Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pao je pod pritiskom. To je jedina dobra stvar u celoj prici.

    Njegove ekstremne mere ce mu doci glave.

    Koliko sam skapirao bice u nekom trenutku(danas ili kad vec) proglasena zabrana okupljanja.

    Comment


    • У Мачванском округу 116 нових случајева
      У Крагујевцу још 22 особе позитивне на коронавирус
      У Краљеву још 51 особа заражена
      U VOJVODINI 86 NOVIH SLUČAJEVA OBOLELIH OD KORONE: Skoro polovina iz Novog Sada


      Sve ispod 1.000 zarazenih u poslednja 24h je laz znaci, obzirom da je 80% novozarazenih iz BG.
      Last edited by belgrade_owl; 09-07-20, 14:36.

      Comment


      • Najsmesnija mi je odluka o zabrani okupljanja,na ulicama par desetina hiljada ljudi,suzavca koliko hoces a krizni stab donosi odluku o zabrani okupljanja vise od valjda 10 ljudi,prave se blesavi.

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          У Мачванском округу 116 нових случајева
          У Крагујевцу још 22 особе позитивне на коронавирус
          У Краљеву још 51 особа заражена
          U VOJVODINI 86 NOVIH SLUČAJEVA OBOLELIH OD KORONE: Skoro polovina iz Novog Sada


          Sve ispod 1.000 zarazenih u poslednja 24h je laz znaci, obzirom da je 80% novozarazenih iz BG.
          covid19.rs

          7,529 Testirano
          266 novih.
          Last edited by belgrade_owl; 09-07-20, 15:45.

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Najsmesnija mi je odluka o zabrani okupljanja,na ulicama par desetina hiljada ljudi,suzavca koliko hoces a krizni stab donosi odluku o zabrani okupljanja vise od valjda 10 ljudi,prave se blesavi.
            I dalje ce njih 10 moci da formiraju Bajagin voz ispred kordona policije.

            Comment


            • 107700421_10157697958519200_7477301461285675126_o.jpg

              ovo je onaj momak postavio na FB...vucic govori da je bezao iz skole
              Wizard

              Comment


              • 386 novozarazenih od 8446 tesitranih. 130 ljudi na respiratorima a 18 preminulih.
                Uzas
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • I to su oni glavni krivci, a sad ce da prebace na proteste
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Bez imalo obraza i srama. Kakve ce tek brojke da jave pocetkom sledece nedelje i da nabijaju na nos. Je... vas izbori i derbi. Neko mora odgovarati za to olosi
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Ma nisu oni nikad krivi, kriv je narod, a oni sve pustili, pozivali na izbore
                      21.juna su bili izbori, danas je 10.jul, ne treba biti genijalac
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • RTS:

                        U poslednja 24 sata testirane su 7.032 osobe, a koronavirus je potvrđen kod njih 345.

                        Borbu sa kovidom 19 izgubilo je još 12 ljudi, a od početka epidemije preminule su 382 osobe.

                        Broj aktivnih slučajeva je 3.911, a na respiratorima je 139 pacijenata.

                        Ukupan broj registrovanih slučajeva u Srbiji je 18.073, a ukupno je testirano 487.378‬ ljudi.

                        Comment


                        • Neka mi se sagne cela WHO i svi stručnjaci sveta i lažljive pičke

                          https://nova.rs/showbiz/estradni-men...-koronavirusa/

                          Umro čovek u 39. godini. Dobrodošli u 5g svet.

                          "umiru samo najstariji" ha ha ha ha smradovi mediokritetski potplaćeni vas ću da slušam pojma bre nemate govnari

                          Comment


                          • Ne zna se kako se prenosi
                            Ne zna se ko je ugrožen
                            Ne znaju se simptomi
                            Test ne valja
                            Ne zna se koliko će trajati
                            Stanje u plućima izazivaju ili 1) veštački virus 2)5g mreža i njeni talasi 3) most likely oboje da se ne bi ušlo u trag

                            Mnogo je porodica gde je jedno pozitivno a svi negativni, pravila nema.

                            Srećno narode

                            Comment


                            • Urose, jebala te 5G mreza vise - to je samo brza mreza u odnosu na dosadasnje.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Ma nesto se cudno desava veruj mi. Ne znaju na globalnom nivou tj ne zele da kazu sta se desava. Nema nikakvih pravila. Analiziram sada jer imam vise podataka iz okruzenja, nemoguce da budu slucajevi samo jedno u porodici POZITIVNO ostali NEGATIVNI. Kako to moze li neko ziv da mi objasni a po ceo dan zajedno?

                                Nesto se cudno desava verujte mi i vise stvari ubija ljude. Nema nikakve logike i konzistentnosti i konstante.

                                Drugar nema to culo mirisa i ukusa (simptom jula meseca, u martu je bilo 37 temp suv kasalj), a svi u porodici mu ok i on po ceo dan sa njimaa. KAKO?

                                KAKO?

                                KAKO? Ljudi testirani negativno KAKO? Nista tu meni nije jasno. Ko tu koga jebe. Kako iz iste kuce moze jedno da bude pozitivno a svi negativni (stariji od njega takodje koji bi kao trebali biti najugrozeniji). On se razvlaci vec 10 dana
                                Last edited by Cassius Clay; 12-07-20, 10:48.

                                Comment

                                Working...
                                X