Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bio kod drugara pre 3 dana, kaze mi bio kod frizera u subotu a u ponedeljak taj frizer kod koga se i ja sisam radio test na koronu.. Zovem ga ja juce da proverim da li je stigao test i zakazem sisanje, kaze "rekli mi da sam pozitivan i ne mogu jos 10 dana da radim"

    Jutros se budim malaksao, samo bih da lezim, ustanem ipak i krenem na posao i napolju vec me uhvatila drhtavica neka, vratio sam se kuci za svaki slucaj ako me uhvatio virus da ne sirim dalje na poslu...

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Posle kazu sto zabrane, sto karantini... pa kad smo retardi tupavi. Samo diktatura ovaj narod spasava, ali ne ova kvazi-lopovska, vec pravi bic.
      Za bolje i nismo.
      Što kažu Nišlije, "posle gi tatko kriv i Vučić peder, i ono malo Kineza"...dobro ajde Vučić je "zvončica"
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Posle kazu sto zabrane, sto karantini... pa kad smo retardi tupavi. Samo diktatura ovaj narod spasava, ali ne ova kvazi-lopovska, vec pravi bic.
        Za bolje i nismo.
        sad smo i diktature poceli da delimo
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Koliko je dana vec to drzi? Uff mnogo je nepredvidiv virus stalno ide up-down. Ima terapije? A klinci kako su?

          Pojam ja nemam sta ti pricas.
          Kakve sad privatne klinike? Mislim posto meni odgovaras gde sam to pominjala? Odgovorila sam ti sta znaci generalmo vakcinisanje populacije, NEVEZANO ZA KOVID (pise lepo), posto se pitas kako onaj koji je zdrav a nece da se vakcinise ugrozava druge koji hoce, jer je to uopsteno nerazumevanje antikaksera, kako oni mogu da ugroze vecinski deo koji nije.
          I odgovorila ti da Vucicevim eksperimentima ne verujem, njemu ne verujem ni hleba da nam da sada.
          pa onda se neces vakcinisati kao ni svi drugi koji nece hteti. ne razumem sto si onda skocila kad sam ja zauzo taj stav
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Dobro je, sve koje znam su imali laksi oblik, ali svi su se zalili na ogromnu malaksalost, otprilike 2 koraka po stanu im je predstavljao ogroman napor.
            Ja se tako osecam kad imam grip.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              U NS vanredno stanje...samo da prodje black friday...
              A Promenada ludnica...
              Šalje mi drug, koji radi u jednoj od radnji tamo da stoje jedni na drugima.

              Idemo crni petak l
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by skeptik View Post
                Ja se tako osecam kad imam grip.
                Ja ne znam da li sam ikad imala grip, to je isto ozbiljan bolest, a ljudi kod nas svaku jacu kijavicu zovu gripom.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ali bitno je da se ne propusti slucajno snizenje u Zari

                  U Srbiji je u poslednja 24 sata koronavirusom zaraženo još 7.780 ljudi, a od posledica koje je izazavao virus umrlo je 57 osoba .

                  Testirane su 22.404 osobe, a u bolnicama širom Srbije na respiratoru se nalazi 245 pacijenta.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Ja ne znam da li sam ikad imala grip, to je isto ozbiljan bolest, a ljudi kod nas svaku jacu kijavicu zovu gripom.
                    Nikad nisi imala grip?! Lucky you. Moze biti ozbiljan. Jednom sam se onesvestio, samo sam pao od malakasalosti i temeprature preko 39 je isla.

                    Comment


                    • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                      A Promenada ludnica...
                      Šalje mi drug, koji radi u jednoj od radnji tamo da stoje jedni na drugima.

                      Idemo crni petak l
                      Moram otici do neke prodavnice da kupim hrane...nece ovo jos dugo raditi.

                      Pukli su fino, pa sad pustaju narod da troshe pa lockdown...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        Nikad nisi imala grip?! Lucky you. Moze biti ozbiljan. Jednom sam se onesvestio, samo sam pao od malakasalosti i temeprature preko 39 je isla.
                        Grip nije bas bolest koju zakacis svake sezone, imala sam jake prehlade, upalu sinusa, laringitis, ali grip nikad, koliko ja znam.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Imala sam 2-3 puta grip i to su bas losa iskustva. Sa T od 39-40 C, bunila, nema trika da spustis T, preznojavanja, kada te svaki misic i svaka koscica boli u telu, ne mozes da lezis, da sedis ne znas sta ces i to traje nekoliko dana. Nisam imala nikad upale pluca ili neke druge komplikacije. Dobra nega, mnogoooo tecnosti, aosolutno mirovanje, vraca sve na svoje mesto, mada verovatno zavisi i od stanja organizma, starosti, imunuteta.
                          Na grip se ne stice trajni imunitet, jer ima mnogo sojeva, ali se isto tako ne dobija cesto, dakle neka antitela i zastita ipak postoji, no traje odredjen period samo.

                          Korona je mnogo ozbiljnija od gripa, jer je totalno nepredvidiva, a izuzetno lako zarazna, ljudi imaju recimo cista pluca, sutradan obostrane teske upale, osecaju se lose nekoliko dana, poboljsa im se stanje na 2-3 dana da bi 4tog zavrsili u bolnici (kao moja dugarica). I apsolutno nema pravila koga ce na koji nacin i kako da potkaci. Cak ove sa jakim imunoloskim odgovorom, jake i mladje zna dobro da sredi.
                          Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                          pa onda se neces vakcinisati kao ni svi drugi koji nece hteti. ne razumem sto si onda skocila kad sam ja zauzo taj stav
                          Stvarno ne mogu nista ako ne razumes. A ne razumes. Ne razumes kako vakcinacija funkcionise i zasto je vazno da se sto vise ljudi vakcinise, jer su one spasile svet, hteo to da priznas ili ne.
                          Dakle, jos jednom, to koji ja stav imam, podrazumeva se sa sigurnom i ispitanom vakcinom protiv kovida. Ali sve sam ti to vec napisala
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Stvarno ne mogu nista ako ne razumes. A ne razumes. Ne razumes kako vakcinacija funkcionise i zasto je vazno da se sto vise ljudi vakcinise, jer su one spasile svet, hteo to da priznas ili ne.
                            Dakle, jos jednom, to koji ja stav imam, podrazumeva se sa sigurnom i ispitanom vakcinom protiv kovida. Ali sve sam ti to vec napisala
                            okej necu te gnjaviti, dobra si ti
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Lekari i medicinski radnici, ljudi sa terena, danima apeluju na zdrav razum, svedoce o uzasnim stavarima, raspao nam se zdravstveni sistem.
                              Ali dzabe to.

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Slicno je i u HR. Slike kao iz horor filmova.
                                https://www.24sata.hr/news/potresne-...a-zivot-730544

                                Comment

                                Working...
                                X