Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tacno da budemo pokusni kunici Kinezima

    "Mi smo u razgovorima sa zemljom koja je već završila vakcinu i koja već određenoj populaciji daje tu vakcinu. Nadamo se da već do kraja godine možemo da imamo vakcinu u Srbiji", kaže Vučić.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Mladji ljudi umiru kao na traci...Sta su govna uradila ovo nema nigde. Danas klasika 8k testova 320 zarazenih i 11 umrlih.. ne mormao n gledati sl 20dana..onda ce pojacati zbog demonstracija..



      Last edited by LosmiSK; 15-07-20, 14:45.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Mi imamo pogoršanje situacije u Beogradu. U Beogradu se 13. jula javilo 13.433 osoba sa simptomima respiratornih infekcija, pregledano je 2.863, a uzeteo briseva 1.444. Svaki treći koji je bio sumnjiv na kraju se ispostavilo da je bio zaražen", rekao je Kon.

        351 ukupno u SRB zvanicno. A ja se pitam gde je Kon odjednom na konferencijama...

        Ko zna koliko je u ovih 10 500 ljudi, koji imaju blage simptome pa ih nisu pregledali, da ne zakrcavaju sistem, a pozitivni su.

        Comment


        • Za one koji se bi da uporedjuju broj smrtnih slucajeva izazvanih koronom u odnosu na druge bolesti, nesrece... tu je i grip. Ovo su podaci za UK a uzet je vremenski period od 16 nedelja.

          Po starosnoj dobi su podaci.

          Last edited by belgrade_owl; 15-07-20, 16:33.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            tacno da budemo pokusni kunici Kinezima

            sad novak ne ispada bas tako glup...
            Wizard

            Comment


            • Originally posted by Kulambara View Post
              sad novak ne ispada bas tako glup...
              da, sve ce Djokovic da dobije ovu vakcinu o kojoj Vucic prica
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Zanimljivo da smo u opasno teskoj situaciji s koronom bas onda kad su krenule demonstracije protiv Vucica,do protesta niko koronu nije spomenuo,fudbal,tenis,publika,ne mozes masku videti u Beogradu ali sad smo bez maske svi ugrozeni kako kaze ovaj Dr. Kon na televiziji. Sve odluke o koroni su politicke,nemaju oni pojma ni da li te maske pomazu,ni kako se korona prenosi,ni koliko je opasna,sve je samo politika i lova.

                Comment


                • Cinjenica je da se izolacijom suzbija divljanje tog virusa, ali ajde spasi ekonomiju tako, majcin sine. Mi smo se ovamo bili fino disciplinovali u pocetku i sve cifre oborili skoro do nule, a onda.. sve otvorismo, proglasismo corona-free zemlju i desila se eksploija. Sad smo najgori u regionu, a najgore su nam robne rezerve. Tj nemamo ih. Vama Vucic moze i da udijeli neko zrno kukuruza i psenice, a mi ovamo smo bas u sjebeksu.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    da, sve ce Djokovic da dobije ovu vakcinu o kojoj Vucic prica
                    spino spino spinovanje,imas kucu nemas dom
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      da, sve ce Djokovic da dobije ovu vakcinu o kojoj Vucic prica
                      nije on na to ni ciljao, nego da kad je Đoković rekao da ne veruje vakcini onda je bilo šta se on pravi pametan kako sme to da kaže, a sad evo ti ne veruješ vakcini.
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • ja sam video da Vucko prica o vakcini ali nisam nasao da je kineska jer on kaze da ne zeli da otkrije ali kao bicemo u prvih 30 zemalja koji cemo naruciti tu vakcinu

                        a cuo sam i jos jednu pricu da ta ili te vakcine (koje budu izlazile) ce stititi svega nekoliko meseci i da ce se ljudi svake godine vakcinisati.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Ma mi smo sigurni, imamo odličnu saradnju sa Novartisom.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by Nerealan View Post
                            nije on na to ni ciljao, nego da kad je Đoković rekao da ne veruje vakcini onda je bilo šta se on pravi pametan kako sme to da kaže, a sad evo ti ne veruješ vakcini.
                            Ja nisam rekla da imam problem sa vakcinom, nego da imam problem sa Vucicevom vakcinom koju ce on da nabavi do kraja godine, tako da i ti i on imate ozbiljan problem, znate da citate ali ne razumete ono sto je napisano.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • pa i Đoković je imao problem sa vakcinama koje su najavljivane za nastavak sezone, što bi trebalo da bude sad uskoro, znači nije ok što on nije hteo da bude pokusni kunić, ali je ok što ti to ne želiš?

                              Mislim da ovde jedino ti imaš problem sa subjektivnošću, nerazmišljanjem i nerazumevanjem. To vas valjda nisu učili na fakultetu
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Ja nisam rekla da imam problem sa vakcinom, nego da imam problem sa Vucicevom vakcinom koju ce on da nabavi do kraja godine, tako da i ti i on imate ozbiljan problem, znate da citate ali ne razumete ono sto je napisano.
                                Pricas kao da ce te "Vuciceve vakcine" samo Srbija da dobije. I mislis da ce uopste biti moguce koristiti neke vakcine koje nije odobrila WHO?

                                Druga je stvar sto ni WHO nije adresa sa koje treba sve prihvatati kao ispravno i dobronamjerno.

                                Comment

                                Working...
                                X