Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Opet prica o maskama???

    Ajoooj ljudi moji

    Tramp nosio masku malo morgen, tu i tamo.
    I nije doviiljno da je samo on nosi ili samo ja, vec i svi ostali oko nas. E TADA je mogucnost zarazavanja najmanja. A naravno 100% zastita ne postoji. Jos ako se higijena ruku ne odrzava, pravilana i mnogo cesca nego inace, dzabe ti i gas maska.
    Pa nije realno da nosiš masku svuda. Treba biti realan.

    To su sve špekulacije. Nije dokazano ni da maska pomaže, ni da ne pomaže.

    Ovo je samo jedno dokazalo, a to je koliko je ta struka medicinska globalno, dno dna. Oni kasne za nekim granama poput IT, AI, itd, hiljadu godina.

    To ti Olja možeš sada da se buniš ili ne, ali to ti je istina.

    Jednostavno disciplina čitava je u krahu.

    Sama znaš čime se ljudi hrane. Ok pošto te znam dobro, sad ćeš da se nadrndaš i kao kakve veze ima sa virusom, ali dovešću te lako pred svršen čin.

    Jači imunitet sigurno pomaže u borbi protiv virusa. Gde je WHO i struka da zabrane, ne da kažu da je štetno, da zabrane duvan, alkohol, hranu punu veštačkih hormona i odvratne preradjevine?

    Medicina i ta branša su 50ih podržavali rasnu teoriju - rasističku u SAD, a o cigaretama se govorilo da su maltene lekovita sredstva u reklamama američkim. Podržano od raznih medicinskih naučnika.


    Nevezano za virus, hoću da mi priznaš da su goli kurac, pa posle piši šta hoćeš. Nikako da te suočim da priznaš. Znaš da je sve ovo istina.

    Ovo je svet u kome se doktori ne bore protiv alkohola i koka kole, ali maska je ključ. Ok nosiću masku ali istog momenta zabranite zakonom i duvan i alkohol, i to ubija i to je pandemija, zabranite svu odvratno preradjenu hranu koja izaziva sve bolesti.

    Ne može selektivno, kao da se umire samo od korone.
    Last edited by Cassius Clay; 21-10-20, 20:23.

    Comment


    • Nigde ne kaže hranite se zdravo, zabranićemo kafu i duvan i koka kolu, preradjenu hranu. Kažu nosi masku. Gde su preporuke kriznog štaba za jačanje imuniteta?

      Ja sam lično gledao istraživanja sa Stenforda o razlikama u tipovima ishrane kada imaš bakteriju i kada imaš virus.

      Znači ne može niko da mi hvali te bezmozgoviće na globalnom nivou, ne zanima me uopšte. Prosto me ne zanima. To su debili. Čast izuzecima kojih ima ali nisu u sistemu.

      Comment


      • Maske su najveci razlog zasto se povecava broj bolesnih ljudi, udises ugljen dioksid koji izbacas iz organizma i stresiras organizam nedostatkom kiseonika, uz to dodaj klasicnu SAD dijetu ... Odes na testiranje = KORONA !

        Comment


        • Teoreticari zavera, ovi sto ce da se udave hocu reci uguse od maske i koji udisu CO2 jadni, imaju svoju temu, ovde sa tim stavovima koji mogu da ugroze nekog apsolutno nisu dobrodosli.

          I ne lupetajte, ne podmecite mi ono sto nisam rekla, citajte sa razimevanjem, ne filujte moje odgovore, a to se pogotovu odnosi na Urosa. Basta!

          To sto se neko zarazi u porodici ili medju prijateljima koji provode mnogo vremena zajednio, a drugi ne, ima i do imuniteta, urodjenog uglavnom, mada i steceni nje los u ovakvim situacijama.
          Ni u doba kuge (ima vise pandemija) se nisu zarazavali svi, a tada tek niko nije znao za imunitete i slicne novotarije, pogotovu u 14.veku kada je 20-25mil ljudi umrlo u Evropi.

          Ali neki su znali bome svasta, tj shvatili i tom ranom 14.veku, nesto sto danas nikako da skapitamo. Pojmovi karantin i zabrana kretanja, koje nas toliko kolju. Posto su brodovi dovozili i kugu, venecijanske glavesine su te brodove drzale u karantinu 40 dana (quarantina = 40) , lekari proveravali brodove i posade, pa su odmah zatim nastale i bolnice za bolesne od kuge i tako.

          A o cemu mi pricamo 7 vekova kasnije
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Kako ljudi nose masku ona je najveći izvor zaraze Danas neki prođe pored mene a maska mu prljavija nego moje čarape iz vojske.

            Comment


            • Washington (CNN)President Donald Trump made a dramatic claim about Covid-19 in an interview, at a campaign rally and in his televised town hall on NBC Thursday night.

              All three times, Trump suggested that the Centers for Disease Control and Prevention had found that 85% of people who wear masks catch the virus.

              "CDC comes out with a statement that 85% of the people wearing masks catch it," Trump said on Fox Business in the morning.

              "Then they come out with things today, did you see CDC -- that 85% of the people wearing the mask catch it?" he said at a rally in North Carolina in the afternoon.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Trampu verujem koliko i Vucicu, bio je pozitivan i izlecio se za 2 dana
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by DinoFC
                  Logicno je da ne vjerujes nekom lideru cije misljenje odudara od uvrijezenog. To je taj narativ, razumijem
                  Ne, logicno je da ne verujem politicaru koji je pozitivan, pa izlacen u 2 dana i to sve u toku jeku predizborne kampanje.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Cassius Clay View Post
                    Ma ja ne mogu brate da dišem ali ne pravim se. Nek me kazne. Stvarno nosim gde mogu i koliko mogu. Ali neću da rizikujem svoje zdravlje. Može srce da mi stane, ionako mi slab protok vazduha zbog sinusa koji me muče.

