Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Od kada je misljenje Bolsonara bitno za bilo koga, a narocito za nas ovde??

    Bolje da si onog naseg naucnika iz San Dijega citao, nego ove gluposti.

    Evo ceo link, iako sam postavljala delimicnu pricu, pogotovu onaj deo kada objasnjava zasto treba nositi maske.
    https://m.facebook.com/groups/scienc...3394539709544/
    pa da nije bitno onda valjda ne bi bio u vestima na N1
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Ihh sta je sve na vestima N1
      Citaj onaj tekst i ne pricaj mnogo
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • koji tekst? ja sam se nacito za vjeke vjekova

        cekam samo jos pobedu Trampa
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Cenim da nam od 15. recimo, sledi obaranje brojki, zbog Nove godine i Božića, zatim kreće "treći talas" zbog kojeg će da okrive gastarbajtere...

          Šta mislite o tome ?
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Originally posted by Constantin View Post
            Cenim da nam od 15. recimo, sledi obaranje brojki, zbog Nove godine i Božića, zatim kreće "treći talas" zbog kojeg će da okrive gastarbajtere...

            Šta mislite o tome ?
            Normalno. Pa mora Lukas da odradi tezgu na racun grada, taman da se malo finansijski konsoliduje.

            Comment


            • Originally posted by Lion View Post
              Normalno. Pa mora Lukas da odradi tezgu na racun grada, taman da se malo finansijski konsoliduje.
              Poskupelo "belo" pred praznike ?

              Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • https://twitter.com/i/status/1333470484357402626
                Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
                Last edited by Constantin; 30-11-20, 19:54.
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Znaci ovog lika kako bih gadjala necim u ovu glavudzu, kada ne mogu da ga slusam sa mirom, zamisli da mi se ovako obraca.
                  Djubre jedno radikalsko, ebo ih Djilas, koji 9 godina nije na vlasti, u Beogradu.
                  Ejjjj sta bagra radi za nase pare, jase li jase. I plus ovaj neki moj odbornik! Pa jbt!


                  Zemlja se raspada, pola bolesnih iz Bg po srpskim bolnicama kojekuda, sta tek onaj domaci zivalj tamo radi pitaj boga, satima bolesni sa upalama pluca i visokim T cekaju u redovima na ovoj zimi na pregled, a ovi mamlazi sastance, sprdaju se, uzimaju dnevnice, laju sa govornica protiv bivseg gradonacelnika koji nije godinama na vlasti i boli ih ona stvar sto se sve raspada.
                  Pa nikad vise Sunce da ne vide kada zavrse jednom iza resetaka.

                  Najvece zlo koje je moglo ovu jadnu zemlju da zadesi.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • ja sam pozitivan-brzi test je bio negativan,uzeli mi PCR,to bilo u sredu,u petak javili da sam pozitivan
                    Wizard

                    Comment


                    • Drži se
                      Kod kuće smo svi preležali u lakšem obliku, ja još uvek malo kuburim, zamaram se i kratkog sam daha ali kažu normalne posledice, proćiće. Imala T jednom, glava pucala par dana, stomak, začepljen nos i čulo mirisa se posle nedelju-dve polako vraća u normalu, ni kašalj, niti disajnih problema Malo je gadno kad se podudara, svi ukućani bolesni u isto vreme pa se pitaš šta ću sad, ali ebg snašli se, eto šta je tu je - mi obavili a i ti ćeš isto
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • pa ja se nadam,danas sam snimio pluca i vadio krv-za pluca su mi javili da nema upale,rezultate krvi jos ne znam

                        osecanje mirisa je nestalo u subotu...

                        uglavnom,za sad je blago kod obojice i da nije korone na ove simptome ne bi ni otisli kod lekara
                        Wizard

                        Comment


                        • Sta covek pametno da kaze, drzte se, cuvajte, uzimajte prepisane terapije, vitamine, minerale (Zn je jako vazan), sto vise tecnosti i kazu apsolutno mirovanje.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Maltene ko policijski cas...

                              Comment


                              • pa dobro to je samo za vikend. nista strasno
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X