Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by madrid View Post
    Ne mora "madrid" sigurno da ide do Studenjaka za takve stvari, al nije tema.
    Dok god drzis toga jada na avatar nisi relevantan.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Jeste li se opustili ?

      https://mondo.rs/Magazin/Zdravlje/a1...-mutacija.html

      Kakvo jebanje sirotinje.
      Kakva smejurija od teksta, prvo napisu opasniji, pa zarazniji pa ponovo opasniji, iako ta 2 pojma uopste nisu ista
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Hteo malo da se našalim, nisam mislio da ti ne bi mogao, nego da ti analitičko oko ne bi dalo da misliš o tome. Ovo je bio kompliment najvećeg levela. Ja sam prost čovek, povodljiv, mislio sam da bi se ti izdigao iznad situacije i ne bi bio vodjen nagonima.

        P.S. I love u, don't be angry (posvećeno Madridu <3 )
        Last edited by Cassius Clay; 03-07-20, 12:56.

        Comment


        • Ma tako sam bre i shvatio.

          Odgovoricu ti na pp za ovo sad da ne spamujem temu

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Kakva smejurija od teksta, prvo napisu opasniji, pa zarazniji pa ponovo opasniji, iako ta 2 pojma uopste nisu ista
            To se, kao i cela ova situacija sa virusom, zove jebanje sirotinje.

            Comment


            • Ako je verovati N1, danas 5 u Pazaru 3 u Nisu 1 u Vranju, za ostale nema clanak.

              Comment


              • 11 mrtvih rekord,309/8102 zarazeno 85 na respiratoru
                Last edited by Srkisa; 03-07-20, 14:14.

                Comment


                • Strasno i sad nema izolacije i nikakvih mera. Montipajtonovci bi kvalitetnije radili posao. Za ove izbore,skupove i razna sranja treba narodna motka da radi, ali svi znamo da od toga nema nista.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • To se zove jebanje sirotinje 5g. Sad je virus kao mutirao pa kosi sve redom. Vidim ja da će im uspeti zlatna milijarda i agenda.

                    do 2030. ima da nas bude 5 milijardi max. Ko nas jebe kada smo govna.

                    Comment


                    • Mozda bude vas 5 milijardi, a mozda i nas... videcemo

                      Comment


                      • Covek za pola sata rece vise od KS za 3 meseca.

                        Comment


                        • sta ima novo? Citam Kona kaze maske nosimo do proleca
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Belojevic nama treba na celu KSa, mnogo bi to bila ozbiljnija prica. Ovi su bas labavi i nemaju autoritet, ljudi im ne veruju. Dosli kod Olje u utisak i ni jedan ni drugi nisu videli bazu podataka o kojoj je pisao Birn, totalno neodgovorni likovi, pritom ne smeju rec da kazu protiv mera koje su sprovedene posle 7.maja, ovaj otisao negde i to mu je opravdanje...

                            https://youtu.be/BLmKn6yGvx4

                            Sent from my motorola one action using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                Ako je verovati N1,...

                                ovo je jedna od mudiijih stvari koje sam procitao na ovoj temi,koliko god banalno zvucalo..

                                i nova i N1 tonu u zutilo mnogo brze nego sto sam ocekivao-malo su usminkaniji,ali u sustini su tabloidni mediji

                                volim da pogledam AJ.ali sam posle njihovih vesti ko mamuran
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X