Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Patrik Mekenro zarazen, ali je kod kuce, u podrumu nekom bedmom sigurno
    Kakva je to bolest koju od kuce ljecis

    Comment


    • Zarazna, koja omogućuje kućno lečenje. Recimo boginje, sve osim velikih.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Nije tačno.
        oooooooooooooooooooooooooooooooo,jos je kako tacno





        i novinarku anu lalic su priveli na 48 sati zbog teksta koji opisuje.javila se i brankica stankovic

        Wizard

        Comment


        • Brankica je rekla da će proveriti priču. To je pod 1. Pod 2, pitanje je otkad je ta priča o KCV-u, pre dve nedelje je možda bila i tačna, sad sasvim sigurno nije. Tri aviona medicinske opreme je u međuvremenu stiglo u Srbiju.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Koju pricu, provericu je ja za 10minuta? Kao da su maske oprema mislim jesu ali manje vise beznacajna..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ovaj clanak

              https://nova.rs/drustvo/kc-vojvodine...cinske-sestre/
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • maske,najobicnije hirurske jesu oprema i njih nema...nema ni rukavica dovoljno

                niski sindikat PRODAJE svojim radnicima za 120 din.koomad
                Wizard

                Comment


                • A šta si ti, zaposleni u KCV-u?
                  Edit: očigledno nisi, jer proizvoljno pišeš i za Niš.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      A šta si ti, zaposleni u KCV-u?
                      Edit: očigledno nisi, jer proizvoljno pišeš i za Niš.
                      gugl znas da koeistis,dakle izvoli

                      ako ja pisem proizvoljno,kako pises ti koji znas da opreme ima "jer su stigla tri aviona"

                      u tekstu koji je ana napisala stoji Svaki peti oboleli od koronavirusa u Vojvodini je, prema zvaničnoj izjavi predsednika vojvođanske Vlade Igora Mirovića, medicinski radnik.


                      i sad se cela stvar spinuje-gradjani ne valjaju,novinari ne valjaju (sem drage barbare) onaj MOLI anu da ukine zabranu koju je on aminovao...
                      Wizard

                      Comment


                      • Cuj stigla tri aviona opreme
                        Pa zar maske nisu bile donacija onomad, pa se ubacile odmah u prodaju za 120 din koje su pre ovog sranja kod nas kostale 12... dvanaest?

                        Naravno da verujem antirezimskim novinarima i portalima, a ne ovoj bandi.

                        https://www.juznevesti.com/Drushtvo/...abrana.sr.html
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ma uslovi su kako kod okrenes losi. Malo lekara kvalitetnih, osoblje tu i tamo solidno bar po velikim gradovima, po manjim ne mogu ni da zamislim. Ne znam da li je usao virus , ako jeste u osoblje,onda smo/su najebali.

                          Mi smo zemlja pusaca i generalno ljudi koji slabo vode brigu o sebi. Trebala je granica da se spusti na 60godina po meni.

                          Koliko je ova vlast neposobna, govori cinjenica da oni kad npr dobiju avion pomoci,od toga prave spektakl...u tripu su da to niko ne moze i da su oni neverovatno sposobni. Potenciraju da se merimo sa Svajcarcima npr, a treba da se merimosa susedima npr..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • https://twitter.com/acabgd/status/12...961666561?s=19
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ma uslovi su kako kod okrenes losi. Malo lekara kvalitetnih, osoblje tu i tamo solidno bar po velikim gradovima, po manjim ne mogu ni da zamislim. Ne znam da li je usao virus , ako jeste u osoblje,onda smo/su najebali.

                              Mi smo zemlja pusaca i generalno ljudi koji slabo vode brigu o sebi. Trebala je granica da se spusti na 60godina po meni.

                              Koliko je ova vlast neposobna, govori cinjenica da oni kad npr dobiju avion pomoci,od toga prave spektakl...u tripu su da to niko ne moze i da su oni neverovatno sposobni. Potenciraju da se merimo sa Svajcarcima npr, a treba da se merimosa susedima npr..
                              nesposobna je tu,ali kad se o njihovoj guzici radi,tu zaista eksperti...posvadjace nas sa lekariam,medjusobno i uvek ce oni biti ti koji SVE UCINILI...pa slusajte konferencije i nadaleko hvaljenog kona koji isto lize dupe vucicu

                              onda ovaj

                              Wizard

                              Comment


                              • Kako su samo dozvolili da se u GAK Narodni front sedmoro medicinara zarazi, evo ne znam majke im nespsobne i korumpirane.

                                Pozivaju se na scenario Italije i Spanije, a da li mi znamo kakavi su njihovi zdravstveni sistemi u odnosu na nas? Svestlosnim godinama ispred.

                                A da se podsetimo i ovoga


                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X