Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista pametno ne mogu da vam kazem, osim onog vec sto znate... cuvajte se. Ceo niz.

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Nek nam je Bog svima u pomoć. Trebaće nam.

      Smrti će biti masu, od ćega, to je diskutabilno.

      Ali mora otići od 7-15 miliona ljudi, nema govora.
      Last edited by Cassius Clay; 04-07-20, 08:07.

      Comment


      • Originally posted by Kulambara View Post
        ovo je jedna od mudiijih stvari koje sam procitao na ovoj temi,koliko god banalno zvucalo..

        i nova i N1 tonu u zutilo mnogo brze nego sto sam ocekivao-malo su usminkaniji,ali u sustini su tabloidni mediji

        volim da pogledam AJ.ali sam posle njihovih vesti ko mamuran
        iskreno niko nije objektivan, svi su odabrali stranu.
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Od ponedeljka Arena se prervara u privremenu kovid bolnicu sa 500 mesta, a Banjica opet ulazi u kovid sistem.
          Kaze preCednik sve bolnice pune. Ma kako to majkumu...


          https://insajder.net/sr/sajt/vazno/1...ponedeljka.htm
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Od ponedeljka Arena se prervara u privremenu kovid bolnicu sa 500 mesta, a Banjica opet ulazi u kovid sistem.
              Kaze preCednik sve bolnice pune. Ma kako to majkumu...


              https://insajder.net/sr/sajt/vazno/1...ponedeljka.htm
              Pa svuda su. Evo sada će izbori u Hrvatskoj. Vučić jeste retard ali što se tiče covida, situacija u svetu je svuda ista. Loša.

              Ne znam ni šta je mogao da uradi.

              Comment


              • RTS:

                U poslednja 24 časa testirane su 7.434 osobe, od čega je koronavirus potvrđen kod njih 325.

                Od posledica zaraze preminulo je još 8 ljudi, a na respiratorima je 86 pacijenata.

                Od početka epidemije, kovid 19 je odneo 306 života u Srbiji.

                Comment


                • U teskom stanju vaterpolista Zlokovic, oba plucna krila, kazu i Ceda Jovanovic, Erceg komentstor SK je ok, ali pozitivan ,a moja drugarica mama bebe od godinu dana od danas bas lose. Zarazila se na poslu. Uzas!

                  Originally posted by Cassius Clay View Post
                  Pa svuda su. Evo sada će izbori u Hrvatskoj. Vučić jeste retard ali što se tiče covida, situacija u svetu je svuda ista. Loša.

                  Ne znam ni šta je mogao da uradi.
                  Kako sta? Da ne govori kako su (oni,sekta) pobedili virus i da ne otvara sve.

                  Nemoj, nismo deca. Ok ekonomija, svuda se negde otvorili i opet poceo da raste broj zarazenih, ali ne otvaras SVE majkumu i ne pravis se kao da nista nije bilo, jer izbori.

                  Jeste i Hrvatska, ali subl ipak manji retardi. Uostalom zna se ko je vodeci u svemu na Balkanu, da ne kazem dezurni debil.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    U teskom stanju vaterpolista Zlokovic, oba plucna krila, kazu i Ceda Jovanovic, Erceg komentstor SK je ok, ali pozitivan ,a moja drugarica mama bebe od godinu dana od danas bas lose. Zarazila se na poslu. Uzas!



                    Kako sta? Da ne govori kako su (oni,sekta) pobedili virus i da ne otvara sve.

                    Nemoj, nismo deca. Ok ekonomija, svuda se negde otvorili i opet poceo da raste broj zarazenih, ali ne otvaras SVE majkumu i ne prsvis se kao da nista nije bilo, jer izbori.

                    Jeste i Hrbatska, ali subl ipak manji retardi. Uostalom zna se ko je vodeci u svemu na Balkanu, da ne kazem dezurni debil.
                    Ma ja sam se i bunio kada su sve otvarali bez distance, ne jer sam verovao u virus već jer je nonsens. Ako se sećaš.

                    Muka mi je više od ove države ali do povraćanja. Ne mogu otkako sam promolio oči je neka frka, ceo život. Malo mi je već dosadilo


                    Sent from my iPhone using... using my brain cells

                    Comment


                    • Originally posted by Cassius Clay View Post
                      Ma ja sam se i bunio kada su sve otvarali bez distance, ne jer sam verovao u virus već jer je nonsens. Ako se sećaš.

                      Muka mi je više od ove države ali do povraćanja. Ne mogu otkako sam promolio oči je neka frka, ceo život. Malo mi je već dosadilo


                      Sent from my iPhone using... using my brain cells
                      Ma on je to morao da otvori što pre jer je potrošnja bila na istorijskom minimumu i ukoliko bi to potrajalo dugo eto teških problema.
                      Nije da ih neće biti na jesen pred donošenje budžeta za narednu godinu ali ovo je kalkulisanje rizika. Koliko god nas farbao, zna jako dobro da će nastati veliki ekonomski problemi za već rasturenu ekonomiju ukoliko se ono stanje produži.

