Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Indigo View Post
    Kako mudro
    To je mogao samo Baloteli smisliti.
    sigpic

    Comment


    • #32
      Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Ako im lupi samar, rizikuje da se zarazi.
      Ne znam dal sam neesto gluplje procitao, bukvalno sam izgubio delic inteligencije, evo garantujem da nisam isti nakon ovoga.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • #33
        Originally posted by Indigo View Post
        Ozbiljno si sjebao update, ode matrica u pm. Ja ne mogu nista da uradim.
        Znas kako se kaze - bice bolje u sledecem update-u. (..............valjda)
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • #34
          Vidio ovo na FB-u i umro

          Sad kapiram ko su ljudi što zovu Milana Tarota i traže savjete, to su rodjena braća ovih što gomilaju brašno ulje i toalet papir.

          Comment


          • #35
            Na Tajlandu haos zbog virusa... nije zajebancija.

            Comment


            • #36
              Viđeh ti majku u prodavnicu... tuče se za brašno. Kakva životinja jbm ti...


              Edit:

              Taman kad pomislis da nema dalje

              Litije se nastavljaju, na njima ćemo se moliti protiv koronavirusa
              https://m.cdm.me/drustvo/mcp-litije-...-koronavirusa/

              Hahahaahahahahah takoe!
              Last edited by powerslave; 13-03-20, 01:43.

              Comment


              • #37
                Teske optuzbe. Kinesko ministarstvo spoljinih poslova optuzilo USA da je ona donela koronu u Wuhanu oktobra 2019 kada su odrzane Military World Games.
                https://uk.usembassy.gov/peace-throu...y-world-games/

                Comment


                • #38
                  Samo treba razlučiti u glavi USA kao političku naciju i kao sistem, najbolja država na svetu, i kao njen establišment i face koje je vode, i koje rade za ko zna koga.

                  Draža mi je USA nego bilo koja evropska država, i taj narod tamo mi je simpatičan i žao mi ih jer su pod konstantnim eksperimentima vlasti, to samo zameram ljudima što ne mogu to u glavi da razluče.

                  Tako da kada kažem da je ovo iznad moguće ja ne mislim na grsdjane USA koji su takodje ugroženi, već na njiohove strukture koje odavno ne služe istim tim gradjanima a koje vodi ona dvorska luda Tramp.

                  Ratovi i bilo kakvi nemiri i panike su jako isplativo doba za jedne te iste ljude. Igrom slučaja im je centar operacija USA, ali sreća u nesreći je što je USA globalna sila.

                  Ne smem da zamislim svet u kome je arapska sila globalna sila, u kome je kineska sila globalna sila, malo bi nam bila dva oka za plakanje. Na ražnju bi završili u prvom scenariju, a u drugom bi završili u ropstvu pod surovom kineskom partijom u najnehumanijim mogućim uslovima

                  Comment


                  • #39
                    Fan fakt I: Vlasti u RS (BiH) prekinule rad škola zbog korone, park u Doboju pun dece...
                    II: vlasti u R Srbiji zavode mere i zabranu okupljanja a park kod Taša pun starijih osoba koje su izašle da se proluftirasju po ovako lepom prolećnom danu...
                    III: nigde u gradu se ne mogu naći alkoholne maramice...na jednom smo postali narod koji drži do higijene.
                    I na kraju da dodam: nema mesta strahu....
                    citiraću monolog iz filma Svemirci su među nama: "Pokaj se"!
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by ?????? View Post
                      Samo treba razlučiti u glavi USA kao političku naciju i kao sistem, najbolja država na svetu, i kao njen establišment i face koje je vode, i koje rade za ko zna koga.

                      Draža mi je USA nego bilo koja evropska država, i taj narod tamo mi je simpatičan i žao mi ih jer su pod konstantnim eksperimentima vlasti, to samo zameram ljudima što ne mogu to u glavi da razluče.

                      Tako da kada kažem da je ovo iznad moguće ja ne mislim na grsdjane USA koji su takodje ugroženi, već na njiohove strukture koje odavno ne služe istim tim gradjanima a koje vodi ona dvorska luda Tramp.

                      Ratovi i bilo kakvi nemiri i panike su jako isplativo doba za jedne te iste ljude. Igrom slučaja im je centar operacija USA, ali sreća u nesreći je što je USA globalna sila.

                      Ne smem da zamislim svet u kome je arapska sila globalna sila, u kome je kineska sila globalna sila, malo bi nam bila dva oka za plakanje. Na ražnju bi završili u prvom scenariju, a u drugom bi završili u ropstvu pod surovom kineskom partijom u najnehumanijim mogućim uslovima
                      Ovo pod Arapima na sreću mislim da nije realno, a ovo pod Kinezima potpisujem, ne daj bože da oni vladaju što nije nemoguće u vrlo bliskoj budućnosti..
                      GIFSoup

                      Comment


                      • #41
                        Ja sam bio juce do Walmarta... Obicno je guzva svakog dana... a sad nidje nikoga. Pojedine artikle ne mozes da kupis jer ih vise nema. Sapuni, hand sanitizeri(sad da me ubijes, ne mogu se sjetit kako se zvase na nasem), maramice, toalet papir, konzervirana hrana, pasta, pirinac, jaja, ulje, brasno, secer... Nevjerovatno Kao da ce sjutra apokalipsa. Ja sam mislio da je zajebancija to za sapun i toalet papir.. nisam imao pojma da su ljudi stvarno tolike budale. U Walmart idem jednom mjesecno, pa nisam znao da je to ludilo doslo i do mog komsiluka. Zbog takvih sjutra neka stara, bolesljiva osoba kojoj je svaka gripa potencijalno poslednja, nece moci nidje da nadje sapun napr ili nesto drugo od tih osnovnih potrepstina.

                        Svima tima koji su ucestvovali u pustosenju prodavnica tako sto su kupovali u ludackim kolicinama zelim da pocrkaju od virusa... pa neka ih sahrane u kovcegu od toalet papira.

                        Histericne budale.

                        Comment


                        • #42
                          Ta histerija mi nikad nece biti jasna, posebno sto svi treba da peru ruke, tako da ako jedna osoba nagomila zalihe, to joj nista ne znaci jer niko drugi ne moze da odrzava licnu higijenu.
                          A o kupovini secera, brsna, ulja i ostalog...pa neces umreti od gladi
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • #43
                            Kako ti nije jasno, gleda se samo svoja bulja I to je to.
                            Ovaj svet ce vremenom biti sve gori.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Indigo View Post
                              Kako ti nije jasno, gleda se samo svoja bulja I to je to.
                              Ovaj svet ce vremenom biti sve gori.
                              Upravo tako.

                              Živimo u svetu gde uglavnom svako gleda svoj interes.

                              Zajedništva više nema. Nema ni solidarnosti.

                              A i uvek će biti ljudi koji će paničiti.

                              Za sada u mom okruženju nije tako. Nema panike čak ni kod starijih ljudi.

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Indigo View Post
                                Kako ti nije jasno, gleda se samo svoja bulja I to je to.
                                Ovaj svet ce vremenom biti sve gori.
                                Samo sto kupovinom ogromnih kolicina alkohola, sapuna, asepsola itd. se ne gleda svoja bulja, bas suprotno
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X