Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma on je sve najgore. Trudim se da biram reci. Bolje da me ne cujes sta sam sve izgovorila veceras.


    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Samo je 3,8 posto umrlih u Italiji bilo zdravo prije zaraze. Inače, prosjek starosti oboljelih od COVID-19 u Kini su 43, a u Italiji 63 godine pa je možda i to razlog veće smrtnosti
      https://www.vecernji.hr/vijesti/ovdj...utirao-1389837

      Comment


      • Ne kukajte previše, nedisciplinovani ste i to je to...naljutili ste Knjaza, a vidite na ovom primeru šta je disciplina:

        Kad smo kod discipline i samoizolacije, japanski poručnik Hiro Onoda se 1944. godine za vreme WWII sakrio u šumi na ostrvu Lubang da bi nastavio da se bori protiv saveznika, poštujući naredbu pretpostavljenih da predaja nije opcija. Za njega se rat završio 1974. godine kada je i prvi put izašao iz šume.
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Lik je od totalne zajebancije do potpuno ludog i opsednutog dosao za jako kratko vreme. Preteruje se sa merama..cak su i lekari uplaseni itd..lik je idiot ali je skontao da mu je ovo reklama 24h..sad ce da prica bajke i kad krene kriza, reci ce jbga korona.

          On i nije toliki problem koliko je ovaj nesretni narod koji pada na ove price. On ce jednog dana otici, ali narod ostaje, ovakve ovce bi svako pozeleo.

          Narod se dobro drzi, ima budala uvek, stavise ocekivao sam i znacajno vece probleme.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Jel smo mirni do utorka?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ne reskiraj, zavrsi sa kupovinom sutra. U utorak ce biti jos veca guzva a mnogi artikli ce nestati sa polica.

              Comment


              • Ne to, nego sa ovim ludakom, oglasava se svaki drugi dan, znaci do utorka je mir, prividni bar.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Verovatno, tada ce i proglasiti 24h policijski cas.

                  Comment


                  • Nama je Donald veceras saopstio da ce pravila socijalnog distanciranja ostati na snazi najmanje do kraja aprila. Znaci ipak nista od njegove price da ce se sve vratiti u normalu do Vaskrsa(12. april) Sto dalje znaci jos najmanje mjesec dana u izolaciji Mada sam ja sad bezbijedan od virusa... ali dzaba kad nemam dje ni da izadjem

                    Comment


                    • Valjalo je poraniti, treba stati u red za Lindu
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Aaa sto cemo svi da dobijemo 100 jura? To ne pominjete..
                        I kako "naso" pare i kako nasi "agenti" idu po svetu (lete valjada kako drugacije) i kupuju respiratore.

                        Nervni slom cu da dobijem od ove budale!
                        Trebaš znati da svako diplomatsko predstavništvo je i nukleus obaveštajne službe zemlje sa raznim sekretarima, atašeima, što si veća i bogatija zemlja ti imaš veću agenturu - pogotovo u interesantnim zemljama (geopolitički)... nije puno pogrešio.
                        24h zabrane će dati kad i po 100 jura. Istina je da postoji nedisciplina ljudi, istina je da smo skloni teorijama zavera ali je i istina da je vreme ocena postupaka kada prođe ovo sranje.
                        Sve će se ovo juče zvati i sve će biti manji problem kad preguramo, nadam se bez tragičnih posledica u porodičnom okruženju.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Ja samo jednom znam, da je lik tezak idiot.
                          Samo, to sam znala i pre 10-15 godina. E vidis to je problem, jer mnogi nisu.

                          Umro episkop valjevski.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ja samo jednom znam, da je lik tezak idiot.
                            Samo, to sam znala i pre 10-15 godina. E vidis to je problem, jer mnogi nisu.

                            Umro episkop valjevski.
                            Koga je pricestio - pricestio je.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Kad je objavljeno da je pozitivan, ja rekla.. eto, ovi popovi em cesto ne poste, a bogami eto i ne pricescuju se
                              Bog mu dusu prosti.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Kina još 2500 ljudi koji se leče. Ovim tempom kako pada ova cifra za par dana biće jednocifren broj zaraženih. Prosto neverovatno.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X