Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LM,gopoja je carica i zasluzuje postovanje,ali ako joj otkriju ID,popice otkaz

    Wizard

    Comment


    • Originally posted by Karamazov View Post
      A šta je pitala Uzelac?
      cuo sam uvod-tajkunski mediji yadda yadda yea
      Wizard

      Comment


      • Miševi, šta ste se sakrili unutra?



        Goran Vesic. Gradonačelnik i zamenik gradonačelnika Beograda.
        Last edited by Indigo; 10-04-20, 15:42.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Miševi, šta ste se sakrili unutra?



          Goran Vesic. Gradonačelnik i zamenik gradonačelnika Beograda.
          Kakva g. od ljudi, da covek ne poveruje

          Comment


          • Imam dva zapazanja sa dansnje kzn, iako sam vrlo malo čula šta su rekli, ali kako...e bome...
            Kon se smeska cesto, sto mi se svidja (ne znam da li ima veze sa unapredjenjem), a Darija...juuuh sto je nepismena kukuuuu, problemi sa padezima, predlozima, brojevima, rodovima STRASNO!
            Nisam obracala mnogo paznju kako i sta ona prica do sada...ccccc...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Od sutra, konferencija za novinare bez novinara
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Evo i Loncar na RTS kaze da je vucic sacuvao srpsko zdravstvo majko mila sta smo mi dozvolili..,,,ovaj narod je neverovatan...da ne kazem glup
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • LOL

                  Konacno neke reci koje je izgovorio Nestorovic, a da ne pozelim da ga izudaram. Pokopao ih je najstrasnije.

                  Comment


                  • Od danas prestajem sa učestalim pranjem ruku. Došao mi račun ko da kitove uzgajam.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Liverpool announce former player and manager Kenny Dalglish has tested positive for COVID-19 but is asymptomatic.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        LOL

                        Konacno neke reci koje je izgovorio Nestorovic, a da ne pozelim da ga izudaram. Pokopao ih je najstrasnije.
                        Njih je Kon juce na KZN unazadio, svesno ili nesvesno ne znam, ali unazadio ih je odgovorom o masovnom testiranju.

                        Originally posted by miloolja View Post
                        Liverpool announce former player and manager Kenny Dalglish has tested positive for COVID-19 but is asymptomatic.
                        Oni imaju testove u apotekama da kupe koliko sam ja razumeo, jedan igrac Wednesday-a je uzeo taj test cisto iz radoznalosti i testiran je kao pozitivan.

                        Comment


                        • Nećeš vala.

                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Imam dva zapazanja sa dansnje kzn, iako sam vrlo malo čula šta su rekli, ali kako...e bome...
                            Kon se smeska cesto, sto mi se svidja (ne znam da li ima veze sa unapredjenjem), a Darija...juuuh sto je nepismena kukuuuu, problemi sa padezima, predlozima, brojevima, rodovima STRASNO!
                            Nisam obracala mnogo paznju kako i sta ona prica do sada...ccccc...
                            delovala je kao da su je prekunuli usred...

                            inace ne govori tako,uglavnom pravilno (ako zanemarimo lapsuse
                            Wizard

                            Comment


                            • Ej, pa de si mene nasao

                              Svaki put kaze: ja bi ...a zatim
                              - obzirom
                              - 284 pacijenata
                              - 89 pacijenta
                              - od ovoga virusa
                              - odelenje
                              - obolenje
                              - ljudi trebaju da ostaju kod kuce
                              - dvesto, tristo
                              itd..

                              A ti lupi razmak posle znaka interpunkcije, mislim da je vreme -.-
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • a ti lupi ljutu,glupave stvari te nerviraju



                                i sta si se zalepila za to OBZIROM,pusti ljude neka govore i pisu kako oce-ko se usolio,osolio se,kraj
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X