Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista gore kada ne moze covek normalno da komunicira, nego odmah se nadje neko da podjebava, da nisko udara, spusta na licni nivo. Pa jbt!!
    Ti si shvatio da ja pisem o ovome zato sto se plasim, ne mogu da spavam, da li cu da prezivim ...i uostalom uopste ne znam zasto svaki dan ulazis sa mnom u konverzaciju kada totalno razlicito mislimo???
    Sta ti je cilj, da podjebavas ili da me nerviras, posto niti je tema za podjebavanje, niti trenutak za nerviranje. Ne svidja ti se sta pisem... preskoci jbt.


    Pricam uopsteno o ljudima u prevozu, na poslu, ne o sebi. Ja ne koristim prevoz.
    Koji su to idelani uslovi da se drzi dovoljna distanca? Gde? Lekari su se naravno razboleli kada su izlozeni velikoj koncentraciji veirusa svakodnevno, u kontinuitetu, ocigledno nisi ni procitao niti odslusao Seklera.

    Ako je nekome posao na drugom kraju grada, normalno da mora prevozom, nece peske valjda. Sto se tice posla i okruzenja tamo, zavisi najvise od broja ljudi, ali pre svega od rukovodstva i vlasnika kako su se postavili, a ima svakakvih debila koji nesto negiraju i prave se pametni pa im firme desetkovane posto nisu preuzeli mere. A na posao moras da ides jer nema plate jbg sa kovidom 65% pa sad ti palamudi.

    Ovde postavljam pametne stvari od pametnih ljudi da ako neko nesto hoce pametno da procita, a ne da bi ti i slicni skakali i negirali ili podjebavali.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • ih sto si se ti iznervirala. bolje da ne citam sve evo odma prekidam
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Za tepanje sam tu ja.

        Slazem se sa Semom da treba drzati distancu od ljudi...cak vecu i od samog virusa. Prosto mi oce zasuze kad mu citam post, uzivo bi to bilo sigurno i gore.

        Od ovih sto nisu verovali u virus i lizaca kasika, dosli smo do...verovanja u srebrnu vodu i drveni caj..napredujemo..

        Ljudi ni danas ne kontaju velicinu problema u kojoj se nalazimo na globalnom nivou..
        Nije problem već katastrofa na globalnom nivou, ali samo ako ovo nije ono što nam pričaju da jeste.

        Lizanje kašike će onda biti najmanji problem.

        Comment


        • Originally posted by goku View Post
          Nije problem već katastrofa na globalnom nivou, ali samo ako ovo nije ono što nam pričaju da jeste.

          Lizanje kašike će onda biti najmanji problem.
          Lizanje ne govori o virusu vec o ljudima koji lizu. Takvi nam nece dati da idemo napred.

          Mil9 je nije pao sto je lopov, nego sto je hteo da uzme plac u Buljaricama crkvi..

          Isto je i ovde..tj tako ce i biti. Nama virus i nije toliki problem, koliko zatucanost nekih ljudi.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Zvanično preminule još 52 osobe od koronavirusa u Srbiji, 7.919 novozaraženih

            http://rs.n1info.com/Vesti/a679000/K...-decembar.html

            Comment


            • Fajzer i Biontek podnose zahtev za registraciju vakcine u Srbiji

              Kompanije Fajzer i Biontek predaju Agenciji za lekove i medicinska sredstva neophodnu dokumentaciju za registraciju vakcine protiv kovida u Srbiji.

              Ovo je juče dogovoreno na sastanku predstavnika kompanija sa predsednicom Vlade i ministrom zdravlja, saznaje RTS.

              Vakcina američke kompanije Fajzer i nemačkog Bionteka pokazala se, nakon treće faze ispitivanja, kao 95 odsto efikasna. Prima se u dve doze.

              Kompanija Biontek radi na pronalasku formule koja bi omogućila njeno čuvanje na sobnoj temperaturi jer, prema trentnim podacima, mora da se čuva na -75 stepeni Celzijusa, što predstavlja problem za distribuciju.

              Velika Britanija je ranije odobrila upotrebu "Fajzer-Biontek" vakcine i time postala prva zemlja u svetu koja je to učinila.
              __________________________________________________ __________________________

              Stize!!!

              e ajde da vidimo ovi sto su me zajebavali "anti-vakcinas"

              vis ti sta je to nesto zuto ko zna sta je tu smuckano
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Cedevita
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Cedevita
                  Hm....

                  Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • [emoji2][emoji28]
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Kad bih napisala sta mu zelim i sta sam sve pomislila, morala bih da se samobanujem

                      “Zaraženo 60 odsto žena, to je zbog CRNOG PETKA”
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Kad bih napisala sta mu zelim i sta sam sve pomislila, morala bih da se samobanujem

                        “Zaraženo 60 odsto žena, to je zbog CRNOG PETKA”
                        Veliki petak - zatvorili, Crni petak - "nisu mogli" još se i sprdaju...a ako pak misle ozbiljno, Bog nek nam je u pomoć u čijim smo rukama.

                        Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Zvanično 7.802 nova slučaja koronavirusa, preminula 61 osoba

                          http://rs.n1info.com/Vesti/a679444/K...-decembar.html

                          Comment


                          • A konacno usvojili one mere od pre par dana predlagane

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment




                            • Braća Makedonci su baš u kanalu kad i od BiH lošije stoje. Valjda prođe ovo sve konačno..

                              Comment


                              • Hahhahaha RSE ahahahhah kako im treba jebati mater.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X