                      Možda je lud ali nije glup. To sada može da se svidi ljudima ali i ne mora. Nije vrednosno bitno, uopšte.
                      Last edited by Crni Đorđe; 04-07-20, 18:39.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                        Ma on je to morao da otvori što pre jer je potrošnja bila na istorijskom minimumu i ukoliko bi to potrajalo dugo eto teških problema.
                        Nije da ih neće biti na jesen pred donošenje budžeta za narednu godinu ali ovo je kalkulisanje rizika. Koliko god nas farbao, zna jako dobro da će nastati veliki ekonomski problemi za već rasturenu ekonomiju ukoliko se ono stanje produži.

                        Možda je lud ali nije glup. To sada može da se svidi ljudima ali i ne mora. Nije vrednosno bitno, uopšte.
                        Ma ja nisam ni za zatvaranje nikada! Nego sam se bunio, koga to pravi debilom, da otvori sve a da ne ostavi bar distancu neku. Rekao sam da je bolje gradualno otpuštati nego da se nose maske na 30 stepeni.

                        Znam mnogo ljudi gde po jedno ima a cela porodica negativna pošto je ovde jelte žarište. I šta ćemo onda?

                        A u Novom Pazaru i u Užicu postavljene antene (neću reći 5g), postavljane antene od telekoma uz pomoć vojnog sektora.

                        Ne znam više ništa majke mi. Ljudima nešto izaziva pojebano zdravlje, da li je kreirani virus, antene ili nešto drugo ne znam


                        Sent from my iPhone using... using my brain cells

                        Comment


                        • Originally posted by Cassius Clay View Post
                          Ma ja nisam ni za zatvaranje nikada! Nego sam se bunio, koga to pravi debilom, da otvori sve a da ne ostavi bar distancu neku. Rekao sam da je bolje gradualno otpuštati nego da se nose maske na 30 stepeni.

                          Znam mnogo ljudi gde po jedno ima a cela porodica negativna pošto je ovde jelte žarište. I šta ćemo onda?

                          A u Novom Pazaru i u Užicu postavljene antene (neću reći 5g), postavljane antene od telekoma uz pomoć vojnog sektora.

                          Ne znam više ništa majke mi. Ljudima nešto izaziva pojebano zdravlje, da li je kreirani virus, antene ili nešto drugo ne znam


                          Sent from my iPhone using... using my brain cells
                          Ne pravi on nikoga debilom, jer ako držiš i dalje neke mere, daješ naznake prisutnosti virusa, strah će objektivno postojati, samim tim će se manje i trošiti dok ljudi će čuvati za neki budući period pošto u strahu neće tako lako zagristi veće investicije. Utiče i na ljude ovde, kao i na strance koji bi investirali. Tako su pokušali i onom famoznom konferencijom u februaru, sa "šopingom u Milanu", da ne uteraju strah u kosti ljudima. Potom mu je "muti" naredila da zatvara i da se ne zajebava te je promenio je ploču preko noći.

                          Ali opet to ne može dugo, jer naša ekonomija nije nemačka. Ni Nemci ovo neće izdržati dugo, a kamoli mi.

                          Kako je "najbolji zdravstveni sistem koji nam je ostao posle Tita" (kako priča dileja Peđa Marković) u tako dobrom stanju da je neophodno biti u neprestanoj klackalici između najrepresivnijih mera u Evropi i najslobodnijih mera u Evropi, mi ćemo ove oscilacije i histerije slušati još neko vreme. Pošto zbog opšteg stanja društva i stanja zdravstvenog sistema - koji u redovnim okolnostima ne funkcioniše - umerene mere ne mogu biti priuštene na duže staze.
                          Last edited by Crni Đorđe; 04-07-20, 23:04.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                            Ne pravi on nikoga debilom, jer ako držiš i dalje neke mere, daješ naznake prisutnosti virusa, strah će objektivno postojati, samim tim će se manje i trošiti dok ljudi će čuvati za neki budući period pošto u strahu neće tako lako zagristi veće investicije. Utiče i na ljude ovde, kao i na strance koji bi investirali. Tako su pokušali i onom famoznom konferencijom u februaru, sa "šopingom u Milanu", da ne uteraju strah u kosti ljudima. Potom mu je "muti" naredila da zatvara i da se ne zajebava te je promenio je ploču preko noći.

                            Ali opet to ne može dugo, jer naša ekonomija nije nemačka. Ni Nemci ovo neće izdržati dugo, a kamoli mi.
                            Ma i da nema nijednog zaraženog, ako kažu zatvaraj, ceo svet zatvara. Mora da se uništi ekonomija da se pregrupiše sve.

                            Ljudi ne kontaju da biraju izmedju umiranja od virusa i umiranja od gladi ako bude još 2 zatvaranja kako stidljivo spominju u narednih 2 godine.

                            Ja bih rizikovao sa virusom ili šta god da je


                            Sent from my iPhone using... using my brain cells

                            Comment


                            • Ali ne zatvara ceo svet. Bar ne kao što se radilo ovde.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Od ponedeljka Arena se prervara u privremenu kovid bolnicu sa 500 mesta, a Banjica opet ulazi u kovid sistem.
                                Kaze preCednik sve bolnice pune. Ma kako to majkumu...


                                https://insajder.net/sr/sajt/vazno/1...ponedeljka.htm
                                ponovicu,srbija/balkan nema ekskluzivu na ovo,porast je svugde i sad mi je glupo upirati prstom samo na vladu...

                                i ovo sam procitao na TW i od srca se slazem

                                “Viruses don’t kill people, people kill people!!”
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X