Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ja ne mogu brate da dišem ali ne pravim se. Nek me kazne. Stvarno nosim gde mogu i koliko mogu. Ali neću da rizikujem svoje zdravlje. Može srce da mi stane, ionako mi slab protok vazduha zbog sinusa koji me muče.

    Trajaće ovo još 2 godine minimum.
    Last edited by Cassius Clay; 21-10-20, 20:38.

    Comment


    • Ocekujem policijski cas i rad od kuce vec od vikenda.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by torpedo View Post
        Oooo oživila tema, izgleda da smo nagrabusili [emoji3] Kod mene uveli nošenje maski i na otvorenom, mišljenja sam da je to nemoguća misija - ljudi je drže ko ukras.... Najbolji mi je bio juče neki kad objašnjava na pitanja novinara što se u kafani zabranjuje glasna muzika. Kaže kad je glasno onda moraš nekome prići blizu i pričati na uvo jer ne čuje
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • A Olja što meni ne odgovoriš nikada Ja ovde pišem samo zbog tebe haha

          Ljudi, šta nam je činiti.

          Koje su opcije?

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Ne bih se iznenadio da vrlo brzo i kod nas opet dođe do broja preko hiljadu zvanično zaraženih dnevno.
            Ljudi su se opet malo opustili i ne primenjuju striktno mere bezbednosti, ali ne mogu reći da ih krivim, sve ovo predugo traje.
            Ja sad ne mogu da se setim, ali mislim da nikad nije bilo 500+ zarazenih, ovo danas je najveci broj.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Cassius Clay View Post
              A Olja što meni ne odgovoriš nikada Ja ovde pišem samo zbog tebe haha

              Ljudi, šta nam je činiti.

              Koje su opcije?
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Ja sam mislio da smo imali 600 pre dva meseca, ali je max bio u ovom nazovi drugom piku kad je bilo 467. Tamo sredinom apriila je bio oko 450.

                Comment


                • Sto znaci da je u julu bilo 1000+ jer sam tada znala bas puno ljudi koji su pozitivni, sad skoro niko.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Sa 400+ smo bili u karantinu proletos.

                    Letos koliko bese ono dnevno bilo zarazeno, kada su ispred kovid ambilanti bile ludnice, sada ih nema, kao ni ona besomucna zavijanja sirena po gradu. Za sada ih takodje nema.

                    Ko zna sta ova banda radi, ali je evidentno pojacan broj obolelih u celoj Evropi.
                    Originally posted by Cassius Clay View Post
                    A Olja što meni ne odgovoriš nikada Ja ovde pišem samo zbog tebe haha

                    Ljudi, šta nam je činiti.

                    Koje su opcije?
                    Sta ti je bre odjednom...

                    I kakve veze ja imam sa tvojom vakcinom? Nisam doktorka da te lecim
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Hocel taj kolaps zdravstvenih sistema. Korona vajrus is back and polis hour

                      Comment


                      • Tramp je nosio masku pa bio zarazen.

                        Dokazano je da maska ne stiti 100%

                        E sad drug mi nedavno rekao (posto on to prati ja vise ne) da ako se zadrzis u nekoj prostoriji duze od 10 minuta dobices covid bio sa maskom ili bez nje

                        naravno ne moze se ni svako zaraziti. A ko zna koliko ih je prelezalo a da nisu bili ni svesni (asimptomatski)
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Ako neko napise da je razlog ovog povecanja nepridrzavanje propisa gradjana dici cu ruku na sebe definitivno. To bi bila najveca neboluza izjavljena ikada

                          Comment


                          • Opet prica o maskama???

                            Ajoooj ljudi moji

                            Tramp nosio masku malo morgen, tu i tamo.
                            I nije doviiljno da je samo on nosi ili samo ja, vec i svi ostali oko nas. E TADA je mogucnost zarazavanja najmanja. A naravno 100% zastita ne postoji. Jos ako se higijena ruku ne odrzava, pravilana i mnogo cesca nego inace, dzabe ti i gas maska.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Opet prica o maskama???

                              Ajoooj ljudi moji

                              Tramp nosio masku malo morgen, tu i tamo.
                              I nije doviiljno da je samo on nosi ili samo ja, vec i svi ostali oko nas. E TADA je mogucnost zarazavanja najmanja. A naravno 100% zastita ne postoji. Jos ako se higijena ruku ne odrzava, pravilana i mnogo cesca nego inace, dzabe ti i gas maska.
                              Vidi covek je stvoren da dise. A jedini nacin da se odbrani od ovoga je ne disati.

                              Tako da...
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Opet prica o maskama???

                                Ajoooj ljudi moji

                                Tramp nosio masku malo morgen, tu i tamo.
                                I nije doviiljno da je samo on nosi ili samo ja, vec i svi ostali oko nas. E TADA je mogucnost zarazavanja najmanja. A naravno 100% zastita ne postoji. Jos ako se higijena ruku ne odrzava, pravilana i mnogo cesca nego inace, dzabe ti i gas maska.
                                Stvarno mislis da svi nose maske i redovno peru ruke ne bi bilo zarazenih? Ili bar drasticno manje, bilo bi isto kao i sad mozda par zanemarivih procenata manje jer ova povecanja i smanjenja nemaju veze sa mjerama i ponasanjem ljudi
                                Last edited by DinoFC; 21-10-20, 21:10.

                                Comment

                                Working...
                                X