Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cassius Clay View Post
    Bičarkice ti stavi i astronautsku. Ionako si uvek bila najpametnija


    Sent from my iPhone using... using my brain cells
    Moze i astronautska, sve za nase starije i krhog Ukija Mada ti bolje ne izlazi napolje, ako se gusis od maske i ne mozes da dises tebe ce i obicna prehlada da ubije.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Moze i astronautska, sve za nase starije i krhog Ukija Mada ti bolje ne izlazi napolje, ako se gusis od maske i ne mozes da dises tebe ce i obicna prehlada da ubije.
      Ako sam pička nek me ubije, ko me jebe onda nisam trebao ni da se rodim.


      Sent from my iPhone using... using my brain cells

      Comment


      • Vidim da je institut za javno zdravlje raspisao javnu nabavku vakcina za OBAVEZNU vakcinaciju.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Vidim da je institut za javno zdravlje raspisao javnu nabavku vakcina za OBAVEZNU vakcinaciju.
          I državi koja toliko drži do ljudskih prava? Nemoguće.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Prema poslednjem preseku, još pet žrtava kovida 19, novozaraženih je 276. Testirana 9.922 uzorka. Na respiratorima 118 pacijenata.

            Comment


            • U poslednja 24 sata testiran je 6.251 uzorak, od kojih je 236 pozitivno na koronavirus.

              Bitku sa kovidom-19 izgubilo devet pacijenata.

              Na respiratoru je 106 osoba.

              Comment


              • karamazov kisic odustao od KZN

                ali nista ne velite na vakcinu ili 'vakcinu',kako 'ocete
                Wizard

                Comment


                • Šta ti veliš, bi li je primio?

                  Comment


                  • Ni u ludilu.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Možemo li jedne igrice koja se zove "šta ako" ?

                      Šta ako sam ja glup kao kurac i ako mislim da sam ih skontao a glup sam kao noć.

                      Šta ako virus kosi 10x više nego što objavljuju, na globalnom nivou, a mediji i države kriju da ne bi došlo do panike, a njima radi posao, a onda debili kao ja koji su mislili da su uhvatili zaveru koja postoji govore da je virus slabiji samo jer znaju da je zavera.

                      Ali sam zaboravio jednu važnu važnu stvar u svojoj opsednutosti hvatanjem istine, a to je da je njima cilj da što više ljudi umre i da time što govorim "virus je slabiji od običnog" na šta su računali, na ljude kao ja, koji znaju da postoji zavera, da ja ustvari radim prljav posao za njih.

                      Dakle nije sad "zašto mediji pumpaju" sad bi se narativ promenio "zašto mediji kriju cifre mnogo većeg broja umrlih?"

                      Ovo je samo jedna misao neka ostane ovde, treba preispitati i sebe svaki dan. Ipak su te baje doktori ljudske psihologije, oni računaju da ima ljudi kao ja koji znaju da oni postoje i znaju da ćemo unapred sve osuditi kao farsu - a ustvari oni su igrali na kartu obrnute psihologije.

                      Ovo večeras je bio jedan veliki "a-ha" momenat.

                      Mislim virus kao virus, isti kurac postoji ili ne postoji, nešto ubija ljude.

                      Comment


                      • Opet s druge strane, da je tako ne bi ni objavljivali ništa i pustili bi da tihi ubica kosi ljude. Kao da bi neko primetio, pripisali bi to nezdravom životu itd. Pripisali bi gripu.

                        Vraćamo se na početne pozicije.

                        Znači trebala im je ova farsa, nije u prvom planu ljudsko umiranje jer ono može i bez farse.

                        Comment


                        • Originally posted by Cassius Clay View Post
                          Možemo li jedne igrice koja se zove "šta ako" ?

                          Šta ako sam ja glup kao kurac i ako mislim da sam ih skontao a glup sam kao noć.

                          Šta ako virus kosi 10x više nego što objavljuju, na globalnom nivou, a mediji i države kriju da ne bi došlo do panike, a njima radi posao, a onda debili kao ja koji su mislili da su uhvatili zaveru koja postoji govore da je virus slabiji samo jer znaju da je zavera.

                          Ali sam zaboravio jednu važnu važnu stvar u svojoj opsednutosti hvatanjem istine, a to je da je njima cilj da što više ljudi umre i da time što govorim "virus je slabiji od običnog" na šta su računali, na ljude kao ja, koji znaju da postoji zavera, da ja ustvari radim prljav posao za njih.

                          Dakle nije sad "zašto mediji pumpaju" sad bi se narativ promenio "zašto mediji kriju cifre mnogo većeg broja umrlih?"

                          Ovo je samo jedna misao neka ostane ovde, treba preispitati i sebe svaki dan. Ipak su te baje doktori ljudske psihologije, oni računaju da ima ljudi kao ja koji znaju da oni postoje i znaju da ćemo unapred sve osuditi kao farsu - a ustvari oni su igrali na kartu obrnute psihologije.

                          Ovo večeras je bio jedan veliki "a-ha" momenat.

                          Mislim virus kao virus, isti kurac postoji ili ne postoji, nešto ubija ljude.


                          sta bi ti rekla okamova sablja

                          i ne,ne bih primio vacc...
                          Wizard

                          Comment


                          • Ja sam nešto razmišljao da primim medju prvima ako ne bude obavezna. Prve će biti bezazlene da bi narod spustio gard, a uvešće obavezno kroz vreme.

                            Mada u krajnoj liniji jebe mi se. Meni u suštini smeta ona panika, a da li ću umreti ili ne, isto mi je. Sa istorijskog svekupnog posmatranja vremena, da li živeo 25,50,75, to je razlika dva tri treptaja oka.

                            Treba biti svestan sopstvene beznačajnosti pogotovo u ova vremena poslednja kada ljudi misle da su zbog tehnološkog napretka najnaprednija civilizacija u istoriji.

                            A radi se o nazadnoj civilizaciji.

                            Comment




                            • toliko o tome da se prenosi samo kapljicnim putem i da maska stiti 100%
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Kaze smirili smo koronu a umrlo cetvoro i zarazenh 220 a toliko je bilo average kad su slali poruke ostanite kuci umrecemo svi...Ovde hebe lud zbunjenog.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X