Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako su oni testirali 500k ljudi ja sam Merlin Monro...

    Na pocetku 4,5,4,6,5

    Sredina1,1,0,1,0,1

    Sad 13, 15, 16,14,13,12,14...

    Nerealno
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Ako su oni testirali 500k ljudi ja sam Merlin Monro...

      Na pocetku 4,5,4,6,5

      Sredina1,1,0,1,0,1

      Sad 13, 15, 16,14,13,12,14...

      Nerealno
      Ma kakvih 500k, ako ima upola toliko, mada je i to puno.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Ma katastrofa koliko lazu, ne znam ni sto sma gledala, samo sam se iznervirala
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Sami smo krivi. Ovolika nezainteresovanost naroda je jeziva...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ovo za sex je istina što je Kulubmura ostavio a i za "vanzemaljce". Znam da satanisti sva otkrića i sve dobijaju u transevima pod jakim dejstvima nekonvencionalnih opijata, od djavola. A to sve ide u prilog smanjenju populacije što je agenda dugo dugo.

            Mislim možda je nekome smešno ali je glupo da je to nekome smešno. Mnoga tehnička otkrića je sam djavo doneo dok su ljudi zabajani u transu na najvišim nivoima okultizma komunicirali sa onostranim.

            Mnoge stvari su tako otkrivene i to je paradoks. Od najstarijih dana vladari i žreci su na najvišim nivoima magije i okultizma tražili savete i znanja uzimali od nečastivog.

            Skoro sam slušao o ovome a ne sećam se gde, a spominjao je i Alex Jones komunikaciju sa onostranim.
            Last edited by Cassius Clay; 14-07-20, 15:05.

            Comment


            • Comment


              • kaze brnabicka da ce maske biti obavezne i na otvorenom, lele...
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • To moze da zaboravi...
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • ja je jos nisam ni jednom stavio a prekljuce su me izbacili iz prodavnice
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Ja je nosim u zatvorenom, ali sta ce mi kad recimo izadjem da prosetam kuce, van pameti.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Ja je nosim u zatvorenom, ali sta ce mi kad recimo izadjem da prosetam kuce, van pameti.
                        naucnici su dosli do saznanja da virus ostaje u vazduhu i da vetar ga raznosi. tako da u Kini i ostalim azijskim zemljama verovatno si videla da nose i na ulici. e sad ono sto je caka maska se nosi zato sto vlada ne zna ko je sve zarazen jer ne mogu ceo narod testirati i maska sluzi da taj koji ima to ne prenese jer maska kao maska stiti samo 5% ona se koristi ustvari da taj ko to ima ne prenese drugom.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Ali recimo moja mama je srcani bolesnik i njoj ekstremno smeta maska kad je nosi napolju, kad ide uzbrdo i sta cemo sad?
                          Da li da rizikuje malu verovatnocu da se zarazi na ulici ili da je strefi srcka posto nema dovoljno kiseonika?
                          ja glasam za prvo...
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Hahahah djubre malo što se smiješ ti meni

                            Inače random faktor korone i dalje dominira. Liku se roditelji "zarazili" koji ne izlaze iz kuće a on NEGATIVAN i on i žena.

                            Hahaha pa ko im je preneo? Moj ćaća? Braćo nas neko jebe dobro a vi kako oćete.

                            A da ostalo na trenerci nekoga pa ih zarazio. Mislim to je toliko apstraktno i neprecizno da moraju javno da izadju da kažu da ne znaju ništa

                            Comment


                            • Originally posted by Cassius Clay View Post
                              Hahahah djubre malo što se smiješ ti meni

                              Inače random faktor korone i dalje dominira. Liku se roditelji "zarazili" koji ne izlaze iz kuće a on NEGATIVAN i on i žena.

                              Hahaha pa ko im je preneo? Moj ćaća? Braćo nas neko jebe dobro a vi kako oćete.

                              A da ostalo na trenerci nekoga pa ih zarazio. Mislim to je toliko apstraktno i neprecizno da moraju javno da izadju da kažu da ne znaju ništa
                              to su vec ponovili 1000 puta...






                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • nego jel vam cudno da niko vise ne umire od drugih bolesti samo od korone

                                video sam podatak WHO da godisnje umre do 600.000 od sezonskog gripa, toga sad vise nema
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X