Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Olympics 2012 i preframe za covid19.

    https://www.bitchute.com/video/Q06VXFR8mhee/

    Comment


    • stigle torlakove vakcine-strogo yabranjeno za STARIJE od 65
      Wizard

      Comment


      • Ovaj covek def nije normalan.

        Na pitanje da prokomentariše žalbe mnogih građana starijih od 65 godina da za njih nema vakcine protiv gripa u domovima zdravlja, odnosno da ih vraćaju kućama sa obrazloženjem da je vakcina namenjena starosnoj dobi između 18 i 65 godina, Kon navodi da je "utrošena vakcina nabavljena iz inostranstva i da sada imamo samo domaću koja je registrovana i potpuno bezbedna za uzrast od 18 do 65 godina".
        "To ne znači da nije bezbedna i za starije. Svako stariji od 65 godina može da se vakciniše, ali mora da da pisanu saglasnost. S obzirom da je novoregistrovana, biće potrebno neko vreme da se obezbedi dostupnost za sve uzraste", poručuje Kon.
        Na pitanje da li je u redu da se neki političari, poput predsednika države Aleksandra Vučića i premijerke Ane Brnabić često mogu videti bez maske i zar oni ne bi trebalo da budu primer građanima, Kon kaže "najiskrenije i sa punom čašću mi njih ne vidimo bez maske, pred nama nose maske".
        "E, sad, postavlja se pitanje da li ih love kamere kada skidaju masku ili je nešto drugo u pitanju", navodi on i dodaje da je na Kriznom štabu zatraženo od svih funkcionera da nose maske.
        http://rs.n1info.com/Vesti/a663276/K...eci-talas.html
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Izlapeli matorac
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ne znam bas koliko je izlapeo, a koliko placenicko, poltronsko djubre
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Kakva je to vakcina koja nije bezbedna za starije? Olja oli se vakcinisati ti? Ja hoću. Realno kao da su ove do sada bile nešto povoljne po zdravlje

              Comment


              • Ko zna kakvo su đubre nabavili u ovih 9 meseci u kojima se funkcioniše bez ikakvog nadzora nad ministarstvom zdravlja.
                sigpic

                Comment


                • Ne može za tako kratko vreme da se napravi vakcina a da valja, ali ako će mi se skinuti sa penisa, primiću je.

                  Comment


                  • Htela sam da se vacinisem, da, po vise osnova, ali nisam stigla onu holandsku da primim, ovu mi ne pada na pamet
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ja ću primiti vakcinu samo koju ti primaš. Ne trolujem sada. Ako mi se nešto desi desiće se i tebi i imaćeš moralnu obavezu da me izlečiš.

                      Pa makar primali i hrvatsku vakcinu namenjenu za srpsko tržište, takozvanu "jasenovac vakcinu"

                      Comment


                      • Kaže mi brat upravo policijski čas u Rimu i regionu, posle ponoći niko ne sme napolje osim ako nema specijalan razlog

                        Comment


                        • Ne bih se iznenadio da vrlo brzo i kod nas opet dođe do broja preko hiljadu zvanično zaraženih dnevno.
                          Ljudi su se opet malo opustili i ne primenjuju striktno mere bezbednosti, ali ne mogu reći da ih krivim, sve ovo predugo traje.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ljudi su i bili opušteni. Majka mi radi sa maskom u prostoriji sa 2 osobe, a ja blejim u kafeteriji na nbg na spratu ima nas 50 niko maske ne nosi.

                            I tako je mesecima.

                            Nešto tu ne štima od početka, vi recite šta, da ne budem ja teoretičar zavere.

                            Ako ništa, lomi se kolo na običnim radnicima.

                            Doći će kao inspekcija i slično. Ma neka mi s...Nemaju logike stvari. Bleji 70 ljudi u kafiću a zatvorićeš radni objekat jer zaposleni ne nosi masku, a maks ih 2-3 u prostoriji. Ma ... ga svi koji to uredjujete. Iskreno.

                            Na šta to liči?

                            Izmenio sam malo psovke ne moram uvek kao kočijaš
                            Last edited by Cassius Clay; 21-10-20, 20:27.

                            Comment


                            • Oooo oživila tema, izgleda da smo nagrabusili Kod mene uveli nošenje maski i na otvorenom, mišljenja sam da je to nemoguća misija - ljudi je drže ko ukras.... Najbolji mi je bio juče neki kad objašnjava na pitanja novinara što se u kafani zabranjuje glasna muzika. Kaže kad je glasno onda moraš nekome prići blizu i pričati na uvo jer ne čuje

                              Comment


                              • Kada bi znali ko vodi Torlak, kakve su joj kvalifikacije i rezultati rada od kada je postavljena - ne bi vas cudilo.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X