Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 201/1586
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • I samo 1 smrt

      Comment


      • Zaista izgleda da smo trenutno u maksimumu.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Vucicevic
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • njega ni rodjena majka ne voli..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Meni nije jasna ova Darija, sta ima koji andrak svaki put da dopunjava Kona

              A ono dujbre djv, samo ga u duboku zemunicu strpati, Sunce nikad ne vidi, olos jedan.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Meni nije jasna ova Darija, sta ima koji andrak svaki put da dopunjava Kona

                A ono dujbre djv, samo ga u duboku zemunicu strpati, Sunce nikad ne vidi, olos jedan.
                Boji se za ministarsko mesto prosto kao pasulj..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Svesno prihvatam rizik da su ove reci vec izgovorene od stane nekog opozicionog lidera (koji sigurno u ovom trenutnutku nema moju podrsku), ali: Ako Zeljko Mitrovic i pomenuti, najgori produkt moje opstine ikada, budu postojali na javnoj sceni u bilo kom obliku nakon promene vlasti (a verujem da hoce) - to ce biti neunistiv dokaz da su svi koji trenutno postoje na nasoj politickoj sceni u sustini isti, a mi naravno mozemo uvek da disutujemo o estetici. I, da je jedino ispravno resnje biti veciti opozicionar dokle god se ne pojavi neko ko je vredan mog glasa. Nisam gledao danasnju konferenciju ali mogu samo da zamislim (ili ne mogu?) na sta je licila.

                  Meni niste jasni vi koji dozvoljavate da vam takvi likovi uznemire svest na bilo koji nacin. Uopste ne vidim poentu zgrovzavanja i prenosenja svakog njihovog novog poteza, kao da neko to ne zna...
                  Last edited by mark !t zer0; 09-04-20, 17:57.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                    Svesno prihvatam rizik da su ove reci vec izgovorene od stane nekog opozicionog lidera (koji sigurno u ovom trenutnutku nema moju podrsku), ali: Ako Zeljko Mitrovic i pomenuti, najgori produkt moje opstine ikada, budu postojali na javnoj sceni u bilo kom obliku nakon promene vlasti (a verujem da hoce) - to ce biti neunistiv dokaz da su svi koji trenutno postoje na nasoj politickoj sceni u sustini isti, mozemo uvek da disutujemo o estetici. I, da je jedino ispravno resnje biti veciti opozicionar dokle god se ne pojavi neko ko je vredan mog glasa. Nisam gledao danasnju konferenciju ali mogu samo da zamislim (ili ne mogu?) na sta je licila.
                    Ove sa vlasti moze da skine samo neko jos gori. Mada cisto sumnjam da ce se SNS skloniti dok smo zivi, ozbiljna je to masinerija. Najveca stranka u celoj Evropi.

                    Inace ko zna sta rade sa testiranjem. Daleko je ovo od pravih brojeva, bas daleko. Kolega ortakovog caleta je zavrsio na infektivnoj pre par dana sa visokom temperaturom. Sad i cale ima visoku temperaturu. S tim sto kolegu nisu testirali, rade neke testove krvi koje bi kao trebali da ukazu na postojanje virusa u organizmu, i tek onda ako su ti testovi pozitivni, testiraju na koronu. Ti testovi su rekli da nije korona. Drugar jedan je pre 4-5 dana povracao, imao visoku temperaturu, hitna po njega dolazila, zavrsio na infektivnoj, kazu da nije korona. Sinoc njegova keva dobila temperaturu.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Ima mnogo Mitrovica.

                      A sto se tice zgrazavanja, koliko god da znas kakvi su i sta mozes da ocekujes od takvih, normalan covek i njegov zdrav razum, ne moze da razume one bljuvotine, ako ih cuje i reaguje negodovanjem.
                      I treba ih pljuvati i napusavati, to je njihov nivo i to kapiraju.
                      Inace zalazem se oduvek za ignorisanje onog psihopate, ali to je nazalost nemoguce, ocigledno, a to bi bio pun pogodak. Odlepio bi totalno.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Ove sa vlasti moze da skine samo neko jos gori. Mada cisto sumnjam da ce se SNS skloniti dok smo zivi, ozbiljna je to masinerija. Najveca stranka u celoj Evropi.

                        Inace ko zna sta rade sa testiranjem. Daleko je ovo od pravih brojeva, bas daleko. Kolega ortakovog caleta je zavrsio na infektivnoj pre par dana sa visokom temperaturom. Sad i cale ima visoku temperaturu. S tim sto kolegu nisu testirali, rade neke testove krvi koje bi kao trebali da ukazu na postojanje virusa u organizmu, i tek onda ako su ti testovi pozitivni, testiraju na koronu. Ti testovi su rekli da nije korona. Drugar jedan je pre 4-5 dana povracao, imao visoku temperaturu, hitna po njega dolazila, zavrsio na infektivnoj, kazu da nije korona. Sinoc njegova keva dobila temperaturu.
                        Iskreno, dosao sam u tu fazu da mi kazu "nocas ce da padne mrak" - ja im ne verujem. I nisam ja kriv za to. Tako da sam za ove podatke sto objavljuju odavno vec skontao da su cista laz. Naravno, nesto i iz licnog iskustva.

                        A sad najiskrenije, ja sam zapao u tu fazu vol.2 da mi samo objasnjavanje nekom kakav je Vucic vredja inteligenciju. Mozda sam zapao u neki ravnodusni "mod", stagod, ali jednostavno se trudim da ne pricam o tome, gledam sta mogu da uradim za sebe i to je to, ni ne trudim se za neko opste dobro, jer kao sto ti rece, moze biti da nece biti trunku bolje dok sam ziv.
                        Last edited by mark !t zer0; 09-04-20, 18:34.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ima mnogo Mitrovica.

                          A sto se tice zgrazavanja, koliko god da znas kakvi su i sta mozes da ocekujes od takvih, normalan covek i njegov zdrav razum, ne moze da razume one bljuvotine, ako ih cuje i reaguje negodovanjem.
                          I treba ih pljuvati i napusavati, to je njihov nivo i to kapiraju.
                          Inace zalazem se oduvek za ignorisanje onog psihopate, ali to je nazalost nemoguce, ocigledno, a to bi bio pun pogodak. Odlepio bi totalno.
                          Ne znam sta bih ti rekao. Mislim da dokle god postoji i 2% ljudi koji piju to sto on sipa, mi smo u ozbiljnom problemu. A na nasu ogromnu zalost, postoji xy% ljudi, i ja bukvalno ne vidim nacin na koji bi to moglo da se promeni. Otici ce Vucic, to je neminovno, ali sta cemo sa tim ljudima koji glasaju za njega? Deluje kao da smo ogromna manjina i to promena vlasti nece izmeniti.

                          Zbog toga mi borba deluje apsolutno uzaludno, i ne vidim kako bi stvari mogle da krenu na bolje. Moze biti i da sam se predao, ali jednostavno ne zelim da trosim svoje dragoceno vreme na borbu koju ne mozemo da dobijemo...
                          Last edited by mark !t zer0; 09-04-20, 18:40.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Wizard

                            Comment


                            • Evo ga bolesnik u Nishu...sta smo mi kao narod Bogu zgresili?
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ekipa RTS-a ušla na Beogradski sajam

                                https://www.rts.rs/page/stories/sr/К...virus-rts.html

                                Rusija i Mađarska beleže veliki porast zaraženih, najviše obolelih od Kovida-19 u SAD

                                https://www.rts.rs/page/stories/sr/К...-kovid-19.html

                                Comment

                                Working...
                                X