Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • i hrvati najavljuju popustanja-nista spektakularno,ali ipak popustanja

    cudne su mi brojke na WM
    Wizard

    Comment


    • i onaj momak sta je bio na infektivnoj-iscitajte niz

      Wizard

      Comment


      • AV objavio da mu je sin pozitivan i da je primljen na infektivnu kliniku
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Ovaj ide all in za virus. Istina je 0.33%
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Sad smo ga najebali tek, ako nista drugo od verbalne torture..mada...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Da li ce AV da uradi ono sta se od svih trazi i ode u izolaciju?

              Comment


              • Kako će sada svima da drži predavanja iz karantina??
                A da, on neće ići u karantin.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Na FB-u kurira i blica ima 1k i 1.3k komentara na vest o Danilu. 80% je tipa, joj kakve komentare pisete, gde ce vam dusa, to je dete. Nisam dugo bio tamo, ali elitni odredi i nalozi su tamo Sve jasno daje po direktivi, sad nema sumnje da je ovo istina..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • e ovo je ludilo - 20 000 u komadu

                    Comment


                    • Procitao sam sad u kuriru da je od korone preminuo Goran Acimovic Acim,naslov crni dani za Partizan,pa pored smrti Antica pojavljuje se ime ovog navijaca Partizana,mogu samo da pretpostavim zasto ali stvarno nemam pojma o kome se radi,pretpostavljam da je bio jos jedan od tih "vodja" navijaca.

                      Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        Procitao sam sad u kuriru da je od korone preminuo Goran Acimovic Acim,naslov crni dani za Partizan,pa pored smrti Antica pojavljuje se ime ovog navijaca Partizana,mogu samo da pretpostavim zasto ali stvarno nemam pojma o kome se radi,pretpostavljam da je bio jos jedan od tih "vodja" navijaca.
                        Sad citam vest i nije mi jasna neverovatno. Nego Mihajlo, da li se cujes sa mmajstorom, gde je on?
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ne cujem se ja ni sa kim odavde,nemam ni virtuelnih prijatelja ni neprijatelja,nikoga odavde licno ne poznajem.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Na FB-u kurira i blica ima 1k i 1.3k komentara na vest o Danilu. 80% je tipa, joj kakve komentare pisete, gde ce vam dusa, to je dete. Nisam dugo bio tamo, ali elitni odredi i nalozi su tamo Sve jasno daje po direktivi, sad nema sumnje da je ovo istina..
                            Izasli su u punoj snazi, jbg mora se[emoji3]

                            Sto se tice Danila, ako je istina nek je ziv i da se brzo oporavi ali ovo ce nam izaci na nos, bice jos veceg izivljavanja prvorodjenog.
                            Naravno da ce biti prica kako on i Danilo ne zive zajedno, da se nisu vidjeli otkako je ovo pocelo da ne bi Acko otisao u samoizolaciju a onda 14 tj 28 dana bez njega, sto je mnogo mnogo je[emoji3]
                            Nema sumnje da ce biti prikupljanja politickih poena na ovome, bice show KZS, koliko vcrs je ocekujem sa sve dramskim pauzama i cudima.
                            Nego mora da je ozbiljnija klinicka slika cim je odmah na infiktivnu posto je rekao prvorodjeni da bi njegova djeca isla na sajam. Daj Boze da grijesim i da momak ima laksu klinicku sliku i da se sto prije oporavi.

                            Inace, Alo objavio i da je Milo Djukanovic pozitivan
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • al stvarno moram da kazem glede tih jebenih politickih poena,da to isto radi i opozicija,samo su im smerovi drgaciji,cilj je ipak isti

                              dakle seru jedni,al seru i drugi

                              i dok kukate o karantinu i ostalom,evo teksta,tj izjava lekara koji je nas amerikanac,znaci nema nikakve politicke koristi ili znacaja i koji lepo kaze

                              Pulmolog Barjaktarević: Virus nepredvidiv, izolacija gorka pilula koja se mora progutati

                              https://www.glasamerike.net/a/srpski...i/5359237.html
                              Wizard

                              Comment


                              • Politickim strankamai jeste svrha skupljanje politickih poena,ali naravno da nije nacin da napises sin mi ima koronu i ondaposaljes sve botove ovog sveta da komentarisu po portalima. Mislimda tonije stina, ovaj je bas lud a ''mali'' Danilo nije bas mali, ima 22 godine. Ajde sto ima 22godine vec sto se druzi sa Janjicarima, trguje igracima a u slobodno vreme posecuje penzionere. Neka ''baba''na Blicu kaze kako ga je posecivao a ta baba ima 1750 prijatelja i izbacuje dnevno 50 statusa .

                                Tesko je udarati na porodicu. Vec sam video kako se oni nisu videli i kako predCednik nije imao vremena da se vidi sa njim ) Lik je skroz prso i to se jasno vidi. Rade punim gasom, kao sto ste videli u Kraljevu da pomaze sns a ne vlast koju oni drze) pa gde to ima.

                                Ceo svet se otvara a mi se zatvaramo. Na svu dobru ekonomiju i nikad bolje zdravstvo, mi prihvatamo pomoc sa svih strana i kunemo one koji ne salju a pritom smo se zaduzili jos. Prosto cvetamo.

                                Sad za vikend smo zatvoreni, bez sumnje da ce se izivljavati na tv emisijama svaki dan vikenda po vise puta.

                                Koliko koriste kampanju, jasno je i po Novom Pazaru. Samo sto je apravio politicki miting u Krusiku je za pad vlade, ali sta ce narod, moraju primiti 100e, platu a posle ce to sve opet ispistati tako sto ce im uzeti deo penzije i plate..

                                Ocekujem samoizolaciju 28dana za predsednika i odgovarajucu kosulju za njega
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X