Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • :r ofl: umra sam
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Nikakvi simptomi, negativan na testu, brzom i PCR i evo deset dana već bez mirisa i ukusa.
      Znači testovi su sranje živo.

      Edit: Da napomenem samo da se nedostatak čula javio nedelju dana nakon prvog testa. Odlučujem da ponovim test koji je opet negativan.
      Last edited by Indigo; 23-01-21, 23:52.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
        Nikakvi simptomi, negativan na testu, brzom i PCR i evo deset dana već bez mirisa i ukusa.
        Znači testovi su sranje živo.

        Edit: Da napomenem samo da se nedostatak čula javio nedelju dana nakon prvog testa. Odlučujem da ponovim test koji je opet negativan.
        cekaj a sto si se iso testirati ako nisi imo simptome?
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
          cekaj a sto si se iso testirati ako nisi imo simptome?
          Bio sam u kontaktu sa osobom koja je zaražena ali je nastavila da živi potpuno normalno, bez izolacije. Saznao sam tek kada je osoba završila u bolnici da ima koronu.
          Kako ne bih ugrozio moju porodicu normalna je stvar da se testiram.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • 我们收到了中国疫苗



            Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
            Last edited by Constantin; 24-01-21, 14:14.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Vučić: Britanski soj koronavirusa stigao u Srbiju

              Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je britanski soj koronavirusa "stigao u Srbiju", o čemu ga je obavestio ministar zdravlja Zlatibor Lončar.
              https://rs.n1info.com/vesti/vucic-te...MSDC-1c7xUUHEs
              tinu-ninu stiglo gotovi smo

              Putnica iz Londona, koja je bila negativna na PCR testu, donela je taj soj, njen suprug je imao teške simptome, rekao je Vučić za TV Prva i dodao da su ispratili sve kontakte te žene i pokušali da ih izoluju.
              eto ne vredi ni pcr test, ni maska, ni ko zna sta sve ne

              Sada imam uslove da se vakcinišem, nisam doneo odluku o danu. Ja bih primio kinesku vakcinu, ali pitam se da li ima smisla da budem u tih 500.000, rekao je Vučić.
              ma nema smisla precednice JA kad ti kazem
              Last edited by Constantin; 24-01-21, 14:04.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • 4.8 Zabranjeno je zatrpavanje teme porukama u nekom kratkom vremenskom periodu, odnosno pisati post za postom. Imate opciju Edit post ili Izmeniti.
                Kao i postavljati poruke koje ne doprinose kvalitetu rasprave ili postove koje nisu predmet postojeće teme!
                Za sve forumaše su ista pravila
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by Constantin View Post
                  Za sve forumaše su ista pravila
                  cekaj jel ti hoces da ja padnem u depresiju u ova teska vremena, moram malo ovako to je moj mehanizam odbrane

                  al bas ako hoces edituj mi
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                    cekaj jel ti hoces da ja padnem u depresiju u ova teska vremena, moram malo ovako to je moj mehanizam odbrane

                    al bas ako hoces edituj mi
                    Nema šta da ti editujem, samo sam uradio kako treba i za to dođeš pivo....

                    P.S. Od kako primih vakcinu, nešto se čudno ponašam
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by Constantin View Post
                      Nema šta da ti editujem, samo sam uradio kako treba i za to dođeš pivo....

                      P.S. Od kako primih vakcinu, nešto se čudno ponašam
                      koje pivo jel moze rakija ona dunjovaca znas kako udara
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                        koje pivo jel moze rakija ona dunjovaca znas kako udara
                        Ne znam da li smem da pijem dok ne primim i drugu dozu....ali "dunja"....hm poslednju dobru sam pio u Koštunićima.
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Originally posted by Constantin View Post

                          P.S. Od kako primih vakcinu, nešto se čudno ponašam
                          ?

                          ozbiljno ili...
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                            ?

                            ozbiljno ili...
                            Merkam kučići i mačići po ulicu....




                            Ozbiljno....nikakav problem nemam, čak me ne boli ni ruka, a ni mesto gde sam primio vakcinu. Druga doza ide 14.02. samo do tada treba da se pazim da ne bude sve uzalud..Juče je jedan sin primio (i njegova devojka sa kojom živi), danas ja, supruga i drugi sin, četvrti ne može još uvek jer je "taze" preležao Coronu, treba da prođe neko vreme, a ovaj treći kaže da čeka da vidi šta će biti s nama, pa ako ne bude ništa i on će programer

                            Taman sam dobio novu karticu od Аэрофлотa taman posla da budem zatečen i bez potrebnih papira...
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment






                            • a sad da se vratimo na vesti malo iz Austrije

                              10.000 ljudi prosvjedovalo u Beču protiv korona mjera

                              Gotovo 10.000 ljudi, po procjenama policije, okupilo se u subotu poslijepodne u Beču na prosvjedu protiv epidemioloških mjera uvedenih zbog pandemije koronavirusa od ožujka, tražeći ostavku vlade i optužujući medije da lažu.

                              Austrijska vlada uvela je potkraj prosinca treću karantenu ne bi li usporila pandemiju.

                              Zatvorene su sve trgovine koje nisu nužne, kulturna mjesta, sportske dvorane, škole i fakulteti.

                              „Podaci o mrtvima su gluposti. Ne želim završiti kao u Kini gdje se ništa ne smije”, rekla je Gabi, stojeći pored natpisa „Vi ste bolest, mi smo lijek”.

                              „Odrasli smo! Već godinu dana stalno izlazim i nisam se zarazila koronavirusom. Ne dolazi u obzir da se cijepim”, dodala je.

                              Mašući austrijskim zastavama, većina sudionika nije nosila maske i nisu poštivali distancu.

                              Na skupu je sudjelovao i bivši zamjenik kancelara s krajnje desnice, Heinz-Christian Strache, također bez maske.

                              Održan je i skup pristaša mjera ograničenja koji su organizirali aktivisti krajnje ljevice i na kojem se okupilo oko 500 ljudi.

                              Austrija ima 8,9 milijuna stanovnika, a u subotu je imala ukupno 7053 umrlih od covida-19.

                              Stručna skupina preporučila je austrijskom kancelaru Sebastianu Kurzu da ne ukida ograničenja 25. siječnja kako je planirano jer se broj zaraženih ne smanjuje a nova britanska varijanta virusa sve se brže širi.

                              Znanstvenici su savjetovali da rad od kuće bude obvezan i da se produlji karantena.

                              Vlada će u nedjelju objaviti nove mjere.

                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                                cekaj jel ti hoces da ja padnem u depresiju u ova teska vremena, moram malo ovako to je moj mehanizam odbrane

                                al bas ako hoces edituj mi
                                Ako si Poprsje Ministra Loncara - nemoj da se vakcinises.
                                Ako si cestito musko celjade, sa necim u underwear sem losiona... - misicu pod iglicu, manjo.
                                Dje ode ovaj svet - izvini Urose, bio si u pravu za mnogo sta....
                                Ovo - pih!
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X