Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako imunitet krda ako se možes ponovo zaraziti?
    Imunitet koji si stekao nakon prelezane bolesti traje Max tri meseca. Mislim da tu nema logike.

    A ove brzinski sklepane vakcine će za dve, tri godine odneti dosta žrtava jer je to taj period gde će se manifestovati većina kontraindikacija i njihova ozbiljnost.

    Svi smo mi ludi ako primimo ovu prvu, neispitanu verziju.
    Sve smo vala bili ali pokusni pacovcici baš i ne moramo biti.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
      Kako imunitet krda ako se možes ponovo zaraziti?
      a od vakcine ne moze? kolko traje vakcina da li neko zna...


      ma najbolje pustiti da priroda uradi svoje, kakve igle, maske (a sta je bilo sa rukavicama nisu vise obavezne?)

      vesti ne treba ni gledati
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
        a od vakcine ne moze? kolko traje vakcina da li neko zna...


        ma najbolje pustiti da priroda uradi svoje, kakve igle, maske (a sta je bilo sa rukavicama nisu vise obavezne?)

        vesti ne treba ni gledati
        A profit, uglavnom, pogrebnim preduzećima i radnjama...
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment




        • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Zvanično preminula još 51 osoba, registrovano 7.606 novih slučajeva koronavirusa

            http://rs.n1info.com/Vesti/a676713/K...-novembar.html

            Comment


            • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post


              U S. Koreji pitanje da li su i culi da korona virus postoji

              Comment


              • kazu obavezna vakcinacija celog stanovnistva, Vucko ce naterati. i neduznu decu

                meni samo nesto ne ide u glavu

                onaj ko je bio hospitalizovan i treba da se vakcinise, naravno i ko hoce. i kad to obavi on je zasticen i sta njega boli kurac sto se 10 oko njega nece vakcinisati kad u njega vise ne moze uci korona, jel tako

                cemu onda potreba vakcinacija svih?
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • U suštini on samo djecu i može natjerati. Sve preko 18 ne, bar do promjene Ustava. Istina i to sa Ustavom mu je sada dan posla. [emoji23]

                  Comment


                  • Kako bre elementarne stvari oko vakcinacija antivakseri ne kapiraju, nevezano za kovid i stalno istu mantru vrte.

                    Uvek imas veliki broj onih u delu populacije koja ne sme da primi vakcinu: bebe, bolesnu decu i bolesne odrasle, a ti kao zdrav, ako izaberes da se ne vakcinises, njih dovodis u smrtnu opasnost. Vakcinacijom stitis sebe ali i druge koji, ponavljam, ne mogu da se vakcinisu.

                    Sto se tice prelezane korone, nije jos uvek dokazano da je imunitet trajan.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Kako bre elementarne stvari oko vakcinacija antivakseri ne kapiraju, nevezano za kovid i stalno istu mantru vrte.

                        Uvek imas veliki broj onih u delu populacije koja ne sme da primi vakcinu: bebe, bolesnu decu i bolesne odrasle, a ti kao zdrav, ako izaberes da se ne vakcinises, njih dovodis u smrtnu opasnost. Vakcinacijom stitis sebe ali i druge koji, ponavljam, ne mogu da se vakcinisu.

                        Sto se tice prelezane korone, nije jos uvek dokazano da je imunitet trajan.
                        Hoces li se ti vakcinisati?
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Nece ti biti obavezna vakcinacija, ali ce verovatno veliki broj zemalja zahtevati potvrdu o istoj ako zelis da putujes, njihovo pravo.

                          Meni nije jasno zasto se ljudi plase da prime vakcinu, sta to moze da ti u 21. veku neko ubaci kroz vakcinu a ne moze kroz hranu i pice na primer?

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Nece ti biti obavezna vakcinacija, ali ce verovatno veliki broj zemalja zahtevati potvrdu o istoj ako zelis da putujes, njihovo pravo.

                            Meni nije jasno zasto se ljudi plase da prime vakcinu, sta to moze da ti u 21. veku neko ubaci kroz vakcinu a ne moze kroz hranu i pice na primer?
                            kao prvo to nije prava vakcina. nit se zna kolko ce trajati nit ce proci sve kontrole pre distribucije. kontrola traje 5 meseci a oni hoce da zbrzaju i preskoce neke korake kako bi sto pre vakcinisali. a za moguce posledice "pa lako cemo"
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Nije problem primiti vakcinu, testiranu, kontrolisanu i sa jasno naznačenim kontraindikacijama i svim studijama pojedinačnih slučajeva koji su bili problematični.

                              Problem je primiti vakcinu, eksperimentalnu, brzinski sklepanu za zemlje trećeg sveta, gde ti je pre same vakcinacije naznačeno da nećeš dobiti isto što i gradjani EU.

                              Hipotetički možda se nikada i ne zarazis koronom a uništi te falicna, nedovoljno testirana vakcina koja kao takva ne sme da se koristi kao sredstvo imunizacije.

                              Samo činjenice.

                              Btw, sestra mi je zaražena covidom.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                                Hoces li se ti vakcinisati?
                                Vuciceve eksperimente, ne.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X