Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Kulambara View Post
    ponovicu,srbija/balkan nema ekskluzivu na ovo,porast je svugde i sad mi je glupo upirati prstom samo na vladu...

    i ovo sam procitao na TW i od srca se slazem

    “Viruses don’t kill people, people kill people!!”
    A vidi ti njega a u k9ga da upiremo? Igraju fudbal pred punim tribinama, zurke, izbori i ostale zajebancije

    Na sve to pustaju idiote kao Nesterovic da lupeta po tvu kako mu se cefne.

    Nece njih vise niko slusati, a u prevodu ako ovo krene up i kulminira na jesen, bice pakleno.

    A dobro, kriv je vise vetar, naneo je virus vamo...sad i ako bude jos exit, nece oni biti krivi nego Carl Cox.

    Svasta se pise..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ako ne testiraš nećeš ni imati zaraženih...HR, SLO rade samo ako sam tražiš (i platiš). Naravno da vlasti u HR i CG poušavaju da proglase Free korona radi sezone i kinte ali iole misleći čovek će znati da je to svojevrsna fals flagge. Korona nije nešto izmišljeno, možda je stvorena veštačkim putem ali nije izmišljena ali je pri tom ceo svet taoc virusa.
      Vlast u Srbiji ne radi dobro, doktori su u problemu jer malo znaju o virusu ali osim gafa sa izborima i skidanjem mera (vlast) sve ostalo (svi postupci) piju vodu. Uvek može bolje.
      Last edited by nebitan; 05-07-20, 06:17.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • E, moj komso, ovde i kad odes da se za svoje pare testiras - nema testova.
        Ako imas simptome - lezite kuci i nadajte se najboljem.
        Od juce je jedan manje na respiratorima u Nisu - moj stric.
        Ode Svetom Petru na recepciju.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          E, moj komso, ovde i kad odes da se za svoje pare testiras - nema testova.
          Ako imas simptome - lezite kuci i nadajte se najboljem.
          Od juce je jedan manje na respiratorima u Nisu - moj stric.
          Ode Svetom Petru na recepciju.
          Saučešće. Inače se slažem za ovo "lezite kući" to ja govorim ljudima da ne bacaju novac kada im neće uraditi test a neće ni vratiti novac.

          Comment


          • Hvala, Urke.
            Ovde je osnovni problem totalni amaterizam onih koji se time bave.
            Nekada, za vreme zlog komunizma, je postojala ambulanta u skoro svakom selu u koju je dolazio doktor odredjenog dana u nedelji - sada toga nema.
            Nekada se znao red u celom tom sistemu - sada toga nema.
            Da li je opravdanje vanredno stanje sto nisu sredjene udarne rupe po ulicama, sto nije pokosena trava po javnim povrsinama, sto po rekama plovi gomila djubreta.....
            Sta cemo sa komarcima i krpeljima koji su se nakotili u ovim vlaznim danima za nama?
            Koliko ce se tim putem zaraziti i cime?
            Stric je otisao, ostatak familije u tom ogranku je u samoizolaciji zato sto nisu imali gde da se testiraju.
            Nisu isli ni na derbi, ni na zurke, vec ziveli normalno koliko god se to moglo u ova luda vremena.
            Jebiga!
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              E, moj komso, ovde i kad odes da se za svoje pare testiras - nema testova.
              Ako imas simptome - lezite kuci i nadajte se najboljem.
              Od juce je jedan manje na respiratorima u Nisu - moj stric.
              Ode Svetom Petru na recepciju.
              saucesce...

              jel stric bio primljen odmah ili su ga vracali?

              oprosti sto pitam,ali u okolnostima,pisanjima i pricama,prosto se namece...
              Wizard

              Comment


              • Originally posted by Kulambara View Post
                saucesce...

                jel stric bio primljen odmah ili su ga vracali?

                oprosti sto pitam,ali u okolnostima,pisanjima i pricama,prosto se namece...
                Poslali ga kuci: Neje ti nista, nemamo testovi, ama, ako ti se mnogo slosi - t`g dodji.
                Ode striko pre 3 dana, stavili ga na respirator i juce skinuli.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • gadno vreme doslo

                  jedan cica mi je govorio-sinko ne do ti bog da zivis u zanimljim vremenima...


                  a eto nas...
                  Wizard

                  Comment


                  • Originally posted by Kulambara View Post
                    gadno vreme doslo

                    jedan cica mi je govorio-sinko ne do ti bog da zivis u zanimljim vremenima...


                    a eto nas...
                    To je stara jevrejska izreka: Dabogda ziveo u zanimljiva vremena.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Saučešće
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Strasno, sve smo vise okruzeni i znamo bolesne, a i licno pogodjeni.

                        Saucesce kronose.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ne bojim se smrti - to je nesto sto nas sve ceka na kraju, ali ne mora taj kraj biti izazvan nasim kurcenjem.
                          Svestan sam da kada izadjem Sv. Petru na tiket - odo` na recepciju bez gundjanja i znam da idem na toplo mesto: jebiga, ja i harfe ne idemo zajedno, a krilca bi morala da budu k`o kod AN-225.
                          Moji pajtasi su dole pored kotlica u Chez Lucifer i gazda nam daje popust samo da ne turimo nekog demoncica u kotlic - cisto da zamirise vojnicki pasulj ili gulas.Imao sam dosta prilika da posetim tu kafanu u zadnjih 30+ godina, izgleda da me ni Predsednik SAO Pakla nece.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Saucese!!! Neka mu je laka crna zemlja!!!
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Saucesce Kronose.

                              Zivimo u zemlji u kojoj sistem ne postoji, Šta kada “superheroj i gospodar naših života” nije tu?
                              Ovaj tekst govori sve, i ko je zaduzen za nase zdravlje, zdravlje dece, odraslih.

                              Comment


                              • Sramota, velika sramota.

                                Last edited by belgrade_owl; 05-07-20, 12:03.

                                Comment

                                Working...
                                X