Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas cudno kad su ga oni i napravili. Za miljiardu i vise ljudi oni su imali smesan broj, skroz su mi sumnjivi. Virus nje otisao na Rusiju i Indiju sa kojim se granici, vec su otisli na zapadni svet, deluje da je sve prosto.
    Last edited by Karamazov; 30-03-20, 10:11.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Igra Vučko i na kartu straha, zato toliko drami i preti celodnevnim policijskim časom.

      Samo to može izazvati i paniku kod ljudi i napraviti haos.

      Comment


      • Bas sad pricam sa drugaricom iz Milana, kaze kod njih hapse ljude po parkovima i pisu drakonske kazne i tako resavaju problem.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Malo mi je preterano, ljudi svakako trebaju svez vazduh, posebno ljui koji zive u stanovima. Ovo za pse je jos tuznije. Malo je falilo da bude Zvezda-Napredak na tribinama,pricesce i ostale stvari gde ima kontakta ne. Setnja mislim da ne moze da skodi. Mislim da su ljudi odgovorni, licno ne vidim problem. Ono pricesce, mitinzi itd..su problem, ali lagana setnja bar ujtru sigurno ne moze biti problem.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • U Wuhanu 42.000 mrtvih a ne 3.000 kako zvanicnici govore.
            https://www.dailymail.co.uk/news/art...ronavirus.html

            Comment


            • "Sajam nece biti dovoljan, moracemo da uzmemo i druge sportske objekte"
              http://rs.n1info.com/Vesti/a583461/R...-dovoljan.html

              Comment


              • Originally posted by skeptik View Post
                U Wuhanu 42.000 mrtvih a ne 3.000 kako zvanicnici govore.
                https://www.dailymail.co.uk/news/art...ronavirus.html
                Ovo posredno optužuju Amere da prikrivaju svoje mrtve ? Između ostalog...
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Godinama gubi samokontrolu prilikom davanja intervjua. Razgovor je sinoc isao tim tokom da posle price o ekonomskoj pomoci preduzecima prelazi granicu i govori o nekih 100e i prici o totalnom zatvaranju. Pokusava da pokaze moc ali ce ovo imati vise stete nego koristi. A vikao je na ljude zasto kupuju ogromne kolicine. Evo bio sam drustveno odgovoran, kupovao za narednih nedelju dana. Sta mislite sta ce me sacekati sutra u marketu bez obzira na to da li ce biti zabrane 24h ili ne?

                  Bas sam razmisljao da je ovo idealna prilika da se pojave upravnici zgrada koji ce setati oko zgrada i pitati ljude u kom smeru su krenuli u toku dana. Gde je izlazak pojedinca sa namerom u redu, grupe nikako.

                  Slabo vidjam komunalne policajce ovih dana na Novom Beogradu. Mogli bi i oni da pomognu oko nekog dovodjenja reda. Ima mnogo razlicitih tehnika kontrole kretanja i kontakata, ovakve izjave to nisu.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    U Wuhanu 42.000 mrtvih a ne 3.000 kako zvanicnici govore.
                    https://www.dailymail.co.uk/news/art...ronavirus.html
                    Da sačekamo ovakvu vest iz nekog pouzdanijeg izvora od britanskog tabloida, ali svakako se nešto čudno dešava kod njih.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Malo mi je preterano, ljudi svakako trebaju svez vazduh, posebno ljui koji zive u stanovima. Ovo za pse je jos tuznije. Malo je falilo da bude Zvezda-Napredak na tribinama,pricesce i ostale stvari gde ima kontakta ne. Setnja mislim da ne moze da skodi. Mislim da su ljudi odgovorni, licno ne vidim problem. Ono pricesce, mitinzi itd..su problem, ali lagana setnja bar ujtru sigurno ne moze biti problem.
                      Tesko je to objasniti debilima. Da ne pricam koliko je Sunce potrebno za imunitet. Ali ima I toga da smo potpuno bez discipline, nije problem ako ti odes sa devojkom pa prosetas sat vremena ali je problem masa koja se konstantno skuplja da izbleji.

                      Ovde kafana radi, o cemu mi pricamo uopste.qq
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • I pored nasih nagadjanja juce u vezi menjanja vremena i vikenda i razmisljanja da ce mozda doci do ozbiljnijeg skoka, danas u Spaniji ipak manje novozarazenih nego juce. Ne znaci nuzno da nismo u pravu, ali onda je danas bilo jos manje, ako su ubacili preostale od juce. Uglavnom samo neka pada svuda.

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          I pored nasih nagadjanja juce u vezi menjanja vremena i vikenda i razmisljanja da ce mozda doci do ozbiljnijeg skoka, danas u Spaniji ipak manje novozarazenih nego juce. Ne znaci nuzno da nismo u pravu, ali onda je danas bilo jos manje, ako su ubacili preostale od juce. Uglavnom samo neka pada svuda.
                          Broj novozarazenih se ne moze manifestirati odma isti dan, posljedice vikenda i izlaska napolje mozes da ocekujes tek za 5 6 dana. Virus u prosjeku tek za 5 6 dana inkubira, a cak do 14 dana moze proci..

                          Comment


                          • Pa i ne bas

                            Coronavirus in Spain:
                            - 80,031 confirmed cases
                            - 6,802 confirmed deaths
                            - 6,796 new cases today
                            - 820 new deaths today

                            For the first time Spain has reported more new deaths in a single day than Italy.

                            Juce:

                            - 7,516 new cases today
                            - 844 new deaths today

                            Nije neki epski pomak, mora to bolje, mora...
                            Last edited by LosmiSK; 30-03-20, 11:28.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Da sačekamo ovakvu vest iz nekog pouzdanijeg izvora od britanskog tabloida, ali svakako se nešto čudno dešava kod njih.
                              Znam da je tabloid, ovu vest sam stavio vise onako informativno a pravu istinu o broju mrtvih nikad necemo saznati, narocito ne iz kineskih medija. Kao sto nemamo nijdean podatak iz Severne Koreje koja je navodno prva pobedila koronu.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Pa i ne bas

                                Coronavirus in Spain:
                                - 80,031 confirmed cases
                                - 6,802 confirmed deaths
                                - 6,796 new cases today
                                - 820 new deaths today

                                For the first time Spain has reported more new deaths in a single day than Italy.

                                Juce:

                                - 7,516 new cases today
                                - 844 new deaths today

                                Nije neki epski pomak, mora to bolje, mora...
                                Ok ali jucerasnji presek po worldometers i tvojim podacima u ovo doba dana je bio oko 5500 sto je bio pad u odnosu na ranije dane(od 700 na kraju dana, sa 7500 na 6800) danas je oko 5000 sto je isto pad. Statistika spanska zvanicna isto ukazuje jos 1 dan sa padom. Nerealno je ocekivati da ce se za 2 nedelje spustiti ispod 1000 odjednom ili tako nesto.
                                Last edited by colchonero; 30-03-20, 11:37.

                                Comment

                                Working...
                                X