Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predrag Kon nastavlja dominirati i saopštavati javnosti ono što "Mali Alek" želi da čuje.

    Čovek kada je nezadovoljan lečenjem menja lekara.

    Zašto je sada problem menjati čitav Krizni štab? I ovako od sadašnje strukture "stručnjaka" nema 'leba...

    Comment


    • Najjači su studenti ovi, pa nisu ludi sad da se vraćaju na selo u sezonu baliranja sena, žetve pšenice, ječma i zobi.

      Lepše im da lade j.... na NBg.

      Comment


      • Pa valjda je lepše imati svoju zemlju i seno i biti hazjain nego živeti u onim konzervama NBG ono ruglo od komunjarske arhitekture, anti-humanističke

        Valjda im je lepše traktorom po selu nego s djedovima i babama u prevozu

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Najjači su studenti ovi, pa nisu ludi sad da se vraćaju na selo u sezonu baliranja sena, žetve pšenice, ječma i zobi.

          Lepše im da lade j.... na NBg.
          Pa ti koji su po domovima uglavnom bas i ne lade j..., jer bi ostali bez mesta u domu, uglavnom su to redovni studenti.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Svi na selo. Lista pod rednim brojem 7. Vuk Drašković

            Comment


            • Vidi se Uroše da nikada nisi tovario bale sena.

              Kakvi autobusi sa babama, sede u studenjaku i cevče "krmačicu" piva "Merak", jer jbg nema se za Lav.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Pa ti koji su po domovima uglavnom bas i ne lade j..., jer bi ostali bez mesta u domu, uglavnom su to redovni studenti.
                Uglavnom malo teže....ti ko da živiš u paralelnom univerzumu gde se mesto u domu dobija jedino po onim propisanim kriterijumima.

                A i šta bi država Srbija sa tolikim umovima, koliko ih samo "redovnih" ima po domovima, pa ko će da asfaltira ove silne autoputeve, toliki doktori, ekonomisti i pravnici sigurno neće....

                Comment


                • Brajkić brate nije da sam tovario bale sena, ali moje komšije sa sela su materijalno za moje drugove iz Kaludjerice, NBG i slično hazjaini. Kneževi. Kad bi žene znale da je bolje da budu sa sirogojnskim hazjaninom nego sa novobeogradskim dilerčićem trave

                  Ako ima neka ovde zainteresovana da je sprovedem po Zl kraju, odmah dobija od muža isključivo VW auto.

                  Hrane u izobilju. Samo da nauči neke poslove osnovne i gospodja.

                  A ne ona bi da se vozi u bmw 2006. karavan sa 1111 tablicama sa momkom koji nosi torbicu oko vrata. Neće novog golfa i pršutu
                  Last edited by Cassius Clay; 03-07-20, 10:30.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Uglavnom malo teže....ti ko da živiš u paralelnom univerzumu gde se mesto u domu dobija jedino po onim propisanim kriterijumima.

                    A i šta bi država Srbija sa tolikim umovima, koliko ih samo "redovnih" ima po domovima, pa ko će da asfaltira ove silne autoputeve, toliki doktori, ekonomisti i pravnici sigurno neće....
                    Vise od pola ih sigurno jesu redovni studenti, nema sanse da nisu.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Bio sam nekoliko puta u domu na NBG i mogu reci da su mi se tamo desile neke od najlsih stvari u zivotu Tako da sloboda studentima i okrecite Beograd!!!!
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • najlsih = najlepsih ili najlosijih?

                        Google translate ne prepoznaje.
                        Last edited by belgrade_owl; 03-07-20, 10:37.

                        Comment


                        • Bravo Losmi sine i ja sam 3 puta bio u Studenjaku, sva tri puta se završilo razmenjivanjem nežnosti sa lepšim polom.

                          Malo poljubaca, malo više lažnih obećanja, itd. Mene samo zanima da li je Madrid banuo u Studenjak ikada. Verovatno je gledao neku statistiku.

                          Koliko duge skunjice nose devojke, koji je procenat plavuša, koji alkohol se najviše pije, i tako

                          Comment


                          • Urke, imam za tebe spremljenu sekiru od 2.5 Kg, drska od parene bukovine i 2 kubika cvornovate bukovine susene 3 godine i isecene na 25 cm.
                            Za definiciju i kondicioni trening dovoljno.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Bio sam nekoliko puta u domu na NBG i mogu reci da su mi se tamo desile neke od najlsih stvari u zivotu Tako da sloboda studentima i okrecite Beograd!!!!
                              Eh, kad se setim BIH krila u studenjaku `93: donose Hercegovke duvan u kutijama za kosulje, pristojan mezetluk i vino iz tijeh krajeva.....
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • https://drive.google.com/file/d/1p4v...4H2I0UHJ-/view

                                Opasna je ova Korona.

                                Comment

                                Working...
                                X