Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bg gore
    Ns dole
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Pa dobro ima pozitivnih vesti iz Italije, danas novooboleli - izleceni oko 3500k, juce bilo preko 4k, pre toga jos vise. Samo da se taj trend nastavi.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Ovo dole je moj kraj. Nose ljudi maske ali svaki cetvrti. Indigo, odakle su ove slike gore?
        Ovo gore je Ada Ciganlija, popularni gradski park i sportski centar na otvorenom u Beogradu.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Ma svi "relevantni" strucnjaci se kunu u to.

          Novi Sad.
          I u čemu je ovde problem? Ljudi šetaju, ne dodiruju se, ima razmaka među njima.

          A šta ćemo sa tim što ja uzmem korpu u prodavnici koju su dirali koliko njih pre mene, ili je neko kinuo ili kašljao u toj prodavnici i to otišlo na rafove sa hranom i stvarima, pa to onda doneseš kući i tvoji ukućani to diraju

          Nema ovde načina da se zaštitiš, jedino da se dezinfikuju ruke posle hvatanja svake stvari, a ko to radi?

          Šetnja kao i svaka fizička aktivnost poboljšava imunitet i odlična je u borbi protiv bilo koje bolesti.

          U Nemačkoj nema zabrane kretanja, ali je AV dobio nalog da je ovde uvede. Jedino što mi pada na pamet je do što više penzionera pomre, ovih što ne umru od korone, da bi manje penzija morao da isplaćuje.

          Ove mere su direktno usmerene protiv ljudi. Držiš kafiće otvorene 10 dana posle zatvaranja škola, a onda ne daš ljudima da izađu napolje. Skraćuješ im vreme i stvaraš veću koncentraciju na istom prostoru. Ili su idioti ili rade direktno protiv ljudi.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Ovo gore je Ada Ciganlija, popularni gradski park i sportski centar na otvorenom u Beogradu.
            Indigo izgleda ne zna ni svoj grad.. Hvala gosn Dekkarde
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ja ne znam Constantine kako poredis USA koja radi preko 100 000 testova dnevno i koja ima 5-6x vise stanovnika od Italije i oko 1.5% smrtnost sa Italijom, koja zvanicno ima 10% (a ako racunamo da je smrtnost realna malo jaca od USA onda i dosta nevidljivo zarazenih). USA da radi na nivou Italije testove i dalje bi bili daleko iza, i ispada da ne bi ljudima onda zapadala za oko brojka. Isto kao sto za Kinu 80k nije nista, a za Italiju je to bilo pre 2 dana i pricalo se uveliko o haosu.

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                Ja ne znam Constantine kako poredis USA koja radi preko 100 000 testova dnevno i koja ima 5-6x vise stanovnika od Italije i oko 1.5% smrtnost sa Italijom, koja zvanicno ima 10% (a ako racunamo da je smrtnost realna malo jaca od USA onda i dosta nevidljivo zarazenih). USA da radi na nivou Italije testove i dalje bi bili daleko iza, i ispada da ne bi ljudima onda zapadala za oko brojka. Isto kao sto za Kinu 80k nije nista, a za Italiju je to bilo pre 2 dana i pricalo se uveliko o haosu.
                Govorim o "suvim " brojkama...ne o procentima. Onako, najprostije rečeno, ne mogu da kažem da ako u Americi od Corone umre 20 000 ljudi, da nije strašno jer u odnosu na broj stanovnika je to neki mali procenat. Ne znam da li si me razumeo, a naravno ne mislim da nekome nije stalo da svuda prebrodi ovaj virus što više ljudi. ALi, brojke u Americi baš zabrinjavaju...od 115 000 aktivnih slučajeva zaraze, preko 2500 je kritično, a uz to imju po 15 000 novih, na dnevnom nivou, a to svakako nije malo. Broj izlečenih je takođe mali, nešto preko 3 000. NAravno, na sve to utiče i broj testiranih, što malo iskrivljuje realnu sliku. Ako ne realnu sliku, onda uporednu, i to znači da ne možemo na osnovi Italije prognozirati USA, Francuske - Nemačku, Holandije Srbiju itd...
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Indigo izgleda ne zna ni svoj grad.. Hvala gosn Dekkarde
                  Svasta...
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Nemački lekar, ovo stvarno vredi poslušati, samo 7 minuta, a cela istina u tome.

                    https://www.facebook.com/1361983961/...2013812438678/

                    Comment


                    • Luka Jovic i Jelena Djokovic donirali 50.000e za respiratore. Svaka cast!

                      Comment


                      • Haha gledaj na sve, svako gura neko svoju pricu i postavlja klipove koji navodno objasnjavaju situaciju. Isti smo ko Kurir.

                        Gledajte! Tajlandski doktor IZBACUJE koronu iz organizma uz pomoc jednog sastojka kojeg imate u KUHINJI!!! Video.

                        Vuce kakav ti je ovo kod, sta ucini...

                        Salu na stranu, Amerikanci 16000...
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Amerikanci ce da ga nadrljaju. Skoro 20.000 novozarazenih i 500 mrtvih.

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Vuce kakav ti je ovo kod, sta ucini...
                            To drugi tim radi na tome. Kodno ime je Thanos (v1.0).

                            Ko je gledao Avengers: Infinity War, zna da je taj film bio foreshadowing onoga sto nas ceka u buducnosti.
                            Last edited by Mr. Wolf; 29-03-20, 01:14.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Kina sa druge strane samo 45 novozarazenih i 5 mrtvih. Na istoj kvoti vec danima.

                              Comment


                              • Oni povećavaju broj izlečenih. Trenutno im je, za njih, svega 3700 ljudi na lečenju i taj broj se stalno smanjuje.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X