Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Nove mere (ovog puta sa Oljom )
    Zabranjeno je prenositi raznorazne teorije zavere i uporedjivati ovaj virus sa virusom gripa i ostalim bolestima i govoriti kako je ovo nista i diskutovati o tome, takve postove zadrzite za svoje naloge na drustvenim mrezama.
    Evo u narodu se vec pojavljuje izreka ako te nesto zaboli i lose se osjecas, kazu: " Daj boze da je Korona, sine!! " Narodske su najmudrije, vazda. Logicno jer je od svih zaraza i bolesti na svijetu, kurona najmanje opasna

    Comment


    • Večeras u 20h svi da izadjemo na prozore i da uputimo alpauz za Bojanu i Olju..

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Nove mere (ovog puta sa Oljom [emoji3] )
        Zabranjeno je prenositi raznorazne teorije zavere i uporedjivati ovaj virus sa virusom gripa i ostalim bolestima i govoriti kako je ovo nista i diskutovati o tome, takve postove zadrzite za svoje naloge na drustvenim mrezama.
        Bilo bi dobro i da se izbaci svako trolovanje, i nepoštovanje pravila sankcioniše. Ko ne ume da napiše smislen post na temu i ne treba da piše.
        Last edited by Karamazov; 19-03-20, 16:36.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment




        • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Gledajući ove brojeve u regionu sve ide ka tome da će ubrzano rasti u narednim danima.

            Comment


            • Nastavljamo sa poznatim licima koje imaju Koruna vajrus, sljedeci na listi jeste Princ Albert od Monaka, idemo dalje za iste pare. Ko je sljedeci?

              Comment



              • I jedna ona koja nas baš dobro opisuje:
                Last edited by nebitan; 19-03-20, 17:05.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • 103 zaražena, u stopu pratimo komšije koji imaju 105 zaraženih.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Aj koliko sam se sad iznervirao!!!! Ne mogu ovo podnijeti, izgleda da ce u Federaciji biti obustavljen javni prevoz, pa ovi debili nisu normalni, definitivno. Majmuni samo idu linijom manjeg otpora da skinu odgovornost sa sebe planom sve zatvori, obustavi a za ljude nam se jebe. Pa debili, donesite neku mjeru kojom olaksavate ljudima to sto ne rade. Jebem li vam alibi odluke.

                    Comment


                    • Jbte ovaj se reklamira u ovakvim situacijama,ima konfrenciju i vrti glupu pricu...sve zna, evo i medicina..samo sam se iznervirao
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Sem transportnih kamiona više niko ne može ući na našu teritoriju.

                        Comment


                        • Opet preko 400 mrtvih u Italiji. Presli Kinu. Tuga.

                          Comment


                          • Ajde to,nego je problem sto se broj zarazenih konstantno povecava sa novozarazenim ce sigurno doci do veceg umiranja posle

                            Comment


                            • Ljudi koji su na društvenim mrežama širili priču o nestašici goriva uhapšeni su.

                              Comment


                              • Sam bog nam ga je poslao.

                                Comment

                                Working...
                                X