Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gde si ti otiso... ne znam ni ko je slavica a spominjes je 100 puta vec

    Ja pricam da je verovatno da vakcina traje 2 godine a to je i CEO Moderne rekao evo ovde https://weather.com/health/coronavir...-of-protection

    inace za pismene lepo pise dd/mm/yy a taj je primio juce 17-og. Sta je naopako? Pa nije valjda primio 2017 godine? iznenadjujes me Kosta
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
      gde si ti otiso... ne znam ni ko je slavica a spominjes je 100 puta vec

      Ja pricam da je verovatno da vakcina traje 2 godine a to je i CEO Moderne rekao evo ovde https://weather.com/health/coronavir...-of-protection

      inace za pismene lepo pise dd/mm/yy a taj je primio juce 17-og. Sta je naopako? Pa nije valjda primio 2017 godine? iznenadjujes me Kosta
      Meni da je neko pomenuo "Slavicu" 100 puta, raspitao bih se ko je to ?
      No, ljudi su različiti, nešto dođe s godinama, nešto s obrazovanjem, a nekom je, što kaže naš narod "lakše po metra u gizicu nego milimetar u glavu".....
      Nastavi gde si stao ja se isključujem...jer nemam pojma o čemu pričam, a i opravdano mi je, nemam veze s medicinom.
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • a ko je ona da se ja interesujem za nju
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • jebo me bog,peglas,al dobro...posle se ljudi pitaju kako nastaju teorije zavere

          LM<na svakom vakcinalnom kartonu pise koja vakcina,proizvodjac,serija i rok VALJANOSTI vakcine

          idem dalje,pa se smejte-slavica (najcesce),ruzica su imaginarni likovi sa TW koji se tako kadkad ubacuju,kao i :"keve mi goce"

          pa ne verujem sta pisem i da sam ja jedini som koji se peca na vase zajebancije
          Wizard

          Comment


          • https://www.kgw.com/article/news/hea...f-f94a3ba6be19

            Rok trajanja: Fajzer i moderna 6 meseci kada su zamrznute, a 5 dana u frizideru (fajzer) odnosno 30 dana u frizideru (moderna)
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • to sta pise na bocici podrazumeva uslove cuvanja,takozvani hladni lanac

              kao sto pivo ima rok do,sta znam,marta,ali ako ga stavis direktno na sunce,pokvarice se za dan
              Wizard

              Comment


              • 6 meseci je maksimum rok trajanja

                edit: zbuni me covek editujem 100 puta

                20 meseci ili je garancija "formule" ili je imun do tada
                Last edited by Sam Hornish Jr.; 18-01-21, 16:05.
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                    a ko je ona da se ja interesujem za nju
                    Vi ovde na forumu stvarno niste normalni, oplakah
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Originally posted by Beocca View Post
                      upravo znaci to-vakcina je upotrebljiva do septembra '22. i serijski broj-nigde ne pise imunitet

                      (valjda ne trolas)
                      posto je taj papir od kineske vakcine evo ovde pregled svih vakcina i rokovi upotrebe
                      https://www.ft.com/content/ac5e5ef8-...d-0dab5cac6f9a

                      i kod kineza stoji "lifespan unknown." prevod: zivotni vek nepoznat

                      ako je nepoznat kako moze u papiru pisati 20 meseci?
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Kineski stručnjaci: Ne vakcinisati Fajzerom starije osobe

                        Kineski stručnjaci u oblasti zdravstva pozvali su da se prekine upotreba vakcine protiv virusa korona kompanije Fajzer na starijima zbog smrtnih slučajeva u Norveškoj, saopštio je kineski list "Global tajms".

                        "Kineski stručnjaci u oblasti zdravstva pozvali su Norvešku i druge zemlje da obustave upotrebu vakcina protiv virusa korona zasnovanih na mRNK koje proizvode kompanije kao što je Fajzer, posebno među starijim osobama. Ovaj zahtev uzrokovan je sumnjom u bezbednost ovih vakcina u vezi sa smrću 23 starija Norvežanina koji su primili vakcinu", prenosi list pozivajući se na intervjuisane stručnjake.
                        https://www.b92.net/zdravlje/vesti.p...nav_id=1796361
                        izvor: b92
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • citam da se kod nas samo 1/3 zdravstvenih radnika prijavila za vakcinu. Onih 2/3 su valjda nepismeni

                            „To je ono što mene brine. Ukoliko je tačno da se samo trećina zdravstvenih radnika u pojedinim bolnicama prijavila za vakcinu – ja bih se tu zabrinula. Ukoliko zdravstveni radnici ne veruju vakcinama, kako ćemo verovati mi, obični građani koji nemamo medicinsko znanje? Verovatno je bio slab odziv, pa smo bili potrebni da popunimo tu cifru“, ocenjuje Safeta Biševac, novinarka dnevnog lista „Danas“.
                            N1
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Ne radi se o genetskoj vakcini, jer su naši geni smešteni u DNK, a ne u RNK, tehnologija se zasniva na sopstvenom imunom sistemu, ubacuju se virusi, ili njihovi delovi, kako bi se izazvao imuni odgovor.
                              znaci ipak i kroz vakcinu ulazi virus. super
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • jel neko gledao jutrasnji krizni stab i KZS

                                koji pogub pa oni ne razlikuju frizidere od zamrzivaca

                                a jedna novinarka lepo pita kakav je odziv medju zdravstvenim radnicima i DVA PUTA joj ovi odgovaraju kakav je odziv u gerontoloskim centrima

                                tek treci put Vucko rekao da je 1/4 zainteresovana za fajzerovu vakcinu
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X