Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa očigledno je da nije isti virus. Vidiš Bojana kači da napada i mlade. Mislim treba samo uključiti mozak sa činjenicama kojima raspolažemo.

    Sada se promenilo faktičko stanje i ako mladji boluju, nije isti virus. Znam klinca jednog koji je imao, ubijao ga donji deo ledja, sav se iskrivio.

    Biće globalno jedno 7-8 miliona žrtava covid19 (očigledno skup raznoraznih virusa različite jačine koje bacaju lokalno po svetu), ko misli da je ovo jedan virus, onda ne znam šta da kažem.

    Prvo je bilo samo najstariji, sada od 30-50 godina, na kraju će ispasti da napada novorodjenčad ne dao Bog. Konzistentnost izjava i samog virusa 0
    Last edited by Cassius Clay; 02-07-20, 12:51.

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Druze izvini, ali ti se bas nalupao u ovom postu.
      Prvo opozicija nema nikakve veze sa aferama, afere su izbacili novinari. Brankica Stankovic(Insajder)/BIRN/Krik...i naravno neki hrabri ljudi poput Marije Lukic i Aleksandra Obradovica. Kao i nesposobna vlast, koja sama izbacuje te afere svojim glupostima.
      Ovo je samo prosto deo istine koje si napisao. Taj isti BIRN npr o virusu krenuo da pise dan posle izbora bas. Svakako su i oni deo istrazivackog novinarstva koji radi svoj posao i bez njih neke stvari ne bi mogle biti prenete a novine i sajtove ali svakako da je dovoljan deo afera i opozicija izbacila ako pratis fabulu i izvestaje. Njihovo je da takve informacije drze u etru i vrse pritisak na poziciju, sigurno nisu neaktivni kako se prikazuje, npr cak i ludi Radule je izbacio 2.7k prituzbi na regularnost izbora sto je i ustavno sud prihvatio, eto ti poslednja.

      Drugo ove brojke sa izbora su prepumpane, jel vama jasno da "opozicija" koja je izasla na izbore na preko 50% birackih mesta nije imala kontrolore, da li ste vi svesni sta je tu sve moglo da se uradi.
      CRTA kao jedina nezavisna organizacija za kontrolu izbora(u sta cisto sumnjam) je imala kontrolore na 500 birackih mesta.
      Ako bi se odrzali izbori u normalnoj atmosferi sa normalnim medijima, SNS ne bi mogao ni milion glasova da izgura.
      Napisao sam ti gore da je ustavni sud vec prihvatio Radulove zalbe npr.. Drugo, sns krade ali i kupuje glasove, ali ne samo tih 2m vec i sps to radi, radili su za Spaica, skupljali su potpise za PSG, kupoavao je glasove i ovaj za kraljevinu pa i ludi Misa Vacic u Vranju gde su Madjari dobili 1.2k glasove ni krivi ni duzni. Bukvalno su krali skoro svi uz amanet sns-a naravno.

      Kupovali se glasovi za 3k panavise, u Beocinu isla cifra i do 20k i to bas govori o cinjenjici da je narod los i potkupljiv i da ti izbori koji treba da budu cisti to nisu ali samo deo odgovornosti je na sns a isto deo na narodu koji prihvati te pare da bi glasao za vucica ili koga vec.

      Brojke jesu prenapumpane znam i cuo sam da su neki kontrolori i hteli da prijave ali kome? Sve u svemu on dobije 2m+ glasova sa satelitima i to dodjeoko 2.5m glasova ...evo sad i najezda korone i opet ce biti slicno, emaju oni tu podrsku to je svima jasno ali realno jel si izasao na neke proteste? Ja jesam na svake npr i ovo zlo vidim kao veoma opasno, ali bez potkupljenog dela naroda oni to ne bi mogli da urade...itd....

      Generalno glasaci protiv pozicije traze dlaku u jajetu opozicji dok im drzavu vode kriminalci i gde sa na dnevnom nivou i u najmanjm MZ vode kriminalne aktivnosti. Kad docekamo da sidje Isus da vodi opoziciju mozda i promenimo ovu vlast...

      npr u navijacima cz i partizana ima opozicije ali slatko prihvate njihove pare u klubu jel eto...oni ce otici a klub ce biti tu...dok budemo poslusni i divili se njihovim piunima, takoce nam i biti...gradjanska neposlusnost i bunt ne postoje...kad dodju jednom,mozda i bude nekih promena..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Cassius Clay View Post
        Pa očigledno je da nije isti virus. Vidiš Bojana kači da napada i mlade. Mislim treba samo uključiti mozak sa činjenicama kojima raspolažemo.

        Sada se promenilo faktičko stanje i ako mladji boluju, nije isti virus. Znam klinca jednog koji je imao, ubijao ga donji deo ledja, sav se iskrivio.

        Biće globalno jedno 7-8 miliona žrtava covid19 (očigledno skup raznoraznih virusa različite jačine koje bacaju lokalno po svetu), ko misli da je ovo jedan virus, onda ne znam šta da kažem.

