Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Vuciceve eksperimente, ne.
    Ono kad nisi u dosluhu sa vlastima....i kad vlast ne može da se ugradi...
    http://nova.rs/category/zdravlje
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Pa moramo primiti vakcinu posto necu moci izaci iz zemlje ako je ne primim, sad ce josmalo godinu dana kako sam zatocen ovde

      Sramne su ove mere,danas je inace black friday...ova drzava je komedija i zajebancija..od ponedeljka ce tek biti ludilo...prosetam malo i nazad kuci, tako bi trebalo svi....winter is coming,imunitet ce padati...daj Boze da bude bolje, ali stvarno sumnjam..nije nemoguce da celoj Evropi preti kolaps veoma brzo.....
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Vuciceve eksperimente, ne.
        pa o cemu onda pricamo
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • O nekoj normalnoj i proverenoj vakcini.

          Ja se nadam da ce u privatnim klinikama biti dostupno nesto pristojno.

          @Indigo
          Sve se slazem sto si napisao, sestri zelim brz oporavak i da prelezi bez ikakvih komplikacija!

          Comment


          • Originally posted by belgrade_owl View Post
            O nekoj normalnoj i proverenoj vakcini.

            Ja se nadam da ce u privatnim klinikama biti dostupno nesto pristojno.
            kao sto rekoh prave vakcine nema. ko zna kolko ce ova trajati. evo ti prost primer, i sami su rekli da ovaj virus jos nisu skroz upoznali i da jos mutira. sta ako za godinu dana tolko mutira i promeni strukturu da ova vakcina vise ne bude vredela?
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              O nekoj normalnoj i proverenoj vakcini.

              sestri zelim brz oporavak i da prelezi bez ikakvih komplikacija!
              Takodje...brz oporavak
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                Nije problem primiti vakcinu, testiranu, kontrolisanu i sa jasno naznačenim kontraindikacijama i svim studijama pojedinačnih slučajeva koji su bili problematični.

                Problem je primiti vakcinu, eksperimentalnu, brzinski sklepanu za zemlje trećeg sveta, gde ti je pre same vakcinacije naznačeno da nećeš dobiti isto što i gradjani EU.

                Hipotetički možda se nikada i ne zarazis koronom a uništi te falicna, nedovoljno testirana vakcina koja kao takva ne sme da se koristi kao sredstvo imunizacije.

                Samo činjenice.

                Btw, sestra mi je zaražena covidom.
                Brz oporavak, kako se oseca?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Indigo, kako je?
                  Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                  pa o cemu onda pricamo
                  Sve lepo pise, citaj.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • ispred Zare u Uscu

                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Indigo, kako je?
                      Sve lepo pise, citaj.
                      cek da rezimiramo: u privatne klinike ce stici vakcina (za koju ces pritom morati platiti) a Vucis od njih nece smeti kupiti nasim parama
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Dobro je. Prva dva, tri dana temperatura i malaksalost, sada gubitak čula ukusa. Mislim da je blaži oblik.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                          Dobro je. Prva dva, tri dana temperatura i malaksalost, sada gubitak čula ukusa. Mislim da je blaži oblik.
                          Dobro je, sve koje znam su imali laksi oblik, ali svi su se zalili na ogromnu malaksalost, otprilike 2 koraka po stanu im je predstavljao ogroman napor.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            ispred Zare u Uscu



                            Posle kazu sto zabrane, sto karantini... pa kad smo retardi tupavi. Samo diktatura ovaj narod spasava, ali ne ova kvazi-lopovska, vec pravi bic.
                            Za bolje i nismo.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Koliko je dana vec to drzi? Uff mnogo je nepredvidiv virus stalno ide up-down. Ima terapije? A klinci kako su?

                              Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                              cek da rezimiramo: u privatne klinike ce stici vakcina (za koju ces pritom morati platiti) a Vucis od njih nece smeti kupiti nasim parama
                              Pojam ja nemam sta ti pricas.
                              Kakve sad privatne klinike? Mislim posto meni odgovaras gde sam to pominjala? Odgovorila sam ti sta znaci generalmo vakcinisanje populacije, NEVEZANO ZA KOVID (pise lepo), posto se pitas kako onaj koji je zdrav a nece da se vakcinise ugrozava druge koji hoce, jer je to uopsteno nerazumevanje antikaksera, kako oni mogu da ugroze vecinski deo koji nije.
                              I odgovorila ti da Vucicevim eksperimentima ne verujem, njemu ne verujem ni hleba da nam da sada.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • U NS vanredno stanje...samo da prodje black friday...
                                Last edited by Karamazov; 27-11-20, 13:53.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X