Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Kakvo politikanstvo?
    Ono sa govornica i obracanja svaki, svaki drugi dan? Ona bezocna i besprizorna kampanja iz svake reci i postupka?
    Ili je ovo politikanstvo?

    Gluposti pišeš, ove situacije najbolje poznaju epidemiolozi, o tome je i Kon pričao da se školuju ceo život za ovakve situacije. Oni donesu određene mere, on ih samo parafira što po Ustavu i treba da radi.
    Što se pojavljivanja tiče teatralan jeste, ali nije takav od juče, a u drugi državnici se pojavljuju manje ili više od njega. Da se ne pojavljuje onda bi išla priča " evo ga, sakrio se u mišju rupu".
    Jedini pravi problem je što nije omasovljeno testiranje građana, poboljšanje prevencije i kontakt potencijalno zaraženih sa medicinskom službom. Ja sam, kad sam se osećao loše, ih bezuspešno zvao na oba ona telefona koja su stavili na sajt covid19.rs.
    Na takve stvari treba ukazivati, koliko god ne voleli Vučića u ovim stvarima se svako ponaša kako mu neko stručan kaže pa i on.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Gluposti pišeš, ove situacije najbolje poznaju epidemiolozi, o tome je i Kon pričao da se školuju ceo život za ovakve situacije. Oni donesu određene mere, on ih samo parafira što po Ustavu i treba da radi.
      Ustav predsedniku Republike u ovoj situaciji ne nalaže da bilo šta parafira. Jedina je to Vlada nad kojom nadzor treba da vrši narodno predstavništvo.
      sigpic

      Comment


      • Ne zakazuju specijalističke preglede, ne rade magnetnu, odlažu terapije, koliko će ljudi umreti zbog korone?

        Mnogo više nego od korone.

        Comment


        • Zar nije predsednik Republike i vrhovni komandant?
          Edit: sad vidim šta se napisao, narodno predstavništvo, hahahaha. Ne bih te više zadržavao.
          Last edited by dekkard; 28-03-20, 17:23.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Crni Đorđe View Post
            Jednostavno, ovo je galopirajući fašizam što viđamo ovih nedelja. Pod parolom "za vaše dobro, samo nas poslušajte". Te parole su istorijski izuzetno poznate i tačno se javljaju u trenucima velike ekonomske krize.

            Znamo kako to završava.
            Ja mislim da je krajnje vreme da prestaneš da pod parolom ljudskih prava mračiš ovde po forumu i seješ neproverene podatke. Ti zasigurno znaš da je iz kineske laboratorije "pobegao" virus ? Evo neki ljudi tvrde da je iz američke....to sad uopšte nije ni bitno, bitno je da se odbranimo od ove pošasti, a da li su tebi ugrožena ljudska prava, pa....baš me zabole, da ne kažem šta. Meni su ugrožena ljudska prava od strane ljudi kao ti, koji pod parolom tobožnjih ljudskih prava gledaju neki svoj interes. Baš me briga da li ćeš da zakasniš poseješ žito, neću da ga moja bliža i dalja familija kusa meni na parastosu. Daj neki konkretan poredlog kako da stanemo na put ovom fašizmu...da ukinemo policijski čas, da ljudi normalno šetaju, da idu na posao, da otvorimo kafiće, kladionice, pijace.....evo ovaj kreten poziva da se ljudi vrate na svoja radna mesta, a evo i rezultata:



            a ovo je samo početak, ježim se od krajnjeg ishoda....
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Bojana je pre nekog vremena napisala pravila u vezi ove teme.

              Ili ih se pridržavajte ili nemojte pisati na ovoj temi.

              Teranje inata i ironija vam nije potrebna, pogotovo ne vređanje forumaša.

              Nastavljamo dalje sa temom.

              Comment


              • Za one koji nisu slušali konferenciju:

                Vikendom policijski čas od 15 časova, povučena odluka o šetnji kućnih ljubimaca od 20 do 21

                https://www.rts.rs/page/stories/sr/К...as-od-15-.html

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Gluposti pišeš, ove situacije najbolje poznaju epidemiolozi, o tome je i Kon pričao da se školuju ceo život za ovakve situacije. Oni donesu određene mere, on ih samo parafira što po Ustavu i treba da radi.
                  Što se pojavljivanja tiče teatralan jeste, ali nije takav od juče, a u drugi državnici se pojavljuju manje ili više od njega. Da se ne pojavljuje onda bi išla priča " evo ga, sakrio se u mišju rupu".
                  Jedini pravi problem je što nije omasovljeno testiranje građana, poboljšanje prevencije i kontakt potencijalno zaraženih sa medicinskom službom. Ja sam, kad sam se osećao loše, ih bezuspešno zvao na oba ona telefona koja su stavili na sajt covid19.rs.
                  Na takve stvari treba ukazivati, koliko god ne voleli Vučića u ovim stvarima se svako ponaša kako mu neko stručan kaže pa i on.
                  3.000 za gospodina!

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    3.000 za gospodina!

                    Poenta je da ne treba preterivati. Nisu stvari crno- bele, neko radi sve loše, neko radi sve dobro. Želim da budem pristojan, ali stvarno nemam neki adekvatniji izraz, izvinjavam se unapred to je za mene glupo razmišljanje.
                    Ima stvari koje bi 10 od 10 vlada isto ili barem slično uradila i ovo je jedna od tih.
                    Last edited by dekkard; 28-03-20, 18:22.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Coronavirus in Spain:
                      - 72,248 confirmed cases
                      - 5,812 confirmed deaths
                      - 6,529 new cases since midnight
                      - 674 new deaths since midnight
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Italija 889 mrtvih, 5974 pozitivnih

                        Uzas
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Zar nije predsednik Republike i vrhovni komandant?
                          Edit: sad vidim šta se napisao, narodno predstavništvo, hahahaha. Ne bih te više zadržavao.
                          Nemoj, molim te. Ova količina nepoznavanja elementarnih stvari zaista ne bi smela nikoga da zadržava.
                          Last edited by Crni Đorđe; 28-03-20, 18:37.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Ja mislim da je krajnje vreme da prestaneš da pod parolom ljudskih prava mračiš ovde po forumu i seješ neproverene podatke.
                            Koje?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Poenta je da ne treba preterivati. Nisu stvari crno- bele, neko radi sve loše, neko radi sve dobro. Želim da budem pristojan, ali stvarno nemam neki adekvatniji izraz, izvinjavam se unapred to je za mene glupo razmišljanje.
                              Ima stvari koje bi 10 od 10 vlada isto ili barem slično uradila i ovo je jedna od tih.
                              Prvo, ne dajem pet para za tvoje misljenje, nisam ga ni trazila, ali jbg imas ga kao i nekoliko milijardi ljudi na svetu. Nazalost.

                              Drugo, nigde nisam nikakve odluke kritikovala, iako bih evo mogla... manje vremena, veca koncentracija ljudi, jednako glupost. Kao i ukidanje vecernjeg toaleta za pse. O velikom vecem testiranju SVAKOGA prva je mislim pocela Juzna Koreja i trubila o tome dugo, tako da sve znamo, manje-vise.

                              I trece, to sto si nadobudan i mislis najpamatniji, tvoja stvar, ne moras to drugima da naturas, pogotovu sa takvom retorikom.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Tezak dan za Italiju opet.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X