Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je vulin odjebao Šabac, treba mu jebati mater JER nije vojska njegova prćija niti partijska, ona je vojska Srbije. Govno neopevano tetkino.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Kapa dolje sampione

      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Ako je vulin odjebao Šabac, treba mu jebati mater JER nije vojska njegova prćija niti partijska, ona je vojska Srbije. Govno neopevano tetkino.
        Daće Bog da je istina.
        sigpic

        Comment


        • 20.27 - Večeras testiranje građana smeštenih na Sajmu

          Građani koji se nalaze u privremenoj bolnici na Beogradskom sajmu biće večeras testirani na virus korona, saopšteno je iz kancelarije Zaštitnika građana.


          U saopštenju se navodi da će testiranje večeras biti obavljeno na inicijativu te nezavisne institucije i u dogovoru sa Ministarstvom zdravlja.

          Testovi će već večeras biti analizirani u referentnoj laboratoriji "Torlak" u Beogradu, navodi se u saopštenju.

          I šta sad to treba da znaci. Drže zaražene i potencijalno zaražene u istom prostoru
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post

            I šta sad to treba da znaci. Drže zaražene i potencijalno zaražene u istom prostoru
            Tako reče "struka" s Jangcekjanga.
            sigpic

            Comment


            • Nisu sposobni da pravilno odluce ono sto je odmah na prvi pogled ocigledno, da ker ne moze 24h bez odlaska napolje ili da besmisleno cimaju stare nocu u dan i po policijskog casa, pa i prodavce za fakin 3 sata rada zbog istiih staraca...dakle odmah vidis na prvi pogled, ima li neko mozga tamo, dje logika, pa onda posle buke i galame preinacuju. Debili nesposobni.

              A kako da predvide ovakve situacije.... Plac!

              https://nova.rs/drustvo/tatu-odnela-...kod-kuce-sama/
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ko o čemu vi o kerovimaako je to jedini problem jbg onda.

                Comment


                • Nisi nesto shvatio izgleda, cuj jedini problem A naravno da je to jako veliki problem ko ih ima.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by Alistair Drake View Post
                      Jay Kay je ludak, video sam ovo prekjuče na Facebook stranici Defected records. [emoji23][emoji1787][emoji23]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Al sto ima kolenca [emoji38]
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Aleksandar Prijović uhapšen u Beogradu, prekršio mere zabrane okupljanja

                          https://www.rts.rs/page/sport/sr/sto...ijski-cas.html

                          Comment


                          • Originally posted by Karamazov View Post
                            Aleksandar Prijović uhapšen u Beogradu, prekršio mere zabrane okupljanja

                            https://www.rts.rs/page/sport/sr/sto...ijski-cas.html
                            Sa njim i Djani.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • 1554 još Kineza koji se leče.
                              Last edited by Karamazov; 04-04-20, 14:55.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X