Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auuu al su se spetljali doktori.

    Žaklina ih uništi.

    Em pametna em lepa.

    Žaki legendo.

    Comment


    • I BIRN: najvise se ljudi javljaju sa napadima panike posle konferencija za stampu
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Dobro ovo ne mogu da kazu, ima primer iz J.Koreje, onaj pacijent 31, neka zena koja je zarazila 1200 ljudi.
        A do tog pacijenta su sve lepo pratili i izolovali, ali ona ih je unistila.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Dobro ovo ne mogu da kazu,
          To da, samo što se plavuša i tu zbunila, pogubljena je danas.

          Evo sad ona postavlja pitanje koleginici.

          Comment


          • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              Ništa strašno...........1/4 testiranih (nešto preko 4000) je pozitivno....jesi li ti ozbiljan ? @Lošmi a ovo je rezultat, ustvari, od pre 4-5 dana gde je testirano, koliko ???? .... 300-400...pozitivno 160, a ovih testiranih danas, videćemo za neki dan. Valjda ćemo do tad da zabranimo blejanje po ulicama.
              Ozbiljno jeste, nisam ni napisao da nije..samo preteruje se. Kladionice jos rade, zajebaju se..
              Last edited by LosmiSK; 01-04-20, 15:00.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Zaklina ih unisti sa pitanjima
                jeste,ali oni mute

                evo sad darija postavlja pitanja
                Wizard

                Comment


                • i sad ce prebaciti na provincijske lekare da rade trijazu,a nisu videli nijedan konkretan slucaj,a jos nisu ni opremljeni


                  plus ni strucnjaci(ajd da stavim bez navodnika) nisu usaglaseni
                  Wizard

                  Comment


                  • Originally posted by joshmor View Post
                    i sad ce prebaciti na provincijske lekare da rade trijazu,a nisu videli nijedan konkretan slucaj,a jos nisu ni opremljeni


                    plus ni strucnjaci(ajd da stavim bez navodnika) nisu usaglaseni
                    Opremljeni jesu, proći će i kroz dodatnu obuku koja bi trebalo da posluži kao nadogradnja znanja koje bi morali da imaju. Ali, mora da se smanji pritisak na centralne zdravstvene ustanove pod hitno pošto je totalni haos.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • opremljeni nisu,ni maske nemaju
                      Wizard

                      Comment


                      • Nije tačno.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Ozbiljno jeste, nisam ni napisao da nije..samo preteruje se. Kladionice jos rade, zajebaju se..
                          To je onda druga priča, loše sam te razumeo...
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ozbiljno jeste, nisam ni napisao da nije..samo preteruje se. Kladionice jos rade, zajebaju se..
                            Zajebaju se? Losmi Hercegovac.

                            Sestric mi je bolestan I primljen je odlicno. Dva lekara su se odmah angazovala oko njega, odmah se radila krvna slika. Kada su videli da je u malo ozbiljnijem stanju presao je preko reda.

                            Dobio je antibiotike s tim da za dva dana mora da ode da mu snime pluca. Ne sumnjaju na covid19 nego na bakterijsku infekciju. Ali videcemo.

                            Mada mi sestra kaze da su velike guzve I da postupaju u skladu sa preporukama. Na ulazu merenje temperature, ne moze se bez maske, dezinfekcija na ulazu.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • moj veterinar okacio na fb, Uprava veterine trazi da se dozvoli da i tokom policijskog casa mogu da se izvode kucici

                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • A šta je to Žaklina pitala doktore? Za nas koji ne gledaju te kzš.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X