Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Opet raste broj zarazenih u Italiji,sada 4782 uz 727 mrtvih,malo manje mrtvih ali to je posledica malog pada zarazenih prethodnih dana,bice vise ako se zarazeni nastavljaju povecavati....

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Zajebaju se? Losmi Hercegovac.

        Sestric mi je bolestan I primljen je odlicno. Dva lekara su se odmah angazovala oko njega, odmah se radila krvna slika. Kada su videli da je u malo ozbiljnijem stanju presao je preko reda.

        Dobio je antibiotike s tim da za dva dana mora da ode da mu snime pluca. Ne sumnjaju na covid19 nego na bakterijsku infekciju. Ali videcemo.

        Mada mi sestra kaze da su velike guzve I da postupaju u skladu sa preporukama. Na ulazu merenje temperature, ne moze se bez maske, dezinfekcija na ulazu.
        Prvo, ne znam sta to znaci Hercegovac. Drugo, mislio sam na kolovodje. Oni prosto nece odustati od Nesterovica, ova zena maskira datume i kako onda nesto drugo da joj neko veruje. Kon ide na pink da objasni ali nema vremena na RTS-u da kaze bilo sta? Pisao sam vec da je problem da niko neodgovara za receno ili uradjeno, sto bi onda gradjani odgovarali? Doktore u ambulantama uopste nisam stavio u recenicu ili tekst, oni se bore, ali od ova tri doktora i samo predCednika veci haos nisu mogli da izazovu.

        Sve su to iskusni ljudi koji moraju da biraju reci i da dodju pripremljeni. Njih nacija slusa i radi ono sto im se kaze. Nema odgovornosti nikog, tj ima a to je uvek narod.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ma nije vas još stislo tek danas zatvaraju kladionice, cvećare, teretane i slično. Kod mene to ne radi ima 20 dana. A jedino što me plaši je ako mi se sjebe zub, ne rade privatnici.

          Comment


          • Originally posted by torpedo View Post
            Ma nije vas još stislo tek danas zatvaraju kladionice, cvećare, teretane i slično. Kod mene to ne radi ima 20 dana. A jedino što me plaši je ako mi se sjebe zub, ne rade privatnici.
            Grickaj karanfilic, prolazi sigurno
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Kazu da valja djumbir da se žvaće,vec mu je cijena skocila u markete.

              Comment


              • Djumbir uvek dobar za svasta, ali caj, kakvo zvakanje.
                To isto kao sto kazu "izraelski lek" soda bikarbona i limun -.- a ta mesavina sluzi za alkalizaciju organizma, nikakav virus ne leci.

                Zn + vit C + vit D + Sn kao neka preventiva u smislu jacanja imuniteta, ali to je trebalo odavno poceti
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Zanimljiv trend u Danskoj: upravo su objavili da imaju 893 izlečenih (pre toga imali samo jednog izlečenog) i sa 104 preminula to je ukupno trećina rešenih slučajeva od ukupno 3107.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • 200 000!

                    Tacno su rekorderi u svemu.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Cink i selen su dobra kombinacija za trenutnu situacija,kome je dosadno kuci sa zenom.Dize libido u nebo.

                      Comment


                      • Sve strucnjaci u ovoj zemlji. Sestro slatka, ako znas sta si rekla... tu me seci i jos se frlja

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Patrik Mekenro zarazen, ali je kod kuce, u podrumu nekom bedmom sigurno
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Djumbir uvek dobar za svasta, ali caj, kakvo zvakanje.
                            To isto kao sto kazu "izraelski lek" soda bikarbona i limun -.- a ta mesavina sluzi za alkalizaciju organizma, nikakav virus ne leci.

                            Zn + vit C + vit D + Sn kao neka preventiva u smislu jacanja imuniteta, ali to je trebalo odavno poceti
                            Kao hemicar, slatko se ismejah za izraelski lek Tako smo sa decom na festivalu nauke pravili hemijski vulkan (uz dodatak boja za efekat lave).

                            I da, bolje Se nego Sn

                            Comment


                            • Originally posted by wanderer View Post
                              Kao hemicar, slatko se ismejah za izraelski lek Tako smo sa decom na festivalu nauke pravili hemijski vulkan (uz dodatak boja za efekat lave).

                              I da, bolje Se nego Sn
                              Eee a znam pih!!! ipak necemo kalaj
                              Fala
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Spanija otisla preko 8000 zarazenih na dan ponovo i rekordnih 923 mrtva to je apsolutni rekord za sve zemlje i najgori dan za njih....oni ce biti gori od Italije

                                Comment

                                Working...
                                X