                    Trajaće ovo još 2 godine minimum.
                    ни ја, носим квази само преко уста (то му дође ко некада качкет на страну), јбг стварно ми смета за дисање + ме очи пеку. Какве сам све сцене са људима доживео, али се не расправљам, само кулирам док се они жестоко узрујавају. Иначе су и код мене у неким деловима града увели да мораш напољу да носиш, чист дебилизам.
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ne, logicno je da ne verujem politicaru koji je pozitivan, pa izlacen u 2 dana i to sve u toku jeku predizborne kampanje.
                      Nista to nije toliko nerealno ako se gleda bez predrasuda. Blazi simptomi kore prodju za 2 dana jos par dana u izolaciji i kazu mu da ne moze sirit vise koru poslije toga i eto izlijecen. Nista epohalno u tome

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Teoreticari zavera, ovi sto ce da se udave hocu reci uguse od maske i koji udisu CO2 jadni, imaju svoju temu, ovde sa tim stavovima koji mogu da ugroze nekog apsolutno nisu dobrodosli.

                        I ne lupetajte, ne podmecite mi ono sto nisam rekla, citajte sa razimevanjem, ne filujte moje odgovore, a to se pogotovu odnosi na Urosa. Basta!

                        To sto se neko zarazi u porodici ili medju prijateljima koji provode mnogo vremena zajednio, a drugi ne, ima i do imuniteta, urodjenog uglavnom, mada i steceni nje los u ovakvim situacijama.
                        Ni u doba kuge (ima vise pandemija) se nisu zarazavali svi, a tada tek niko nije znao za imunitete i slicne novotarije, pogotovu u 14.veku kada je 20-25mil ljudi umrlo u Evropi.

                        Ali neki su znali bome svasta, tj shvatili i tom ranom 14.veku, nesto sto danas nikako da skapitamo. Pojmovi karantin i zabrana kretanja, koje nas toliko kolju. Posto su brodovi dovozili i kugu, venecijanske glavesine su te brodove drzale u karantinu 40 dana (quarantina = 40) , lekari proveravali brodove i posade, pa su odmah zatim nastale i bolnice za bolesne od kuge i tako.

                        A o cemu mi pricamo 7 vekova kasnije
                        Jesi član SNS-a? Pošto spinuješ dobro.

                        Umeš li ti na pitanje da odgovoriš? Kakvim se to etiketama služiš, pitana si lepo o svemu nevezano za koronu, ili odgovori, ili nemoj. A ne da napadaš mene kao ličnost u vučićevskom fazonu.

                        I basta je samo kad ja kažem basta. Da se zna.

                        I unapred da ti kažem da ne padam na tvoje padanje u trans. Ili ćeš odgovoriti ili ćeš pričati o svemu drugom a to je da sam teoretičar zavere pa nadalje, tačnije nećeš odogovoriti.

                        Ja tebe vredjao nisam ali nećeš ni ti mene, trust me.

                        Te tvoje totalitarističke nedemokratske fazone da etiketiraš neistomišljenike, zadrži za sebe.

                        Služi se argumentima ili nemoj ni odgovarati.

                        Postavljena su ti direktna pitanja na koja imaš pravo da ne odgovoriš, naravno nisi na propitivanju. Samo nemoj meni spinove jer sam pametniji od tebe jedno 177 puta.

                        Comment


                        • Originally posted by Cassius Clay View Post
                          Nigde ne kaže hranite se zdravo, zabranićemo kafu i duvan i koka kolu, preradjenu hranu. Kažu nosi masku. Gde su preporuke kriznog štaba za jačanje imuniteta?

                          Ja sam lično gledao istraživanja sa Stenforda o razlikama u tipovima ishrane kada imaš bakteriju i kada imaš virus.

                          Znači ne može niko da mi hvali te bezmozgoviće na globalnom nivou, ne zanima me uopšte. Prosto me ne zanima. To su debili. Čast izuzecima kojih ima ali nisu u sistemu.
                          управо то, одем у дом здравља а тамо на паноу истакнуто како треба да уносимо барем 270г УХ дневно. Кад ми неко каже знаш ти боље од онога што је учио школу. Е, па знам. Јер док је он слушао шта му други говоре ја сам своје тело и разум
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Originally posted by DinoFC View Post
                            Nista to nije toliko nerealno ako se gleda bez predrasuda. Blazi simptomi kore prodju za 2 dana jos par dana u izolaciji i kazu mu da ne moze sirit vise koru poslije toga i eto izlijecen. Nista epohalno u tome
                            Mozda bi imalo logike da on ima 20-30 godina, ali on ima 75 i prelezao koronu za 2 dana, sve u jeku predizborne kampanje, how yes no
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Mozda bi imalo logike da on ima 20-30 godina, ali on ima 75 i prelezao koronu za 2 dana, sve u jeku predizborne kampanje, how yes no
                              Gdje pise da starija osoba mora umrijet i imati tezi oblik? Nigdje, tako da.
                              Last edited by Karamazov; 22-10-20, 08:56.

                              Comment


                              • Ma glupa priča. Nego me Olja baš sad iznervirala.

                                Ne ume da napadne moje stavove i da kaže da sam glup i da ne znam pa da možda potvrdi da sistem taj nije bezgrešan, ona kao sns kadar - Djilas źuti lopov, Uroš teoretičar zavere i odmah diskredituje svako moje pitanje.

                                Mante se vi Uroša, ja postavljam pitanja, ili odgovori ili nemoj. Kao što rekoh niko nije dužan da odgovori.

                                Samo nemoj te paradigme "žuti lopovi", neću takve odgovore više ni čitati.

                                Comment

                                Working...
                                X