Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ledeni 80 View Post
    Sta pricaju da se granice opet zatvaraju od 24h dosta mi je ljudi danas u taksiju reklo
    Lupeta narod.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Nema termina za oktobar za bolnicu spremaju priču, biće karantin. Čim dodje vakcina prvi se vakcinišem, ko mi posle pomene reč korona vadim grkljan na licu mesta i jedem ga pred svima.

      Comment


      • oće l biti vakcina protiv gluposti?
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Ne znam. Valjda će biti vakcina da pojedinci dobiju sposobnost logičkog zaključivanja.

          Comment





          • Next : Zašto udisanje vazduha širi covid? Prestanite da dišete sve dok ne umrete. A kad umrete nek vas rodbina zakopa i ponovi isti čin a onda će gradske vlasti njih zakopati.
            Last edited by Cassius Clay; 19-09-20, 18:23.

            Comment


            • Urose pa ti ne mozes bez korone Iako u nj' ne verujes ti je i dalje siris
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Kakavi hohstapleri, kakav olos.. sc

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Koliko će na zimu biti slučajeva običnog gripa i kako će ih razlikovati?

                  Comment


                  • Nece ih razlikovati, kao i sto dosad nisu. Padnes sa zgrade, korona...

                    Comment


                    • Arbitrarno odlučivanje i slepo verovanje u struku.

                      Comment


                      • Kako umreti bez korone...moze li se to,da li dozvoljavaju da odes kod Svetog Petra ako nisi korona pozitivan,mozda on vrsi selekciju vi korona negativni mi ne dolazite da me zajebavate,samo pozitivne primam a mozda ima i ove nase kineske testove pa su mu svi pozitivni,ne odbija ko mu dodje na vrata.

                        Comment


                        • Jel sad opet ne postoji virus ili sta? Koju teoriju jurimo?

                          Comment


                          • Pa ne znamo Sovo, šta ti misliš? Jesi bio svedok pakovanja 13 ljudi u kese u Novom Pazaru? Navodnog. I po Zapadnoj Srbiji. Po toj stopi bi do sada umrlo pola Pazara i Užica.

                            Srećom moji Pazarci su dobro, verujem i Proto. Bio sam u HI fashionu, malo se prošunjao po centru opet, maske ne nosi niko, nije narod lud, tako da pozdrav za moje Pazarce.

                            Da smo umirali onim postizbornim medijskim korona tempom, ne bi ostalo po 30k ljudi u ta dva grada.

                            Neko tu malo laže.

                            Ima mnogo nelogičnosti ako se vodiš logikom i zanemariš i teorije zavere i sve ostalo.

                            Ne može u jednom momentu da umire 13 ili 17 ljudi za dan dva u Pazaru, a posle niko da ne umre. Šta se taj virus pali i gasi, evoluira pa se ljudi adaptiraju pa opet?

                            Ne moraš biti genije niti nešto inteligentan da vidiš da nema konzistentnosti i konstante u priči. Više je u fazonu, sad me ima sad me nema.
                            Last edited by Cassius Clay; 30-09-20, 00:10.

                            Comment


                            • Dva rodjaka su mi u kratkom roku umrla i oba su kao dijagnozu imala COVID, znam par ljudi koji su u sred leta imali teske oblike upale pluca i izvukli su se, i ti koliko sam upoznat poznajes nekoliko ljudi koji su imali visoke temperature i upale pluca letos?

                              Ja do ovog leta nisam video da se "grip" pojaviljivao tokom Jula/Avgusta. Nesto sigurno postoji, da li je prirodnog ili vestackog porekla da se raspravljati kao i o motivima cele ove price.

                              U svakom slucaju pre cu verovati pulmologu koji me je pre 15-ak godina lecio od upale pluca nego nekom drugom.

                              Sto se maske tice, ni ja je ne nosim na otvorenom, samo u prodavnici i u autobusu.

                              Comment


                              • Mene najvise nervira sto stvaraju paniku i strah medju ljudima. Oni koji imaju ozbiljnije simptome trebaju se odmah javiti i pruziti im se pomoc, svi koji imaju blaze simptome, a vecina ih je takva, nek ostaju u izolaciji. Ljudi mogu da umru od straha, iako su pritom zdravi, stres moze da ubije coveka. Zamslite vi starije osobe koji vec imaju zdrastvenih problema, pa im kazete da su pozitivni, a oni slusaju sta se sve prenosi preko medija, pa tu nema nidje pozitive, njih ce samo pomisao na moguci scenario da sahrani.

                                Comment

                                Working...
                                X