili zbog neizvestavanja potpunog jer je vikend/nedelja. Sto su spanske novine navele kao mogucnost (i oni napisali mozda ima veze sa tim sto je nedelja nisu bili sigurni). Meni to nije logicno zvucalo, jer valjda u ovim situacijama rade sve bolnice svaki dan, ali rekoh "aj videcemo sutra, prekosutra"
            U Kini se iz pika od 14000 u jednom danu u 2 dana smanjilo na 2000,e to je pravi pad

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Da cujemo sta Khon ima da kaze danas u 15h.

              Cirkus
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Mrkela i fiksni kad dobiju po 100 jura od Vučića konačno mogu da plate Lošmiju izgubljenu opkladu.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Srkisa View Post
                  U Kini se iz pika od 14000 u jednom danu u 2 dana smanjilo na 2000,e to je pravi pad
                  Misleading info, pogledaj sve druge dane kako je islo, vec je bilo u blagom padu tada kao ovo sad u Italiji, Spaniji. Onda je taj 1 dan imao ogroman skok zbog toga sto su uracunali slucajeve od pre, jer su promenili nacin merenja. Veruj mi kada sa 4000 skocis na 14000 ne padas sledeci dan na 2000, nego vrlo verovatno ides na 40 000, tako da taj skok nikada nije bio realan, to su i sami Kinezi jasno rekli tada, da ljudi ne bi panicili. Tako da nema potrebe pisati bajke, da odmah posle peaka magicno odes na brojku koju nisi imao mesec dana.

                  Statistika je jasna kao dan, nema potrebe za neproverenim poluinformacijama

                  Kina, jasno se vidi "blag" kontiunuiran pad duz cele slike, isto kao i rast sto je bio.
                  china.jpg

                  Spanija
                  Last edited by colchonero; 30-03-20, 13:00.

                  Comment


                  • Broj mrtvih u Iranu manji drugi dan za redom. Dobar znak.

                    Comment


                    • Originally posted by madrid View Post
                      Misleading info, pogledaj sve druge dane kako je islo, vec je bilo u blagom padu tada kao ovo sad u Italiji, Spaniji. Onda je taj 1 dan imao ogroman skok zbog toga sto su uracunali slucajeve od pre, jer su promenili nacin merenja. Veruj mi kada sa 4000 skocis na 14000 ne padas sledeci dan na 2000, nego vrlo verovatno ides na 40 000, tako da taj skok nikada nije bio realan, to su i sami Kinezi jasno rekli tada, da ljudi ne bi panicili. Tako da nema potrebe pisati bajke, da odmah posle peaka magicno odes na brojku koju nisi imao mesec dana.

                      Statistika je jasna kao dan, nema potrebe za neproverenim poluinformacijama

                      Kina, jasno se vidi "blag" kontiunuiran pad duz cele slike, isto kao i rast sto je bio.
                      [ATTACH=CONFIG]17056[/ATTACH]

                      Spanija
                      Hahaha ekstra znaci u Kini je relano 68000 zarazenih,a mi nnih pratimo koje smo odavno prestigli(mialim na Evropu i Sad po svemu),kako god sutradan je bilo 5000 pa se onda smanjilo za duplo,a to trenutno nije slucaj nigde,ide na bolje ne kazem ali nismo jos blizu kraja i moze se pogorsati,sve dok ne padne ispod 2000 po danu u Italiji i Spaniji nije kraj,ovo je 5000 tokom 12 sati danas,to je mnogo

                      Inace u Iranu se konstatno povecava broj zarazenih,broj mrtvih nije toliko bitan

                      Comment


                      • Naravno da je broj mrtvih bitan, zapravo to je najbitnija stavka kada se podvuce crta.

                        Comment


                        • Normalno, to je najbitnije, zato niko ni ne spominje Nemacku iako imaju preko 60k slucajeva
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Je l sam dobro cula 44 od 622?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Bez zarazenih nema mrtvih,bitan je na kraju i evo garantujem ti da ce se u Iranu povecati u nekom od narednih dana jer se povecao broj zaraznih,cista matematika

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Je l sam dobro cula 44 od 622?
                                Da... ni ja nisam mogao da poverujem.

                                Comment

                                Working...
                                X