        Prvo je bilo samo najstariji, sada od 30-50 godina, na kraju će ispasti da napada novorodjenčad ne dao Bog. Konzistentnost izjava i samog virusa 0
        Očito da ceo svet malo zna o virusu ili apsolutno ništa. Milion teorija zavera i postojanja virusa kolaju od ubiće ga vrućine i deca su najzaštićenija do toga da se na leto razmnožio još jači i gori i da su najmlađi takođe "jebena stranka".

        Comment


        • Smešne su mi svakakve insuinacije koje dopiru do prosečnog srpskog ljudova. Kakvo crno zatvaranje prestonice? Ono dolazi u obzir jedino ako i samo ako trenutna vlast odluči uništiti i ovu mrvicu ekonomije što se zadesila tu. I ako je Vučić na sve spreman ne verujem da je baš toliko lud i udaren mokrom čarapom.

          Comment


          • To je njihov klasican spin, puse ovakvu vest i kad nas na kraju ne zatvore, onda svi prokomentarisu: dobro je, nije nas zatvorio
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Kako okreneš Vučko pokupi političke poene.

              A da je neke pravde odgovarao bi za stanje zbog čega je njegova nemarnost dovela do broja zaraženih i umrlih.

              Naravno prosuće priču, ko što i radi, narod se opustio, nije mario za savete otud vraćanje ovog zla.

              Šta mi Novosađani da očekujemo posle održavanja EXIT-a samo Bog zna.

              Comment


              • Ma kakav Exit sine ako to odrze ja cu se preseliti odavde

                359/9013 blizimo se piku od 400 i nesto u aprilu

                6 premunulo i 81 na respiratoru,sitacija je sad vec kriticna,definitivno treba zatvoriti nocne klubove u celoj zemlji za pocetak

                Comment


                • Originally posted by Srkisa View Post
                  Ma kakav Exit sine ako to odrze ja cu se preseliti odavde

                  359/9013 blizimo se piku od 400 i nesto u aprilu

                  6 premunulo i 81 na respiratoru,sitacija je sad vec kriticna,definitivno treba zatvoriti nocne klubove u celoj zemlji za pocetak
                  Obe sestre mi rade u UO EXIT festivala. I dalje nema priče niti teorije o odlaganju, samo je datum pomeren.

                  Ne treba nam veća atomska od ove.

                  Comment


                  • Ja sam od jutros 5 puta cuo ambulantna kola kod moje zgrade,u zivotu toliko nisam cuo,ja nisam za nikakva zatvaranja ali jebene nocne klubove i velika okupljanja moraju zaustaviti

                    Comment


                    • aj se vratite preko nekoliko strana gde ste negirali virus

                      i to ponašanje,ne mogu političari baš biti krivi za sve.ako svi lekari,računajući i svetske govore nosite masku,dr'žte distancu,mi jok....

                      pre neki dan mi je bio serviser beograđanin što održava one aparate za vodu-ulazi bez maske.kažem gde je maska,odgovara,jebeš masku.

                      posvađao se sa mnom,al ja sam svoje isterao-ko zna gde je bio i još petlja oko vode

                      ni novopazarci,sudeco po slikama nisu bolji

                      posle nam đavo kriv


                      a na ovoj fotki baš psiho

                      Wizard

                      Comment


                      • Sigurno su gradjani krivi sto su dozvoljena sva okupljanja, sto su podignute sve zabrane, sto su organizovani izbori...mislim, ko bi drugi bio
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Pa ako se znaju hvaliti kad naprave neki pozitivan bilans, naprave put ili prugu...šta je problem ako je najveća krivnja na njihovim plećima.

                          Zašto su narod pustili sa uzice ako je već dva meseca trajala tiranija i šiljenje q...

                          Stoji da mi kao narod nemamo osnovnu kulturu ni kako se treba ponašati u određenim problematičnim momentima. Mi smo više tipa "zajebali smo NATO zajebaćemo i Koronu", neće to mune nas strefiti. Što je totalno pogrešno i pogubno razmišljanje ali nažalost to smo mi, Srbi NEBESKI NAROD

                          Comment


                          • Kakvi putvi i pruge grom ih spalio dve godine nema voza za Beograd a bice i tri koliko su azurni i brzi. Uzgred to finsnira Kina da bi nam ovde vadili bakar i ostalo posto mi ne znamo..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Kakvi putvi i pruge grom ih spalio dve godine nema voza za Beograd a bice i tri koliko su azurni i brzi. Uzgred to finsnira Kina da bi nam ovde vadili bakar i ostalo posto mi ne znamo..
                              Budi strpljiv malo.

                              Kud si navro

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Sigurno su gradjani krivi sto su dozvoljena sva okupljanja, sto su podignute sve zabrane, sto su organizovani izbori...mislim, ko bi drugi bio

                                sad ti spinuješ

                                evo,ti daj svoju ocenu ponašanja ljudi...

                                niko nikog ne tera da ide na koncert,teniski turnir etc

                                svako može da nabije tu masku na nos i da drži distancu

                                ako treba vlast da nas vaspitava,ja ne znam šta da ti kažem
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X